Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Sosovickova Martina starSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D113766
2 Horvathova Hana starSk Slovan Bratislava1140Z-D112273
3 Novomeska Karin starSk Stefanov1203Z-D112233
4 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1000Z-D112205
5 Valentova Sophia Ksn Bratislava1125Z-D111735
6 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1078Z-D111334
7 Mederlyova Beata Sk Levice1320Z-D111253
8 Matusikova Tereza ZS Tribecska Topolcany1000Z-D11984
9 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D11952
10 Kaufmanova Karin Sk Osuske1000Z-D11742
11 Jursova Elena Lokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11592
12 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11535
13 Sykorova Nina Nitrianska sachova akademia1215Z-D11524
14 Rehakova Natalia Sk Stefanov1000Z-D11484
15 Ralbovska Gabriela Sk Stefanov1000Z-D11473
16 Bujnova Dominika Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D11464
17 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11391
18 Kapolkova Alzbeta Ksn Bratislava1000Z-D11252
19 Cerepanova Daniela ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11241
20 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11241
21 Poluchova Katarina ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D11192
22 Krutska Angelina ZS Vancurova Trnava1000Z-D11171
23 Ebnerova Klaudia Szs Gorkeho Skalica1000Z-D11151
24 Sefcikova Liana Sachovy Klub Holic1000Z-D11151
25 Kolejakova Lucia Ema ZS Vycapy Opatovce1000Z-D11142
26 Ondirkova Lenka SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11132
27 Micekova Karolina ZS A Merici Trnava1000Z-D11101
28 Poluchova Veronika Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-D1191
29 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1191
30 Bruskin Martha Bratislavska sachova akademia1000Z-D1191
31 Valientova Paulina ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-D1171
32 Faskova Barbora Szs Gorkeho Skalica1000Z-D1171
33 Fiantokova Natalia Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1151
34 Kudolaniova Ester Sk Stefanov1000Z-D1142
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -