Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Por.KlubBody
1Tj Tatran Zakamenne8333
2CVC Zilina7575
3Sachy Reinter3749
4Sk Povazske Podhradie3100
5Tj Slavia Caissa Cadca2360
6Zs Studentska Snina2185
7Nitriansky sachovy klub Nitra2111
8Sachovy Klub Sabinov2083
9SK BLS Bardejov1834
10ZS s MS CI/32 Dubnica1815
11Sk Cvc Lendak1752
12Ksn Bratislava1735
13Sk Junior Cvc Banska Bystrica1621
14Slavia Pu Presov1554
15Sk Komplet Modranka1528
16MSK KdV Kezmarok1225
17Sk Slovan Bratislava1196
18Cis Premium1058
19ZS Velkomoravska Trencin981
20CVC Orgovanova Kosice981
21ZS Slnecna Namestovo882
22CVC EP Popradska Kosice857
23Liptovska sachova skola843
24Bratislavska sachova akademia808
25Sk Strelec Devinska Nova Ves806
26Tatran Tilgnerka800
27CZS Bela nad Cirochou788
28SK Bardejov778
29Topolciansky Sachovy Klub718
30Tsc - Msk Martin699
31SK Trencin682
32ZS Komenskeho Smizany675
33So Spisska Teplica611
34ZS Stakcin598
35Zs Tribecska Topolcany586
36ZS Kupelna Presov570
37CVC Orgovanova 5 Kosice567
38ZS Komenskeho Snina563
39CVC Liptovsky Mikulas562
40Zs Modra Nad Cirochou555
41ZS Or Lesna554
42Sk Doprastav Bratislava541
43ZS s MS Liptovska Tepla540
44Sk Tjls Vd Poprad532
45SCVC Laura Dubnica n Vahom522
46Sachovy Klub Holic507
47Sk Bijacovce502
48Poprad488
49Sk Rajec481
50Osk Renop Liptovska Tepla481
51Nitrianska Sachova Akademia467
52Zs Sv Ladislava Topolcany466
53ZS POH Snina462
54Tj Slovan Smizany448
55Sks Dubnica N/V443
56SK Modra441
57Sk Brezno432
58Sk Gemerska Poloma432
59CZS sv Juraja Svidnik425
60Sukromna Zs Nova Dubnica416
61Tj Slovan Rajecke Teplice410
62Interchess Cvc Malacky389
63CZS sv Petra a Pavla Stropkov381
64Roznava372
65Sk Prievidza371
66Gymnazium Snina368
67Cvc Vcielka Puchov339
68ZS Tribecska332
69Sachovy Klub Dubravan316
70Sk Zemplin Michalovce306
71Tj Slavia Kosice304
72EP Charkovska 1 Kosice292
73SZS Nova Dubnica283
74ZS Pruske282
75V Kapusany280
76Presov ZS Lesnicka277
77Sukromna Zs Gorkeho Skalica276
78PSS F Hanaka Prievidza267
79Gelnica266
80Szs Gorkeho Skalica263
81Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto259
82Szs Cenada Bratislava258
83ZS Vasilov256
84Individualny Clen253
851 Sk Kosice246
86SK Senec240
87Slovan Smizany234
88TSS Martin228
89Sk Skalica222
90Zs S Ms Tovarne221
91Zs A Ms Trakovice220
92Zs s Ms Trakovice215
93Zs Sv Don Bosca Topolcany215
94Sk Stefanov210
95CZS Svidnik204
96ZS Mlynska Stropkov203
97ZS Clementisova KNM202
98ZS KomenskehoSnina202
99ZS MRS Lucenec202
100SNV201
101Zs Konstantinova Stropkov198
102CVC Lanska Pov Bystrica197
103ZSaMS Velka Lomnica192
104Zs Dargovskych Hrdinov Humenne185
105Bsk Bardejov184
106Tj Slavia Pu Presov183
107CZS s MS Bela n/C182
108Cvc Lanska Povazska Bystrica180
109ZS s MS Bukovce178
110Martin175
111Zs S Ms Centrum Ii Dubnica Na174
112ZS Namestovo173
113ZS Trebisovska 10 Kosice167
114CVC Turzovka166
115ZS Rabca164
116ZSsMS Cierne Vysny koniec164
117CVC Ziar n Hronom164
118Lendak159
119Sachy Reinter Kosice158
120MSK Spisske Vlachy156
121KSS Rajec155
122ZS Dlhe nad Cirochou154
123ZS Lucky152
124SK Hlohovec148
125Zs Skultetyho Topolcany148
126Zs Holleho Topolcany144
127Zs S Ms Centrum I Dubnica Na141
128ZS Komenskeho Bardejov140
129Cvc Junior Bojnice133
130ZS Spisska Teplica131
131Vrbove128
132Spisska Nova Ves128
133Sachy Reinter Humenne127
134ZS Radvanska BB127
135Osk Liskova126
136ZS Fandlyho Pezinok125
137Zs Ing Kozucha Spisska Nova Ve122
138Kosice EP Charkovska 1121
139CVC Bojnice120
140Sk Levice119
141TSM Slovan Bratislava118
142ZS SC Sl Lupca118
143Nitra115
144Interchess Zs Borsky Mikulas112
145Sk Cifer110
146ZS B Krpelca Bardejov108
147Ks Pezinok107
148Kosice EP Popradska 86106
149Lokomotiva Trnava104
150Zs Jana Svermu Humenne102
151Bratislava99
152Sskd Nova Dedinka96
153Stara Lubovna95
154Gymnazium Bilikova Bratislava93
155Zs S Ms Bojnice91
156Kosice CVC Orgovanova 590
157Zs Gessayova Bratislava90
158SK Pov Pohradie90
159ZS Novot86
160TJ Drazkovce84
161Chtelnica82
162ZS Pugacevova82
163Presov ZS Csl armady77
164Zs Hrnciarska Humenne76
165Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely73
166Sedmerovec73
167Sk Garde Cvc Detva73
168Sk Mladost Neslusa69
169eSkola Prievidza68
170ZS Wolkerova Bardejov66
171ZS Lesnicka Presov65
172Gymnazium Cenada Bratislava64
173Ftc Filakovo64
174Sk Postoj.Sk Kremnica64
175Zsk Vrbove - Sach62
176ZS Pruzina60
177Pruské60
178Lubotin58
179ZSsMS CI Dubnica n/V58
180Turcianske Teplice57
181ZS Srobarova Presov57
182CSS Snina56
183Sk Handlova56
184ZS Kubra55
185Gymnazium Cadca54
186ZS Martinska Zilina54
187ZS Jacovce53
188ZS Ceskosl armady Presov53
189ZS Rajec53
190CVC Vranov Nad Toplou51
19151
192CZS Dobreho pastiera48
193Sk Osuske47
194Zs Prasice45
195SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra44
196Zs Topolova Nitra44
197Garde Detva43
198ZS s MS Stefanov42
199SK Junior CVC B Bystrica42
200CVC Neslusa41
201MS Kalna n Honom41
202CVC Velka Lomnica41
203Zs Stvorlistok Skalica40
204ZS Hrnciarska40
205NSK Nitra37
206B Bystrica37
207ZS MRM L Mikulas36
208Spisska Teplica36
209ZS Mladeznicka Puchov36
210Presov ZS Srobarova34
211ZS Topolova34
212Cvc Dostojevskeho Poprad34
213ZS Na dolinach Trencin34
214Dunajska Luzna32
215Zs Zavod31
216Presov ZS Kupelna31
217Bojnice30
218TSC-MSK Martin30
219Zs Komenskeho Senica29
220CVC Poprad27
221Kruzok Slovan Bratislava27
222Tj Dunajec Spisska Stara Ves27
223ZS Wolkerova26
224ZS knieLlaLĄa Pribinu24
225Tss Trnava Msk Sered24
226Kulturne Centrum Kubra Trencin23
227Zs Mukacevska Presov21
228Scvc Laura Dubnica Nad Vahom21
229Spojena skola Trencianska Tepla21
230MSK L Hradok20
231Kalokagatia ZS A Merici Trnava19
232ZS Lubotice19
233NRSA18
234Cvc Spisska Nova Ves18
235Cifer17
236Handlova17
237ZS a MS Spartakovska Trnava16
238Zs Kniezata Pribinu Nitra15
239Gymnazium Angely Merici Trnava15
240ZS Janka Krala LM15
241EZS L Mikulas15
242Plavec15
243Kezmarok13
244ZS KomenskehoSmizany13
245Zs Jana Svermu12
246SK Holic12
247Raslavice ZS12
248Sachy Reinter N O Humenne11
249Svidnik11
250Kosice ZSTrebisovska 1010
251CVC Kalokagatia Trnava10
252Cvc Prievidza10
253ZS s MS Havaj10
254ZS Pod Hajom Dubnica n/V10
255ZS s MS CI/32 Dubnica n V 9
256MS Stonozka LM9
257Deutche schule9
258Tj So Lucky9
259Surovce - neregistrovany8
260Skm Cvc Spisska Stara Ves8
261ZS Sv Jana Bosca Nova Dubnica8
262ZS Stupava7
263ZS Sibirska Presov7
264ZS HrnATiarska7
265ZS Smizany6
266ZS a MS Angely Merici Trnava6
267ZS UNES5
268SCVC Laura5
269ZS s MS Anegely Merici Trnava5
270ZS J Krala Nova Dubnica5
271ZS a MS Plavec5
272Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely Merici4
273ZS Dargovskych hrdinov4
274Prievidza3
275ZS Evj L Mikulas3
276Velka Lomnica3
277Zs Modra and Cirochou2
278Bijacovce2
279Cirkevna skola Humenne1
280ZS Ruzindol1
281Sachy Reinter Snina1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -