Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Duda Daniel starstarstarstarstarMSK KdV Kezmarok1348V-C146157
2 Smetana Peter starstarstarstarstarstarSachy Reinter1433V-C144856
3 Petrus Daniel starstarstarSlavia Pu Presov1262V-C144676
4 Onderus Adam starstarZs Komenskeho Smizany1000V-C144627
5 Novysedlak Samuel starstarstarSk Lipany1000V-C144367
6 Straka Simon starstarSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C144137
7 Volohda Alex starSachy Reinter1036V-C144057
8 Vojcek Radko starstarstarSK Stropkov-Svidnik1124V-C144017
9 Gyori Samuel starstarstar1 Sk Kosice1326V-C143755
10 Selvek Jan Sk CVC Lendak1000V-C143757
11 Sec Adrian starstarSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C143567
12 Hudak Jan starstarstarstarZS Studentska Snina1000V-C143536
13 Kuskov Oliver starstarstarSachy Reinter1100V-C143497
14 Burdza Lukas CVC Orgovanova Kosice1101V-C143407
15 Kusava Kristian starstarstarstarZS B Krpelca Bardejov1000V-C143307
16 Polomsky Tomas starSachy Reinter Kosice1335V-C142985
17 Kapral Roland Msk Kdv Kezmarok1047V-C142755
18 Lukac Tomas ZS Zlata Roznava1000V-C142686
19 Misenko Simon starSk Lipany1000V-C142507
20 Jurcisin Patrik starCZS sv Juraja Svidnik1000V-C142413
21 Selvek David Sk CVC Lendak1155V-C142356
22 Kasarda Adam SK Stropkov-Svidnik1000V-C142347
23 Mantic Andrej starstarZS Wolkerova Bardejov1000V-C142283
24 Tumidalsky Jozef Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C142167
25 Halcin Adrian Sk CVC Lendak1000V-C142106
26 van Veldhoven Broderick starZS Wolkerova Bardejov1000V-C142077
27 Solar Tomas Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C141957
28 Koos Tobias ZS Zlata Roznava1000V-C141903
29 Fellegi Martin starZS B Krpelca Bardejov1000V-C141814
30 Lizak Martin Sk Cvc Lendak1000V-C141745
31 Jalcak Jakub CZS sv Juraja Svidnik1000V-C141723
32 Ernst Peter Sachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C141657
33 Dzimko Adam Gymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C141624
34 Kostelnik Michal Sachovy Klub Sabinov1193V-C141564
35 Trojanovic Filip Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C141557
36 Balon Peter ZS B Krpelca Bardejov1000V-C141503
37 Pham Ngoc Tino starZS Wolkerova Bardejov1000V-C141506
38 Spisak Peter CVC Orgovanova Kosice1000V-C141375
39 Vylet Martin ZS Konstantinova Stropkov1000V-C141334
40 Fedorisin Patrik starZS s MS Havaj1000V-C141332
41 Seliga Filip CVC Orgovanova Kosice1362V-C141284
42 Hegedus Patrik Moldava nad Bodvou1000V-C141275
43 Sebest Jan Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C141203
44 Hunara Aurel ZS Studentska Snina1000V-C141163
45 Seliga Andrej So Spisska Teplica1000V-C141064
46 Hyros Samuel starSk Tjls Vd Poprad1281V-C14991
47 Ivanco Timotej Jan CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14973
48 Spak Ondrej Sk CVC Lendak1000V-C14934
49 Marcinko Michal Jan Sachy Reinter1062V-C14932
50 Karkoska Michal CVC Velka Lomnica1000V-C14892
51 Fecko Samuel CZS sv Juraja Svidnik1000V-C14882
52 Zboraj Patrik Snina1000V-C14863
53 Bernath Peter Sk Bijacovce1000V-C14786
54 Cichy Tomas CZS sv Juraja Svidnik1000V-C14771
55 Choma Nikolas ZS s MS Bukovce1000V-C14762
56 Pavlik Milos ZS s MS Havaj1000V-C14752
57 Zupko Miroslav ZS Wolkerova Bardejov1000V-C14753
58 Gyori David 1 Sk Kosice1000V-C14732
59 Trojan Samuel CVC ABC Presov1000V-C14703
60 Stefancik Lukas Sk Bijacovce1000V-C14694
61 Macinsky Jakub Sachy Reinter1000V-C14692
62 Stroncek Juraj CZS sv Juraja Svidnik1000V-C14671
63 Novotny Milan ZS Raslavice1000V-C14673
64 Martinko Marek Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14662
65 Volochan Viktor ZS Komenskeho Bardejov1000V-C14662
66 Zelinka Ivan ZS s MS Havaj1000V-C14662
67 Lemak Oleksander ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14641
68 Tkac Tomas Spojena skola Svidnik1000V-C14631
69 Marticek Tomas ZS Komenskeho Bardejov1000V-C14622
70 Hancarik Adam ZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14602
71 Parikrupa Michal Michalovce1000V-C14592
72 Dziak David Spojena skola Svidnik1000V-C14591
73 Hrinko Kristian ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14581
74 Lauric Oliver Zs Studentska Snina1000V-C14582
75 Hrib Adam CZS sv Juraja Svidnik1000V-C14571
76 Guliga Marcel ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14562
77 Chrin Adam CSS Snina1000V-C14542
78 Grobarcik Martin Sachovy Klub Sabinov1000V-C14513
79 Simonek Vratislav ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14511
80 Michalik Oliver ZS 8 maja Svidnik1000V-C14501
81 Sitar Patrik ZS Mlynska Stropkov1000V-C14482
82 Rehahla Moussa Zs Poh Snina1000V-C14451
83 Kurimsky Kristian Sk Zemplin Michalovce1029V-C14442
84 Kovc Dominik ZS s MS Bukovce1000V-C14442
85 Kamenicky Ivan ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14441
86 Budzak Damian Poprad1000V-C14422
87 Marcisin Rastislav ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14411
88 Polomsky Peter ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14401
89 Boiadjiev Jordan Tj Slovan Smizany1000V-C14392
90 Koscak Nikolas Sk CVC Lendak1000V-C14374
91 Rerko Samuel 1 Sk Kosice1112V-C14371
92 Hominda Marek CVC Orgovanova Kosice1000V-C14362
93 Basar Martin Tj Slavia Pu Presov1205V-C14351
94 Kupec Patrik CZS sv Juraja Svidnik1000V-C14351
95 Dubjak Peter Zs Studentska Snina1000V-C14352
96 Gurcik Daniel ZS Nad Medzou Spisska Nova Ves1000V-C14331
97 Krajnak Patrik ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14321
98 Harvan Samuel Bela nad Cirochou1000V-C14322
99 Sopcak Marian ZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C14323
100 Kacmar Tomas ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14311
101 Baca Alexej ZS Karpatska Svidnik1000V-C14301
102 Marticek Martin ZS Komenskeho Bardejov1000V-C14291
103 Gonda Jan ZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C14284
104 Gergelcik Sebastian Css Snina1000V-C14281
105 Lukac Jakub ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14271
106 Zajac Radoslav ZS s MS Bukovce1000V-C14262
107 Havrilak Simon ZS POH Snina1000V-C14261
108 Feckanin Jakub ZS Komenskeho Svidnik1000V-C14251
109 Lorko Hugo ZS Komenskeho Smizany1000V-C14253
110 Borecky David CVC ABC Presov1000V-C14252
111 Stofik Adam Gymnazium Snina1000V-C14252
112 Briskar Daniel ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14251
113 Jancisin Michael ZS s MS Havaj1000V-C14242
114 Kostilnik Marek CZS sv Juraja Svidnik1000V-C14241
115 Harakal Filip ZS Modra nad Cirochou1000V-C14221
116 Jakub Nikolaj CVC Velka Lomnica1000V-C14221
117 Polmsky Peter ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14221
118 Vajda Samuel CSS Snina1000V-C14212
119 Copik Juraj CSS Snina1000V-C14211
120 Adamisin Filip CSS Bardejov1000V-C14201
121 Kochan Nikolas MSK Vranov nad Toplou1000V-C14191
122 Krakovsky Michael ZS a MS Hertnik1000V-C14181
123 Perat Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14181
124 Havrilak Adam ZS POH Snina1000V-C14181
125 Hojda Leonard Spojena skola Svidnik1000V-C14171
126 Harakal Adam ZS Modra nad Cirochou1000V-C14171
127 Novobilsky Kristian ZS Modra nad Cirochou1000V-C14152
128 Olearnik Denis ZS s MS Havaj1000V-C14132
129 Hadvab Viktor ZS Komenskeho Snina1000V-C14131
130 Kosar Jakub ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14111
131 Danko Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14111
132 Koptar Oliver ZS KOmenskeho Snina1000V-C14101
133 Blanar David CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14101
134 Bromberger Oliver Zs Poh Snina1000V-C1491
135 Krifka Martin CZS sv Juraja Svidnik1000V-C1481
136 Kotus Jakub ZS POH Snina1000V-C1451
137 Bosini Juraj Kosice, ZS Abovska 361000V-C1441
138 Hradisky Tobias ZS Komenskeho Smizany1000V-C1421
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -