Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C82977
2 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C82907
3 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C82157
4 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C81413
5 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8745
6 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8732
7 Hlupik Marek Cvc Senica1000Z-C8723
8 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8715
9 Faktor Lukas ZS Dolne Kockovce1000Z-C8673
10 Bobak Samuel Zs Tribecska Topolcany1000Z-C8524
11 Taziar David CVC Prievidza1000Z-C8482
12 Stec Ivo Tsm Slovan Bratislava1000Z-C8473
13 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8435
14 Orgon Michal ZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8332
15 Mederly Peter Sk Levice1000Z-C8291
16 Cech Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C8261
17 Rosina Ladislav ZS Dolne Kockovce1000Z-C8252
18 Pecler Michal Zs Dolne Kockovce1000Z-C8221
19 Mrnik Marian ZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C8181
20 Horny Michal Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C8171
21 Kostelansky Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C8161
22 Furdik Simon Tatran Bratislava1000Z-C8151
23 Tarko Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C8142
24 Wang Michael CVC Junior Bojnice1000Z-C8142
25 Hlavaty Gregor Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C8112
26 Liptak Michal CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C8101
27 Galovic Matus Zs Dolne Kockovce1000Z-C8101
28 Majtan Maxim CVC Junior Bojnice1000Z-C881
29 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C872
30 Vignudelli Alex Sk Stefanov1000Z-C871
31 Chodur Tomas ZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C871
32 Angelov Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C861
33 Irbis Ayk ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C861
34 Smelcer Damian Malacky1000Z-C861
35 Vozar Lukas Zs Dolne Kockovce1000Z-C851
36 Majtan Timotej CVC Junior Bojnice1000Z-C841
37 Dobrovic Radovan ZS Turnianska Bratislava1000Z-C841
38 Lulei Simon ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C831
39 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C831
40 Alexander Adrian Bratislavska sachova akademia1000Z-C821
41 Hlava Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C821
42 Pericka Roman CVC Brezova pod Bradlom1000Z-C821
43 Polak Martin Trnava1000Z-C821
44 Oubrecht Alex CVC Povazska Bystrica1000Z-C821
45 Stebnicky Alexander Cvc Junior Bojnice1000Z-C1121
46 Fialka Alex Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C811
47 Ocenas Oliver CVC Junior Bojnice1000Z-C811
48 Ulik Michal Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C811
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -