Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 

Priemer turnajov na hráča

SkupinaKrajOkresKat07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/18
ZápadBratislavsky krajBratislavaB83.174.53.083.114.364.543.573.373.793.61
ZápadBratislavsky krajBratislavaB113.333.434.463.583.074.274.533.632.513.65
ZápadBratislavsky krajBratislavaB142.9134.792.53.222.462.581.582.942.73
ZápadBratislavsky krajBratislavaD872.3323.5114.7591.52.756
ZápadBratislavsky krajBratislavaD112.511102.7512.51.54.22.144.7
ZápadBratislavsky krajBratislavaD141314211
ZápadBratislavsky krajMalackyB8224.064.9256.52.671.52.75
ZápadBratislavsky krajMalackyB1131.1732.735.675.883.821.7512.75
ZápadBratislavsky krajMalackyB141.3331.5433.8332.253.5
ZápadBratislavsky krajMalackyD8176.66.671025
ZápadBratislavsky krajMalackyD1115.754.44.6772
ZápadBratislavsky krajMalackyD1463.671.85
ZápadBratislavsky krajPezinokB8122.331244.57.5
ZápadBratislavsky krajPezinokB1111.67374.5855
ZápadBratislavsky krajPezinokB14113.533
ZápadBratislavsky krajPezinokD881
ZápadBratislavsky krajPezinokD112.3311158
ZápadBratislavsky krajPezinokD14175.3333
ZápadBratislavsky krajSenecB83.533.671.672.5
ZápadBratislavsky krajSenecB111.434.5154.24.231.8
ZápadBratislavsky krajSenecB1442.6724.332.5521
ZápadBratislavsky krajSenecD82213
ZápadBratislavsky krajSenecD1123.3354611
ZápadBratislavsky krajSenecD1425.339135712
ZápadNitriansky krajKomárnoB81.67111.5623.67331
ZápadNitriansky krajKomárnoB111.5111.711.833.562.82.231
ZápadNitriansky krajKomárnoB141.2112.3342.22.752.171.51
ZápadNitriansky krajKomárnoD81111
ZápadNitriansky krajKomárnoD111.51125.51.51811
ZápadNitriansky krajKomárnoD141112134
ZápadNitriansky krajLeviceB81111112.2
ZápadNitriansky krajLeviceB11211.41.33121.83
ZápadNitriansky krajLeviceB141121.521.161.88
ZápadNitriansky krajLeviceD826
ZápadNitriansky krajLeviceD111314
ZápadNitriansky krajLeviceD14111133.5
ZápadNitriansky krajNitraB815.52.294.334.673.9233.23
ZápadNitriansky krajNitraB111.52.141.54.833.63.634.113.382.822.77
ZápadNitriansky krajNitraB142415.223.65.135.754.752.212.55
ZápadNitriansky krajNitraD8124.2553.411
ZápadNitriansky krajNitraD11110111.83263.565.6
ZápadNitriansky krajNitraD141985.531.8
ZápadNitriansky krajNové ZámkyB813122.611
ZápadNitriansky krajNové ZámkyB111.54.512.23.272.0832.571.68
ZápadNitriansky krajNové ZámkyB141.51.335.883.953.151.951.7932
ZápadNitriansky krajNové ZámkyD831
ZápadNitriansky krajNové ZámkyD11614.674.6721.251.5
ZápadNitriansky krajNové ZámkyD1413124.54.51.3321
ZápadNitriansky krajŠaľaB81
ZápadNitriansky krajŠaľaB111
ZápadNitriansky krajŠaľaB1462
ZápadNitriansky krajŠaľaD8
ZápadNitriansky krajŠaľaD11
ZápadNitriansky krajŠaľaD14
ZápadNitriansky krajTopoľčanyB813.439.5124.23.23
ZápadNitriansky krajTopoľčanyB112.52.4543.363.063.06
ZápadNitriansky krajTopoľčanyB1424.433.532.353.333.5
ZápadNitriansky krajTopoľčanyD81344677
ZápadNitriansky krajTopoľčanyD11292.753.644.5
ZápadNitriansky krajTopoľčanyD142122.573.4
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceB8
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceB11
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceB14
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceD8
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceD11
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceD14
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouB8
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouB111
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouB14
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouD8
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouD11
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouD14
ZápadTrenciansky krajBytčaB8
ZápadTrenciansky krajBytčaB11
ZápadTrenciansky krajBytčaB141
ZápadTrenciansky krajBytčaD8
ZápadTrenciansky krajBytčaD11
ZápadTrenciansky krajBytčaD14
ZápadTrenciansky krajIlavaB81.81.132.621.333.53.54.253.295.17
ZápadTrenciansky krajIlavaB1111.522.836.333.542.553.923.293.153.52
ZápadTrenciansky krajIlavaB1411.58762.283.935.893.895.573.4
ZápadTrenciansky krajIlavaD833.51.5137.3318.57.57.5
ZápadTrenciansky krajIlavaD111.61.784.336.675.437.67.55.868.5
ZápadTrenciansky krajIlavaD14141118.257.836.7565.75
ZápadTrenciansky krajMyjavaB841111.5
ZápadTrenciansky krajMyjavaB111.21.671112
ZápadTrenciansky krajMyjavaB143.333.2911.61
ZápadTrenciansky krajMyjavaD81
ZápadTrenciansky krajMyjavaD111
ZápadTrenciansky krajMyjavaD14142
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomB8
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomB11
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomB14
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomD8
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomD11
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomD14
ZápadTrenciansky krajPartizánskeB81
ZápadTrenciansky krajPartizánskeB1111.6
ZápadTrenciansky krajPartizánskeB1412
ZápadTrenciansky krajPartizánskeD8
ZápadTrenciansky krajPartizánskeD1111
ZápadTrenciansky krajPartizánskeD14
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaB84.331.632.33121.81.7522.5
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaB11563.115.252.33.882.6722.145
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaB143.787.6774.13.274.23.252.752.84.27
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaD8612
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaD1185.51513225.5
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaD1411214551.671
ZápadTrenciansky krajPrievidzaB8113.542.333.084.1711.532.56
ZápadTrenciansky krajPrievidzaB1143.2512.713.773.3621.551.2
ZápadTrenciansky krajPrievidzaB1421472.52.74.67121
ZápadTrenciansky krajPrievidzaD8111.522
ZápadTrenciansky krajPrievidzaD11211.585.3353.672
ZápadTrenciansky krajPrievidzaD146727
ZápadTrenciansky krajPúchovB8121.22.332.671.676
ZápadTrenciansky krajPúchovB111111.753.231.881.5
ZápadTrenciansky krajPúchovB141111.383.62.81.445.5
ZápadTrenciansky krajPúchovD81.4111
ZápadTrenciansky krajPúchovD111111.62.846
ZápadTrenciansky krajPúchovD14111.3312.831.54.5
ZápadTrenciansky krajTrenčínB81.221.3111.53.863.336
ZápadTrenciansky krajTrenčínB112.591.441112.42.754.83
ZápadTrenciansky krajTrenčínB141.741.25224.331511
ZápadTrenciansky krajTrenčínD8114
ZápadTrenciansky krajTrenčínD111124.67
ZápadTrenciansky krajTrenčínD1421.5
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaB81.755.335.67
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaB111.751.75143.835.863.1461
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaB142.57424.71123.53.252
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaD834
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaD11125
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaD142.5211
ZápadTrnavsky krajGalantaB8621
ZápadTrnavsky krajGalantaB11226.333
ZápadTrnavsky krajGalantaB141225
ZápadTrnavsky krajGalantaD81
ZápadTrnavsky krajGalantaD11421
ZápadTrnavsky krajGalantaD141
ZápadTrnavsky krajHlohovecB82.678115311.252.25
ZápadTrnavsky krajHlohovecB112.6722.83.752.333.331.331.332.22.5
ZápadTrnavsky krajHlohovecB1451.863.553.5533.81.751.81.52.13
ZápadTrnavsky krajHlohovecD81
ZápadTrnavsky krajHlohovecD11211
ZápadTrnavsky krajHlohovecD1442.562.512
ZápadTrnavsky krajPiešťanyB8122.67120.6721
ZápadTrnavsky krajPiešťanyB111.8313.22.232.751.91.674.5
ZápadTrnavsky krajPiešťanyB14313.432.7563.333.22.52.333
ZápadTrnavsky krajPiešťanyD8463
ZápadTrnavsky krajPiešťanyD1136.57.3310.539
ZápadTrnavsky krajPiešťanyD14763
ZápadTrnavsky krajSenicaB84.33557123.44
ZápadTrnavsky krajSenicaB113.75.83.645.1833.442.3322.833.43
ZápadTrnavsky krajSenicaB145.2265.544.243.7542.711
ZápadTrnavsky krajSenicaD855.335.8214388.5
ZápadTrnavsky krajSenicaD1153.56.6764.672.541
ZápadTrnavsky krajSenicaD141174.754.8327111
ZápadTrnavsky krajSkalicaB82.251.6744.514.756231
ZápadTrnavsky krajSkalicaB1142.43.223.1442.0612.1723.09
ZápadTrnavsky krajSkalicaB144.5445.2524.29134.223.46
ZápadTrnavsky krajSkalicaD8257636
ZápadTrnavsky krajSkalicaD116.54.52.672.612.674.83
ZápadTrnavsky krajSkalicaD14142
ZápadTrnavsky krajTrnavaB817.27.65.364.64.382.751.51.562.43
ZápadTrnavsky krajTrnavaB114.475.697.154.693.445.312.433.832.41
ZápadTrnavsky krajTrnavaB141.334.134.694.714.573.8852.6732.11
ZápadTrnavsky krajTrnavaD8111.54.67111
ZápadTrnavsky krajTrnavaD111.673.876.53144.33123.6
ZápadTrnavsky krajTrnavaD14114481198
StredBanskobystricky krajBanská BystricaB83.25951.751.83.181.461.24.8
StredBanskobystricky krajBanská BystricaB112.52.621.441.672.192.433.112.572.811.2
StredBanskobystricky krajBanská BystricaB1421.441.332.41.23.092.23.133.422.77
StredBanskobystricky krajBanská BystricaD858121.81.6722
StredBanskobystricky krajBanská BystricaD11116.334.7531.51.291.51.27
StredBanskobystricky krajBanská BystricaD14244.25611
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaB8
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaB11623
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaB1411.59.59
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaD8
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaD11
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaD14
StredBanskobystricky krajBreznoB82
StredBanskobystricky krajBreznoB1112121.511.2
StredBanskobystricky krajBreznoB144.331113212
StredBanskobystricky krajBreznoD8
StredBanskobystricky krajBreznoD1113111.5
StredBanskobystricky krajBreznoD146.753.51.331.25321
StredBanskobystricky krajDetvaB811.67
StredBanskobystricky krajDetvaB112.33122.677.8341
StredBanskobystricky krajDetvaB1411.33352
StredBanskobystricky krajDetvaD81
StredBanskobystricky krajDetvaD114.51.541
StredBanskobystricky krajDetvaD1411.671410.3813
StredBanskobystricky krajKrupinaB84
StredBanskobystricky krajKrupinaB11711.5
StredBanskobystricky krajKrupinaB141111
StredBanskobystricky krajKrupinaD8
StredBanskobystricky krajKrupinaD11
StredBanskobystricky krajKrupinaD14
StredBanskobystricky krajLučenecB843
StredBanskobystricky krajLučenecB1128.512
StredBanskobystricky krajLučenecB1411
StredBanskobystricky krajLučenecD8118
StredBanskobystricky krajLučenecD1111
StredBanskobystricky krajLučenecD141
StredBanskobystricky krajPoltárB8
StredBanskobystricky krajPoltárB11
StredBanskobystricky krajPoltárB14
StredBanskobystricky krajPoltárD8
StredBanskobystricky krajPoltárD11
StredBanskobystricky krajPoltárD14
StredBanskobystricky krajRevúcaB8
StredBanskobystricky krajRevúcaB11
StredBanskobystricky krajRevúcaB14
StredBanskobystricky krajRevúcaD8
StredBanskobystricky krajRevúcaD11
StredBanskobystricky krajRevúcaD14
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaB8
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaB11
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaB14
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaD8
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaD11
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaD14
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšB8
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšB111
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšB14
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšD8
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšD11
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšD141
StredBanskobystricky krajZvolenB812.51.33
StredBanskobystricky krajZvolenB1122.52.57
StredBanskobystricky krajZvolenB141.52.51.4
StredBanskobystricky krajZvolenD8
StredBanskobystricky krajZvolenD11
StredBanskobystricky krajZvolenD141
StredBanskobystricky krajŽarnovicaB8
StredBanskobystricky krajŽarnovicaB111
StredBanskobystricky krajŽarnovicaB1412
StredBanskobystricky krajŽarnovicaD81
StredBanskobystricky krajŽarnovicaD11
StredBanskobystricky krajŽarnovicaD14
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomB81
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomB1121
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomB1411111
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomD81
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomD1111
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomD1411
VýchodKosicky krajGelnicaB8111
VýchodKosicky krajGelnicaB113.863.093.293.54
VýchodKosicky krajGelnicaB143153.23.38
VýchodKosicky krajGelnicaD8
VýchodKosicky krajGelnicaD112
VýchodKosicky krajGelnicaD14
VýchodKosicky krajKošiceB81.542.913.752.082.2
VýchodKosicky krajKošiceB111.632.733.363.092.73
VýchodKosicky krajKošiceB141.691.823.172.251.57
VýchodKosicky krajKošiceD8181.334
VýchodKosicky krajKošiceD11233.55.56.5
VýchodKosicky krajKošiceD1421.671.56
VýchodKosicky krajMichalovceB821.5
VýchodKosicky krajMichalovceB1135.447.78
VýchodKosicky krajMichalovceB142.546
VýchodKosicky krajMichalovceD8
VýchodKosicky krajMichalovceD1113
VýchodKosicky krajMichalovceD144.565.5
VýchodKosicky krajRožňavaB8
VýchodKosicky krajRožňavaB11
VýchodKosicky krajRožňavaB14
VýchodKosicky krajRožňavaD8
VýchodKosicky krajRožňavaD11
VýchodKosicky krajRožňavaD14
VýchodKosicky krajSobranceB8
VýchodKosicky krajSobranceB11
VýchodKosicky krajSobranceB14
VýchodKosicky krajSobranceD8
VýchodKosicky krajSobranceD11
VýchodKosicky krajSobranceD14
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB832.43
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB113.52.674.52.073.46
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB143.712.673.53.292.14
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD82.5
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD11234.52.6
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD144.51
VýchodKosicky krajTrebišovB8
VýchodKosicky krajTrebišovB11
VýchodKosicky krajTrebišovB14
VýchodKosicky krajTrebišovD8
VýchodKosicky krajTrebišovD11
VýchodKosicky krajTrebišovD142
VýchodPresovsky krajBardejovB85.53.894.226.512
VýchodPresovsky krajBardejovB115.2667.184.751
VýchodPresovsky krajBardejovB143.944221
VýchodPresovsky krajBardejovD89.136.4383.5
VýchodPresovsky krajBardejovD119.788.7510.55.44
VýchodPresovsky krajBardejovD148.33614.334.75
VýchodPresovsky krajHumennéB8
VýchodPresovsky krajHumennéB1111
VýchodPresovsky krajHumennéB1422.7511
VýchodPresovsky krajHumennéD8
VýchodPresovsky krajHumennéD11
VýchodPresovsky krajHumennéD1411
VýchodPresovsky krajKežmarokB8424.5122.5
VýchodPresovsky krajKežmarokB1143.8864.636.25
VýchodPresovsky krajKežmarokB141.734.256.6442.8
VýchodPresovsky krajKežmarokD8112.53.671
VýchodPresovsky krajKežmarokD112654.45
VýchodPresovsky krajKežmarokD143.674.24.756
VýchodPresovsky krajLevočaB8
VýchodPresovsky krajLevočaB113.751.5
VýchodPresovsky krajLevočaB142.473.312
VýchodPresovsky krajLevočaD85
VýchodPresovsky krajLevočaD11144
VýchodPresovsky krajLevočaD143315
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB14
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD14
VýchodPresovsky krajPopradB822.52.172.4
VýchodPresovsky krajPopradB113.085.2231.883.67
VýchodPresovsky krajPopradB143.24.136.576.334
VýchodPresovsky krajPopradD811
VýchodPresovsky krajPopradD112.51
VýchodPresovsky krajPopradD145.2559
VýchodPresovsky krajPrešovB811.331.821
VýchodPresovsky krajPrešovB1143.674.625.883.14
VýchodPresovsky krajPrešovB143.46.073.254.833.5
VýchodPresovsky krajPrešovD82
VýchodPresovsky krajPrešovD115.337.53.411
VýchodPresovsky krajPrešovD1453.64
VýchodPresovsky krajSabinovB8362.58
VýchodPresovsky krajSabinovB112.554.677.53.75
VýchodPresovsky krajSabinovB142.54.755.444.4
VýchodPresovsky krajSabinovD8111.57
VýchodPresovsky krajSabinovD111351.7514
VýchodPresovsky krajSabinovD14
VýchodPresovsky krajSninaB821
VýchodPresovsky krajSninaB1111
VýchodPresovsky krajSninaB142.251
VýchodPresovsky krajSninaD81
VýchodPresovsky krajSninaD111.51
VýchodPresovsky krajSninaD1421
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB814
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB1112113
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB1412.2533.510.5
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD8
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD11
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD1434
VýchodPresovsky krajStropkovB83.46112.5
VýchodPresovsky krajStropkovB114.265.6765.56
VýchodPresovsky krajStropkovB144.094.635.567.255.81
VýchodPresovsky krajStropkovD81
VýchodPresovsky krajStropkovD115.33104
VýchodPresovsky krajStropkovD143.45.114.516
VýchodPresovsky krajSvidníkB81.755316
VýchodPresovsky krajSvidníkB1156.3355.334
VýchodPresovsky krajSvidníkB142.533.4334.81
VýchodPresovsky krajSvidníkD8
VýchodPresovsky krajSvidníkD11
VýchodPresovsky krajSvidníkD143344.5
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB8
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB11
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB14
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD8
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD11
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD14
StredZilinsky krajČadcaB898234.1732.334.642.2
StredZilinsky krajČadcaB119.55.33443.283.252.943.252.545
StredZilinsky krajČadcaB1412.673.52.854.352.743.222.224
StredZilinsky krajČadcaD8354912.673.67
StredZilinsky krajČadcaD113113.382.558.549
StredZilinsky krajČadcaD1411.55.25.753.3354
StredZilinsky krajDolný KubínB8
StredZilinsky krajDolný KubínB114.51.5
StredZilinsky krajDolný KubínB142.673.86
StredZilinsky krajDolný KubínD8
StredZilinsky krajDolný KubínD11
StredZilinsky krajDolný KubínD141
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoB81.671.672.25143.335
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoB112.7534.54.331.833.174.331.67
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoB141.52.273.94.67.6732.253.333
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoD822.54141210241
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoD111112177.674
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoD1412.552
StredZilinsky krajLiptovský MikulášB812.074.9384.255.751.534.175.75
StredZilinsky krajLiptovský MikulášB114.753.153.736.26.434.9242.173.63.22
StredZilinsky krajLiptovský MikulášB1463.33254.451.833.573.531.67
StredZilinsky krajLiptovský MikulášD8734125.33843
StredZilinsky krajLiptovský MikulášD1131.67810.33116.335.2595
StredZilinsky krajLiptovský MikulášD1462.331.81475
StredZilinsky krajMartinB84622.341.251.673.832.335
StredZilinsky krajMartinB112.875.733.953.292.642.41.472.864.388.5
StredZilinsky krajMartinB1415.382.253.333.551.755.7178
StredZilinsky krajMartinD82.5116111
StredZilinsky krajMartinD113.54.8354.674.51.7512.51
StredZilinsky krajMartinD1439.576.67781
StredZilinsky krajNámestovoB873.51.41
StredZilinsky krajNámestovoB1183.921.78
StredZilinsky krajNámestovoB14112.671.35
StredZilinsky krajNámestovoD831.82
StredZilinsky krajNámestovoD1111
StredZilinsky krajNámestovoD1411.51.41
StredZilinsky krajRužomberokB821.45223.171.573.6732
StredZilinsky krajRužomberokB112.882.572.524.082.8222.52.384.6
StredZilinsky krajRužomberokB142.51.53.132.433.362.792.911.53.332.8
StredZilinsky krajRužomberokD821816.5112156
StredZilinsky krajRužomberokD11822.451.67115.33815.59.33
StredZilinsky krajRužomberokD142.6754412
StredZilinsky krajTurčianske TepliceB81
StredZilinsky krajTurčianske TepliceB111.25
StredZilinsky krajTurčianske TepliceB143.544
StredZilinsky krajTurčianske TepliceD8
StredZilinsky krajTurčianske TepliceD11
StredZilinsky krajTurčianske TepliceD14
StredZilinsky krajTvrdošínB86.511.511
StredZilinsky krajTvrdošínB111131125
StredZilinsky krajTvrdošínB141106.5
StredZilinsky krajTvrdošínD8
StredZilinsky krajTvrdošínD11371
StredZilinsky krajTvrdošínD1465.51
StredZilinsky krajŽilinaB85.676.1476.174.934.334.5942.44.1
StredZilinsky krajŽilinaB114.072.563.272.262.773.455.354.954.132.72
StredZilinsky krajŽilinaB142.811.491.611.651.792.13.944.624.893.77
StredZilinsky krajŽilinaD868.54.3353.52.855.556
StredZilinsky krajŽilinaD115.254.57.42.73.462.753.83.826.15.8
StredZilinsky krajŽilinaD146.66.84.633.433.468.57.675.54.6
VýchodKosicky krajGelnicaB8
VýchodKosicky krajGelnicaB1151
VýchodKosicky krajGelnicaB142.61
VýchodKosicky krajGelnicaD8
VýchodKosicky krajGelnicaD11
VýchodKosicky krajGelnicaD14
VýchodKosicky krajKošiceB82.933.781074.67
VýchodKosicky krajKošiceB112.884.563.524.124.17
VýchodKosicky krajKošiceB144.234.113.431.773.18
VýchodKosicky krajKošiceD85.48222.25
VýchodKosicky krajKošiceD115.584.56
VýchodKosicky krajKošiceD147.3334.3345
VýchodKosicky krajMichalovceB84.331.331
VýchodKosicky krajMichalovceB114.714.53.864.833.33
VýchodKosicky krajMichalovceB146.234.873.753.54.5
VýchodKosicky krajMichalovceD8135
VýchodKosicky krajMichalovceD1111
VýchodKosicky krajMichalovceD146781
VýchodKosicky krajRožňavaB8
VýchodKosicky krajRožňavaB11
VýchodKosicky krajRožňavaB14
VýchodKosicky krajRožňavaD8
VýchodKosicky krajRožňavaD11
VýchodKosicky krajRožňavaD14
VýchodKosicky krajSobranceB8
VýchodKosicky krajSobranceB11
VýchodKosicky krajSobranceB14
VýchodKosicky krajSobranceD8
VýchodKosicky krajSobranceD11
VýchodKosicky krajSobranceD14
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB83.52.251.822.24
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB112.452.272.052.52.2
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB142.43.152.912.942.58
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD852.2414
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD115.53.433.632.64.33
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD142.52.67543.5
VýchodKosicky krajTrebišovB8
VýchodKosicky krajTrebišovB11
VýchodKosicky krajTrebišovB14
VýchodKosicky krajTrebišovD8
VýchodKosicky krajTrebišovD11
VýchodKosicky krajTrebišovD14
VýchodPresovsky krajBardejovB85735.44.78
VýchodPresovsky krajBardejovB115.25192.9324.19
VýchodPresovsky krajBardejovB141.184.953.38
VýchodPresovsky krajBardejovD844.5223.5
VýchodPresovsky krajBardejovD115182.45
VýchodPresovsky krajBardejovD142128.54.67
VýchodPresovsky krajHumennéB83.7513.833.13
VýchodPresovsky krajHumennéB113.673.919.274.093.62
VýchodPresovsky krajHumennéB145.67311.21.672.94
VýchodPresovsky krajHumennéD83.671.58
VýchodPresovsky krajHumennéD113.676.33113.12.75
VýchodPresovsky krajHumennéD1492111.331.6
VýchodPresovsky krajKežmarokB8347.84.46.5
VýchodPresovsky krajKežmarokB1156.334.644.293.25
VýchodPresovsky krajKežmarokB141.52.896.834.572.83
VýchodPresovsky krajKežmarokD83.56.56.52.833.5
VýchodPresovsky krajKežmarokD117.254.177.338.255.43
VýchodPresovsky krajKežmarokD147.58.576.754.33
VýchodPresovsky krajLevočaB8
VýchodPresovsky krajLevočaB1123
VýchodPresovsky krajLevočaB144.674.578
VýchodPresovsky krajLevočaD852
VýchodPresovsky krajLevočaD11466.6744
VýchodPresovsky krajLevočaD1445.75679
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB14
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD14
VýchodPresovsky krajPopradB84.56.42.831
VýchodPresovsky krajPopradB113.135.336.135.777.2
VýchodPresovsky krajPopradB143.52.254.835.64.13
VýchodPresovsky krajPopradD8411
VýchodPresovsky krajPopradD1167
VýchodPresovsky krajPopradD14
VýchodPresovsky krajPrešovB81.83.64.753.233.1
VýchodPresovsky krajPrešovB112.53.63.712.973.32
VýchodPresovsky krajPrešovB141.784.26.337.336.86
VýchodPresovsky krajPrešovD85.51.333.22
VýchodPresovsky krajPrešovD113.385.64.16.13
VýchodPresovsky krajPrešovD144332.5
VýchodPresovsky krajSabinovB86.333.575.610
VýchodPresovsky krajSabinovB1195.145.7558.25
VýchodPresovsky krajSabinovB147.147.1778.33
VýchodPresovsky krajSabinovD815.545.510
VýchodPresovsky krajSabinovD111224.333.676
VýchodPresovsky krajSabinovD148.331917
VýchodPresovsky krajSninaB85.753.66.3374.33
VýchodPresovsky krajSninaB114.5455.465.636.5
VýchodPresovsky krajSninaB144.886.036.965.336.29
VýchodPresovsky krajSninaD86.251094.88
VýchodPresovsky krajSninaD114.148155.715.33
VýchodPresovsky krajSninaD146.576.6410.435.925.42
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB8
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB1166.674
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB144.5836.51
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD8
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD11
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD147.518
VýchodPresovsky krajStropkovB84
VýchodPresovsky krajStropkovB115.563.333.72.87
VýchodPresovsky krajStropkovB143.934.662.53.112.33
VýchodPresovsky krajStropkovD8
VýchodPresovsky krajStropkovD1142332
VýchodPresovsky krajStropkovD142.54.221.81.75
VýchodPresovsky krajSvidníkB867
VýchodPresovsky krajSvidníkB113.53.21.54
VýchodPresovsky krajSvidníkB144.572.092
VýchodPresovsky krajSvidníkD87
VýchodPresovsky krajSvidníkD116
VýchodPresovsky krajSvidníkD146.63.5
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB811
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB11411
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB1411
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD8
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD11
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD141

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -