Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
TOP 20 Najmladší hráci v čase konania turnaja
HrácKlubSkupinaVekTurnaj
Ilcik JurajPopradVýchod5 r 1 mLiga mládeže Spiša - 5.kolo
Bena PavolZS s MS StefanovZápad5 r 3 mDetský šachový turnaj
Bucek MartinZS s MS StefanovZápad5 r 3 mDetský šachový turnaj
Stricova JuliaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred5 r 3 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
Bena PavolZS s MS StefanovZápad5 r 3 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
Cernansky MartinTj Slovan Rajecke TepliceStred5 r 4 mŠachový kráľ mesta Rajec
Bena PavolZS s MS StefanovZápad5 r 4 mO pohár Bratislavskej šachovej akadémie
Mederly PeterMS Kalna n HonomZápad5 r 5 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
Jurkovicova AlexandraZS s MS StefanovZápad5 r 6 mJesenný šachový festival v Cenade
Bena PavolZS s MS StefanovZápad5 r 6 mO pohár starostu Štefanova
Cepko JakubZS a MS Spartakovska TrnavaZápad5 r 6 mGPX Trakovice
Bucek MartinZS s MS StefanovZápad5 r 6 mO pohár starostu Štefanova
Racak MichalSK BreznoStred5 r 6 mTalent - 1.turnaj
Satka MatusSCVC Laura Dubnica nad VahomZápad5 r 7 mDubnický šachový turnaj
Satka MatusSCVC Laura Dubnica nad VahomZápad5 r 7 mSpektrum chess - 5.turnaj
Mederly PeterMS Kalna n HonomZápad5 r 7 mTalent - 5.turnaj
Mederly PeterMS Kalna n HonomZápad5 r 7 mMemoriál Ferdinanda Bišču
Bena PavolZS s MS StefanovZápad5 r 8 mO pohár starostu Ružinova
Bucek MartinZS s MS StefanovZápad5 r 8 mGPX Brezová pod Bradlom
Stauderova AlicaCVC ZilinaStred5 r 8 mSpektrum chess - 1.turnaj
TOP 40 Najmladší hráci v čase konania turnaja CELKOVO
SezonaHrácKlubSkupinaVekTurnaj
10/11 Ferencakova NataliaKdV KezmarokVýchod3 r 0 mNovoročný turnaj GPX
10/11 Ferencakova NataliaKdV KezmarokVýchod3 r 3 mLiga mládeže Spiša, 5.kolo
10/11 Musaed MatejSk Doprastav BratislavaZápad3 r 8 mMedzinárodný šachový festival detí - Dúbravka
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 10 mRegionálny festival detí a mládeže, 2.kolo
08/09 Sleziak RichardSK Kohlweg BODO StankovanyStred3 r 10 mGrand prix Ľubochňa
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod3 r 10 mŽiacka liga Sabinova - 2.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 10 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod3 r 11 mŽiacka liga Prešov - 4.kolo
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 11 mRegionálny festival detí a mládeže
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 0 mŠachový festival detí Dúbravka
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 1 mGrand prix Veľké Leváre
09/10 Vlckova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 1 mSpektrum Chess, 7.kolo
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod4 r 1 mŽiacka liga Sabinova - 3.kolo
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 2 mO pohár KŠN
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 2 mTurnaj mladých šachistov
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 3 mTalent - 1.turnaj
10/11 Barnasova SimonaCVC Gessayova BratislavaZápad4 r 3 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 3 mTirnavia šachových nádejí
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 4 mSpektrum chess - 3.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 4 mSF GPX Západ - CH08
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 4 mSpektrum chess - 2.turnaj
12/13 Gereg OndrejDubnica nad VahomZápad4 r 4 mDubnický turnaj žiakov o pohár primátora mesta
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 4 mJarný šachový festival v Cenade
13/14 Vrican TomasZS FackovStred4 r 4 mSpektrum chess - 5.turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 5 mJarný šachový turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 5 mSpektrum chess - 4.turnaj
13/14 Vrican TomasZS FackovStred4 r 5 mVeľkonočný turnaj v rapid šachu
13/14 Branik ReginaSsszc TrsticeZápad4 r 5 mVeľkonočný turnaj šachových nádejí
12/13 Straube AndrejSZS Cenada BratislavaZápad4 r 5 mJarný šachový festival v Cenade
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 5 mO pohár starostu obce Osuské
10/11 Minarik MartinSk Dunajska StredaZápad4 r 6 mO cenu starostu obce Branovo
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 6 mGPX Trakovice
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 6 mTirnavia šachových nádejí
14/15 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod4 r 6 mŽiacka liga Sabinova - 1.kolo
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 6 mTalent - 4.turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 6 mSpektrum chess - 5.turnaj
10/11 Barnasova SimonaCVC Gessayova BratislavaZápad4 r 6 mCena starostu obce Osuské
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 6 mSpektrum chess - 3.turnaj
16/17 Mederly PeterCVC LeviceZápad4 r 6 mTlmačský šachový turnaj
10/11 Sevcikova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 6 mSpektrum Chess, 1.kolo - turnaj B

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -