Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Simalcikova Sara starOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D142294
2 Strapec Lukas starstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C112212
3 Gollner Martin starLiptovska sachova skola1250S-C112063
4 Dudova Viktoria Sk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D141143
5 Goc Matus Liptovska sachova skola1170S-C141072
6 Kusy Adam Liptovska sachova skola1211S-C111022
7 Duda Filip Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C111003
8 Zihlavnik Martin Sk Ruzomberok1000S-C14882
9 Kovacik Jergus Liptovska sachova skola1079S-C14812
10 Brnusak Simon Liptovska sachova skola1106S-C11762
11 Strapec Tomas Sk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11672
12 Ruzova Valeria Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D14662
13 Kluska Lukas Oravska sachova skola1330S-C11642
14 Slusnakova Eliska Osk Renop Liptovska Tepla1000S-D14631
15 Kluska David Oravska sachova skola1121S-C8622
16 Druska Viliam Sk Ruzomberok1000S-C11602
17 Morova Jaroslava Banska Bystrica1000S-D11592
18 Dalak Teodor Sachovy Klub Brezno1000S-C11532
19 Balko Marek Kalameny1000S-C14502
20 Fronko Ondrej Liptovska sachova skola1030S-C11492
21 Cirsky Lubor Tj Mladost Zilina1157S-C11471
22 Papay Aurel Liptovska sachova skola1000S-C11402
23 Kovacova Maria ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-D11381
24 Bodor Leo Lucenec1000S-C14341
25 Moravcik Alex ZS M R Martakovej Liptovsky Mikulas1000S-C8302
26 Pitak Patrik Tj Mladost Zilina1039S-C8261
27 Kralik Radoslav Sk Ruzomberok1000S-C14251
28 Tutka Stefan ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14241
29 Sotnik Simon ZS M R Martakovej Liptovsky Mikulas1000S-C8211
30 Saran Alex Liptovska sachova skola1000S-C11202
31 Dudova Karin Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D8183
32 Polacek Michal ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14181
33 Mahut Alex Sk Ruzomberok1000S-C11161
34 Mikita Matej ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14141
35 Stricova Julia Nela Liptovska Sachova Skola1000S-D8111
36 Micudova Eliska ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-D14101
37 Nadzam Alexander ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1471
38 Blsak Marian ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1461
39 Blasko Patrik ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1451
40 Kovac Maros ZS s MS Liptovska Tepla1000S-C841
41 Hosala Jan ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1431
42 Stricova Viktoria Lea Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D821
43 Sramek Tadeas CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1411
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -