Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Sosovickova Martina starstarSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D115687
2 Novomeska Karin starstarSk Stefanov1255Z-D113254
3 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D112515
4 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D112163
5 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D111843
6 Kaufmanova Karin Sk Osuske1183Z-D111444
7 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D111354
8 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D111246
9 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D111135
10 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
11 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11924
12 Kapicakova Petra Ksn Bratislava1000Z-D11762
13 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11693
14 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11623
15 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11592
16 Mederlyova Beata Sk Levice1172Z-D11421
17 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
18 Burdejova Simona ZS Dolne Kockovce1000Z-D11383
19 Slavikova Michaela Cirkevne CVC Belusa1000Z-D11352
20 Pisojova Klara SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D11301
21 Ruzickova Lenka Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11252
22 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11211
23 Pommer Ekaterina Bratislavska sachova akademia1000Z-D1181
24 Fiantokova Natalia ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1181
25 Horna Monika Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-D1151
26 Barabasova Adela ZS Velky Lapas1000Z-D1151
27 Ebnerova Klaudia Sk Stefanov1000Z-D1151
28 Pisojova Martina SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D1141
29 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1141
30 Markova Laura CVC Prievidza1000Z-D1132
31 Hajduk Carmen ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D1121
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -