Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Janovicek Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1279732 [7]   Sk Doprastav Bratislava2013-12-25
2. Kovacik Oliver starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1344723 [7]   Sk Doprastav Bratislava2013-03-21
3. Marosi Michal starstarstarstarstarstarstarstarstar1310658 [7]   Sk Prievidza2010-03-31
4. Sekera Timotej starstarstarstar1708601 [7]   Sk Komplet Modranka2010-12-12
5. Bartelt Tobias starstarstarstarstar1000569 [7]   Ksn Bratislava2011-04-01
6. Rozboril Alex starstarstarstarstar1211560 [7]   Sk Nafta Gbely2013-09-19
7. Mendel Marko starstarstarstarstarstar1108545 [7]   Bojnicka Sachova Akademia2016-06-27
8. Kosut Simon starstarstarstar1000543 [7]   Sk Komplet Modranka2010-07-12
9. Buday Alexander starstarstar1083530 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra2013-05-16
10. Macakova Bianka starstarstarstarstarstar1160529 [7]   Sk Doprastav Bratislava2015-04-10
11. Laurincova Timea starstarstar1043519 [7]   Topolciansky sachovy Klub2013-08-07
12. Machovic Maxim starstar1063509 [7]   Sk Komplet Modranka2011-12-31
13. Hryshko Herman starstarstarstar1410499 [7]   Sk Strelec Devinska Nova Ves2012-08-28
14. Belovic Samuel starstar1098495 [7]   Sk Doprastav Bratislava2015-06-06
15. Kroslakova Michaela starstarstarstar1127492 [7]   ZS Velke Uherce2013-04-11
16. Vavra Martin star1377447 [7]   Sk Doprastav Bratislava2011-06-21
17. Pauko Sebastian star1175436 [7]   Ksn Bratislava2011-12-03
18. Kostov Rubin starstarstar1000419 [7]   SK Komplet Modranka2011-07-06
19. Lukianov Mykhailo 1005414 [7]   Individualny Clen2011-09-09
20. Karaba Rudolf starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1337413 [7]   Topolciansky sachovy Klub2009-01-01
21. Nikolaiev Kuzma starstarstar1000412 [7]   Sk Doprastav Bratislava2014-05-14
22. Binovec Lukas starstar1000411 [7]   Sk Komplet Modranka2011-03-31
23. Diachenko Mykhailo starstar1336404 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra2011-11-21
24. Chmelikova Julia star1035353 [7]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava2011-03-03
25. Bednar Lukas 1000350 [7]   Tatran Bratislava2011-03-12
26. Kovacikova Simona star1010344 [7]   Sk Doprastav Bratislava2014-01-01
27. Havetta Slavomir starstarstar1000338 [5]   Sk Vrable2010-11-24
28. Glod Peter 1013334 [7]   Sk Doprastav Bratislava2016-10-06
29. Zvalova Adela star1121328 [7]   Nitrianska sachova akademia2012-06-11
30. Valik Viktor 1000327 [7]   Sk Doprastav Bratislava2017-06-05
31. Huttova Karolina 1153326 [7]   Sk Komplet Modranka2015-01-19
32. Vesely Filip 1000319 [7]   Bratislavska sachova akademia2012-01-01
33. Ostrozlik Filip star1359315 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-03-18
34. Liska Leo starstarstarstarstar1281315 [7]   Nitrianska sachova akademia2008-06-13
35. Stetina Simon star1000307 [7]   Sk Komplet Modranka2017-09-28
36. Hrdlicka Timotej 1000290 [7]   Bratislava2011-09-16
37. Kudolani Lukas 1000283 [7]   CVC Senica2012-11-26
38. Sefcova Adriana star1000282 [7]   Sk Slovan Bratislava2016-08-15
39. Balog Juraj 1041277 [7]   Sk Komplet Modranka2015-03-08
40. Bily Samuel 1000275 [6]   Bratislava2010-01-01
41. Habara Viliam starstar1000266 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2011-01-05
42. Rybansky Felix 1028263 [7]   ZS Skultetyho Topolcany2014-11-01
43. Hrdy David 1000258 [7]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
44. Nestserau Arseni star1000255 [7]   Nitrianska sachova akademia2014-07-02
45. Perdoch Marian 1000254 [6]   Sks Dubnica nad Vahom2012-12-01
46. Cerny Filip starstarstarstar1411251 [5]   Zahoracky sachovy klub2010-01-01
47. Chmelik Juraj 1156241 [7]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava2014-08-17
48. Slamka Matias 1134237 [6]   Sk Doprastav Bratislava2016-08-01
49. Cerny Patrik starstar1390231 [5]   Zahoracky Sachovy Klub2011-11-22
50. Fialka Richard 1000230 [4]   Bojnicka Sachova Akademia2011-11-11
51. Jaroskova Nina star1000228 [5]   Lokomotiva Trnava2010-01-01
52. Kvassay Marek star1000227 [3]   Sk Povazske Podhradie2012-01-24
53. Ondriska Lukas star1140226 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2014-07-02
54. Seles Samuel starstarstar1303225 [7]   Topolciansky sachovy Klub2008-02-22
55. Vanco Simon 1000224 [7]   ZSK Malacky2011-01-01
56. Simansky Samuel starstarstar1471221 [6]   Sk Hlohovec2008-04-03
57. Filipak Matej 1000220 [7]   Bojnicka Sachova Akademia2013-10-14
58. Katreniak Matej 1000218 [5]   Sk Doprastav Bratislava2013-03-09
59. Motyka Richard 1000216 [7]   Sk Doprastav Bratislava2017-01-06
60. Hudik Ema 1021216 [7]   Sk Komplet Modranka2015-04-26
61. Bednarova Lea 1000216 [7]   Tatran Bratislava2014-02-24
62. Osadsky Samuel 1058216 [7]   Zahoracky Sachovy Klub2010-10-14
63. Voskar Miloslav 1000215 [7]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
64. Hrdlickova Bibiana 1031210 [7]   Bratislava2016-01-21
65. Bittner Samuel 1306202 [4]   Ksn Bratislava2012-12-31
66. Lacko Matus 1000201 [7]   ZS Teplicka Bratislava2014-01-01
67. Sabo Michal 1000192 [7]   Zsk Vrbove - sach2011-06-01
68. Bracik Andrej 1000189 [5]   Sk Trencin2016-03-28
69. Kristof Jan starstar1064188 [2]   Sk Levice2011-06-20
70. Klucka Juraj 1000186 [7]   SZS Mercury Bratislava2016-01-01
71. Supa Miroslav 1000186 [5]   neuvedene2010-01-27
72. Janovickova Ema 1000179 [7]   Sk Doprastav Bratislava2015-10-05
73. Kapusta Martin 1000172 [5]   ZS. I. Bukovcana Bratislava2014-01-01
74. Mokosak Radovan starstar1292170 [4]   Sk Levice2008-01-01
75. Bodis Sebastian Samuel 1000166 [5]   Bratislava2010-07-16
76. Pitonak Samuel 1000164 [5]   KS Pezinok2013-01-01
77. Rybansky Noe 1000160 [7]   ZS Skultetyho Topolcany2013-08-29
78. Al-Hadi Karim 1000160 [6]   Bojnicka Sachova Akademia2013-08-04
79. Havir Adam star1000160 [3]   CVC Myjava2011-10-15
80. Toth Tomas 1000159 [6]   SZS a SG Cenada Bratislava2012-01-01
81. Mikulova Dominika 1000158 [5]   SK Deti a mladeze Smolenice2011-01-01
82. Pearson Sebastian 1000157 [5]   Sk Komplet Modranka2013-01-23
83. Kuvik Miloslav 1000157 [6]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2010-01-01
84. Vernerova Ema 1000156 [4]   Sk Osuske2010-04-23
85. Hermann Michal 1000155 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2014-11-12
86. Peternai Aron 1000153 [6]   Sk Velky Kyr2013-05-14
87. Kollarik Filip 1000152 [5]   Zsk Vrbove - sach2011-11-16
88. Galgoc Lukas 1000152 [3]   Sk Levice2010-06-09
89. Sramko Tobias 1000149 [4]   Bratislava2014-01-01
90. Livnanska Veronika 1000148 [6]   ZS Ceska Bratislava2015-01-01
91. Bartosova Emma 1000144 [7]   Sk Komplet Modranka2016-08-10
92. Kostelansky Lukas 1000141 [4]   CVC Povazska Bystrica2014-03-31
93. Konecny Daniel 1000141 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava2011-01-01
94. Kramarova Anabela 1000139 [7]   Sk Komplet Modranka2016-01-01
95. Stiavnicky Ivan 1242138 [3]   Lokomotiva Trnava2010-05-19
96. Bartal Alex 1000137 [3]   Sk Osuske2012-03-02
97. Mato Matus 1000137 [6]   Nitrianska sachova akademia2010-01-01
98. Hritz Andrej starstar1004135 [5]   Sk Vrable2007-12-09
99. Holic Samuel 1000134 [4]   CVC Myjava2014-01-01
100. Zaborsky Richard 1000134 [4]   Nitrianska sachova akademia2011-07-26
101. Bujna Tomas 1000133 [3]   ZS Skultetyho Topolcany2010-12-18
102. Hutta Richard 1000132 [7]   Sk Komplet Modranka2017-02-22
103. Hozlar Michal starstar1263132 [3]   Sk Slovan Bratislava2008-01-01
104. Jusko Jakub 1136131 [4]   Sk Levice2010-08-24
105. Bednar Daniel starstar1000129 [4]   ZS Tomasov2010-01-01
106. Magoc Matyas 1000128 [7]   Topolciansky sachovy Klub2009-04-08
107. Bodis Elias 1000127 [3]   Bratislava2017-01-01
108. Orgon Michal 1000127 [4]   Sks Dubnica N/V2012-06-15
109. Hamar Jakub 1000126 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra2010-03-17
110. Pastrnak Tomas 1000125 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2011-07-20
111. Grman Igor 1000123 [7]   ZS J. Holleho Topolcany2015-01-01
112. Michalek Ondrej 1000122 [2]   ZS Karloveska Bratislava2011-01-01
113. Sipos Aron 1180121 [2]   Sk Doprastav Bratislava2014-08-29
114. Paulovic Matyas 1000121 [6]   ZSK Malacky2011-01-01
115. Tichy Rudolf 1000120 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
116. Do Van Tung Lam 1047119 [2]   Sk Doprastav Bratislava2011-03-20
117. Kuvik Michal 1000117 [6]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2011-01-01
118. Mazag Simon 1000115 [5]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
119. Stachovic Matus star1099115 [3]   Sk Kupele Piestany2013-04-03
120. Hurton Adam 1544113 [3]   Ssk Surany2014-10-11
121. Cerven Filip 1000112 [3]   Bratislavska sachova akademia2012-01-01
122. Sadecky Peter 1000112 [2]   Sk Povazske Podhradie2010-07-20
123. Novotna Lilien 1000109 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra2016-01-01
124. Gese Filip 1000109 [4]   Sk Hlohovec2011-10-02
125. Lukacova Tereza 1000108 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2014-08-08
126. Zvalo Filip 1000107 [6]   Nitrianska sachova akademia2015-10-02
127. Kudolani Jakub 1000107 [7]   CVC Senica2015-01-01
128. Hajdu Peter starstar1547107 [2]   Sk Basta Nove Zamky2007-01-01
129. Kroslak Alexander 1000105 [4]   ZS Velke Uherce2015-01-01
130. Kralik Eduard 1000105 [4]   Sk Skalica2014-01-01
131. Jancovicova Tamara starstar1242105 [2]   Zsk Vrbove - sach2007-04-25
132. Martinkovic Viliam 1000101 [4]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
133. Stehlik Juraj star1456101 [5]   Nitrianska sachova akademia2013-07-03
134. Bujna Ondrej 1000100 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2015-07-08
135. Malina Marko starstar1000100 [2]   CVC Senica2009-12-08
136. Jusko Filip 123899 [3]   Sk Levice2013-11-08
137. Mordavsky Martin star147097 [1]   Sk Doprastav Bratislava2010-01-01
138. Lesay Patrik 101396 [4]   Sk Komplet Modranka2015-05-23
139. Andrasinova Natalia 100096 [3]   Chorvatsky Grob2015-01-01
140. Hermann Jozef 100096 [3]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2013-05-13
141. Zavacky Dragan 100096 [2]   Bratislava2012-01-01
142. Barta Dominik star129596 [4]   Nitrianska sachova akademia2008-02-24
143. Helbichova Lucia 100095 [2]   ZS Stvorlistok Skalica2013-01-01
144. Alexander Adrian 107294 [3]   Sk Doprastav Bratislava2013-01-01
145. Alinejhad Yasa 100092 [6]   ZS Skultetyho Topolcany2014-05-06
146. Maslikova Viktoria 100090 [7]   Sk Doprastav Bratislava2017-08-08
147. Durana Jakub 100090 [5]   Tatran Bratislava2015-01-01
148. Scecinova Stela 100090 [7]   ZS Benkova Nitra2015-01-01
149. Rusnak Matej 100090 [4]   SZS a SG Cenada Bratislava2012-01-01
150. Kello Alexander 112389 [1]   Sk Doprastav Bratislava2012-05-21
151. Viskupova Hannah 100088 [7]   ZS Benkova Nitra2016-01-01
152. Madr Martin 100088 [3]   Sks Dubnica nad Vahom2012-08-08
153. Presinsky Matej 100085 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-06-09
154. Bajza Erich 100085 [3]   Cirkevne CVC Belusa2013-08-15
155. Belohorec Marek 100084 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava2012-01-01
156. Korchyna Uliana 100083 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
157. Cicmanec Dominik 100083 [2]   Bojnicka Sachova Akademia2012-06-09
158. Drozd Henri 100083 [2]   Bojnicka Sachova Akademia2010-01-01
159. Mikula Andrej 100082 [4]   CVC Povazska Bystrica2016-03-16
160. Kakos Martin 100082 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2016-02-23
161. Gono Matus 100081 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice2011-01-01
162. Cicmanec Damian 100080 [2]   Bojnicka Sachova Akademia2013-09-04
163. Bezak David 100080 [2]   ZS Turnianska Bratislava2012-01-01
164. Rexova Kristina 100080 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra2009-08-06
165. Foldesi Jan 105779 [2]   Sk Levice2012-12-18
166. Pagacova Sona 100079 [3]   Cirkevne CVC Belusa2012-01-17
167. Kosik Jakub 100079 [2]   Sk Hlohovec2011-07-10
168. Slivkanic Matus 100078 [4]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-10-20
169. Wang Sofia Chenxia 100078 [3]   Bojnicka Sachova Akademia2012-07-12
170. Drabek Matej 129078 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2011-02-01
171. Rotling Viliam 109578 [1]   SK Handlova2010-10-14
172. Foldesi Marek 100077 [2]   Sk Levice2010-11-25
173. Chlupik Michal 100077 [3]   CVC Senica2010-10-07
174. Florovic Filip 100076 [3]   Sk Komplet Modranka2015-02-20
175. Sekeresova Viktoria 100076 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2013-04-23
176. Viktorin Simon 100076 [3]   Zahoracky Sachovy Klub2011-09-27
177. Gabris Timotej 100075 [3]   Cc Vistuk Patriots2015-10-29
178. Krizan Sebastian 100075 [4]   Kruzok Dubravan2013-01-01
179. Sarkozi Kiss Theo 100074 [7]   Bratislava2018-07-12
180. Benko Tomas star156774 [1]   Nitrianska Sachova Akademia2010-12-04
181. Kosecky Sebastian star133574 [4]   Topolciansky sachovy Klub2009-01-02
182. Simek Samuel 100072 [3]   CVC Myjava2013-08-15
183. Hadidom Peter 100071 [2]   Sk Dunajska Streda2016-03-01
184. Hideg Oliver 100071 [7]   Bojnicka Sachova Akademia2016-01-01
185. Radomszka Kamilla 100071 [5]   Tatran Bratislava2014-01-01
186. Lambrecht Daniel 100070 [2]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2013-01-01
187. Cisecky Filip star100070 [3]   SK deti a mladeze Smolenice2009-01-01
188. Stefanik Ondrej 100069 [7]   ZS Teplicka Bratislava2014-01-01
189. Matieska Branislav Jan 100068 [1]   SK Handlova2010-11-14
190. Holic Marek 100068 [4]   CVC Myjava2010-01-01
191. Toth Daniel 100067 [7]   Nitrianska sachova akademia2014-01-01
192. Rovensky Richard 100067 [4]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2013-01-01
193. Lebduskova Izabela 100067 [4]   Nitrianska sachova akademia2012-12-26
194. Bombicz Matias 100066 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2015-04-27
195. Machalova Barbora 100066 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2011-07-11
196. Hrasko Maros 100066 [2]   Levice2010-01-24
197. Palkovic Samuel Peter 100065 [1]   Bratislava2010-01-01
198. Styblo Frantisek 100064 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra2015-01-04
199. Tupek Tomas 100064 [2]   Bratislavska sachova akademia2012-01-01
200. Durovska Miriam 100064 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2010-05-05
201. Rac Tomas star100064 [3]   Nitrianska sachova akademia2009-08-19
202. Michalek Marian 100063 [2]   ZS Karloveska Bratislava2014-01-01
203. Huttera Oliver 100063 [3]   neuvedene2012-01-01
204. Viskupova Sarah 100062 [7]   ZS Benkova Nitra2015-01-01
205. Alinejhad Yasin 100062 [5]   ZS Skultetyho Topolcany2014-05-06
206. Hostovecka Zoe 100062 [4]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-01-01
207. Stehlikova Beata 100061 [3]   ZS Farska Nitra2016-01-01
208. Ulrich Filip 100061 [1]   Sachovy Klub Dubravan2012-06-13
209. Sunderlik Tobias 100059 [4]   ZS Farska Nitra2016-01-01
210. Budac Damian 100059 [2]   ZS Farska Nitra2014-01-01
211. Sitarova Hana 100059 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2013-08-09
212. Kroupova Veronika 108559 [2]   Sk Skalica2011-07-21
213. Misun Matej Peter 100059 [3]   SZS a SG Cenada Bratislava2011-01-01
214. Cacik Boris 100058 [3]   CVC Myjava2010-01-05
215. Mancuska Adam 100057 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-10-04
216. Lebduska Oliver 100057 [4]   Nitrianska sachova akademia2014-01-01
217. Petrovic Matej 100057 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice2013-01-01
218. Vyhnicka Marek 100057 [3]   Cirkevne CVC Belusa2010-07-30
219. Svyba Matus 100056 [4]   Nitrianska sachova akademia2015-01-01
220. Kovacik Richard 100056 [2]   Bratislavska sachova akademia2013-01-01
221. Buranova Julia 100056 [3]   Sk Osuske2012-08-04
222. Rapos Martin 100056 [4]   SZS a SG Cenada Bratislava2011-01-01
223. Gono David 100055 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice2012-01-01
224. Kanuch Daniel 109455 [2]   Sk Doprastav Bratislava2011-01-01
225. Motykova Dorota 100054 [3]   Sach na skolach, Teplicka2017-01-01
226. Jelenik Alexander 100054 [2]   CVC Povazska Bystrica2015-12-31
227. Kuc Aiden 102954 [1]   Sk Doprastav Bratislava2014-12-19
228. Hanzalikova Ema 100054 [2]   Sk Skalica2013-01-01
229. Sekeresova Alexandra 100053 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2013-04-23
230. Zhenzhen Ye 100053 [1]   Sk Skalica2013-01-15
231. Bati Slavomir 100053 [2]   neuvedene2012-02-02
232. Valientova Paulina 100053 [2]   ZS Stred Pov. Bystrica2010-01-06
233. Bednar Patrik 100052 [2]   Cirkevne Cvc Belusa2011-11-24
234. Delikat Jakub 100052 [1]   ZS Dubova Bratislava2010-01-01
235. Michna Simon 100052 [2]   Zs Skultetyho Topolcany2010-01-01
236. Busfy Svetozar 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia2011-01-01
237. Strba Richard 100050 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2010-08-04
238. Minarovic Tadeas 100050 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2010-01-01
239. Hrabovsky Aurel 100050 [1]   ZS Bojnicky2010-01-01
240. Ondrovicova Dominika 100049 [3]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
241. Tichy Samuel 100049 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica2014-01-01
242. Sull Aron 100049 [1]   Msk Corvin Velky Meder2011-05-22
243. Kosik Lukas 100048 [2]   Sk Hlohovec2017-01-25
244. Lapko Yelysei 100048 [5]   ZS Sokolikova Bratislava2013-01-01
245. Sklenkova Nina 100048 [1]   SK Handlova2012-11-26
246. Smelov Bogdan 100048 [1]   Bratislava2011-01-01
247. Hrtan Filip 100048 [1]   Dunajska Luzna2010-01-01
248. Repasky Kevin 100047 [1]   Sk Hlohovec2015-01-01
249. Studenov Rodion 100047 [2]   Bratislavska sachova akademia2013-01-01
250. Kupcov Nela 100047 [1]   Cvc Vcielka Puchov2011-07-15
251. Mazag Martin star176447 [1]   Sk Doprastav Bratislava2011-01-17
252. Strecansky Michal 100046 [2]   ZS Stupava2016-01-01
253. Kajan Tomas star100046 [1]   Spojena skola de La Salle Bratislava2007-01-01
254. Valko Samuel 100045 [3]   Skalica2015-01-01
255. Palun Marko 100045 [2]   ZS A. Dubceka2015-01-01
256. Suplata Oliver 100044 [5]   Kruzok KSN Bratislava2016-01-01
257. Lukac Nikolas 100044 [1]   Sk Povazske Podhradie2010-03-25
258. Droppa Kristian 100044 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2006-11-20
259. Palkova Adriana 100043 [2]   Sk Osuske2013-05-19
260. Briatka Matus 100043 [1]   CVC Bojnice2010-01-01
261. Hilcik Tomas 100042 [2]   SS Pankuchova Bratislava2015-01-01
262. Calfa Timotej 100042 [4]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava2014-01-01
263. Mydla Damian 100041 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2016-01-01
264. Vanco Pascal 100041 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-10-13
265. Sitar Adam Silvester 100041 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2015-09-10
266. Bosak Samuel 100041 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2014-09-20
267. Slovakova Daniela 100041 [5]   neuvedene2014-06-27
268. Mikla Matus 100041 [2]   Vrable2014-04-25
269. Viktorin Timotej Pavol 100041 [3]   Zahoracky Sachovy Klub2013-09-12
270. Talacova Adela 100041 [2]   Cirkevne CVC Belusa2012-02-24
271. Singer Matej 100041 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra2010-10-19
272. Plastiak Matus star100041 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2009-01-01
273. Plault Lucas 100040 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2014-04-19
274. Kovac Dominik 100040 [4]   CVC Senica2013-01-01
275. Kovacovsky Samuel 100040 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2012-09-09
276. Tenai Patrik star100040 [1]   ZS s MS Smolenice2008-01-01
277. Jakubcova Lilien 100039 [4]   SK Deti a mladeze Smolenice2013-11-07
278. Vonderka Jaroslav 122939 [1]   Sk Komplet Modranka2013-07-03
279. Bena Pavol 100039 [1]   Sk Stefanov2012-08-25
280. Suchon Samuel 100039 [3]   Kruzok ZSK Malacky2011-01-01
281. Hudokova Monika 100039 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2011-01-01
282. Vojtas Marek star141739 [1]   Sk Povazske Podhradie2007-06-02
283. Konrad Marek 100038 [2]   CVC Brezova2015-03-18
284. Vojtko Filip Simeon 100038 [1]   Sk Komplet Modranka2014-01-01
285. Pericka Roman 100038 [1]   SK Doprastav Bratislava2012-08-01
286. Steiger Emma 100038 [3]   Sk Doprastav Bratislava2012-01-14
287. Blahova Nina 100038 [2]   Skalica2012-01-01
288. Kafun Ondrej 100038 [1]   Bratislavska sachova akademia2011-01-01
289. Krivosik Matus star150438 [1]   Tatran Bratislava2008-01-01
290. Formanko Hugo 100037 [2]   Bratislavska sachova akademia2016-01-01
291. Blaskovic Alex 100037 [2]   ZS Grosslingova Bratislava2013-01-01
292. Kazik Simon 100037 [1]   SS Sv. Rodiny Bratislava2011-01-01
293. Lacsny Natan star127337 [1]   Nitrianska sachova akademia2008-07-17
294. Zavacky Alexander 100036 [3]   Bratislava2016-01-01
295. Krettel Michal 100036 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2011-01-22
296. Krsiak Michal star100036 [1]   neuvedene2009-05-26
297. Hitka Dominik star167236 [1]   Sk Slovan Bratislava2008-05-13
298. Ondrovic Lukas 100035 [3]   Bratislavska sachova akademia2016-01-01
299. Stec Ivo 100035 [1]   Individualny Clen2012-08-27
300. Novak Eduard 106735 [1]   Sk Komplet Modranka2011-11-30
301. Valcharciak Ondrej 100035 [2]   Sk Doprastav Bratislava2011-09-14
302. Vano Samuel 100035 [1]   ZS Ludanice2010-01-01
303. Prochyra Matus 100035 [2]   Zahoracky Sachovy Klub2009-10-29
304. Siska Simon 100035 [2]   Sk Hlohovec2009-01-15
305. Chrastina Martin 100034 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica2012-01-01
306. Korchyna Zoia 100033 [3]   SZS a SG Cenada Bratislava2017-01-01
307. Grun Adrian 100033 [1]   Bratislava2017-01-01
308. Harbac Andrej 100033 [1]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2014-01-01
309. Csolle Robert 100033 [1]   Msk Corvin Velky Meder2012-06-15
310. Rada Lucas 100032 [2]   Sk Doprastav Bratislava2014-04-23
311. Horvath Patrik 100032 [3]   Kruzok ZSK Malacky2014-01-01
312. Karla Matus 100032 [2]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2014-01-01
313. Wang Michael Quizhe 100032 [3]   Bojnicka Sachova Akademia2013-10-31
314. Portasik Dominik 100032 [2]   CVC Myjava2013-09-26
315. Huzovic Teodor Ibuki 100032 [1]   ZS Smolenice2012-01-01
316. Ondrovicova Natalia 100031 [2]   Bratislavska sachova akademia2016-01-01
317. Vanko Wiliam 106231 [1]   Ksn Bratislava2012-11-03
318. Hutar Dominik 100031 [1]   ZS Smolenice2011-01-01
319. Svitek Peter 100031 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2010-01-01
320. Chobot Michael 100031 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2007-01-01
321. Simonov Viliam 100030 [3]   ZS Farska Nitra2017-01-01
322. Marecek Lukas 100030 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra2016-03-07
323. Kralik Tomas 100030 [3]   Sk Skalica2016-01-01
324. Urminsky Adam 100030 [2]   ZS Sv. Ursule2014-01-01
325. Dudrik Juraj 100030 [1]   Sk Krasnany2011-05-01
326. Marcinek Igor 104230 [1]   Sk Doprastav Bratislava2010-01-26
327. Lelovic Nikolas 100030 [2]   Sk Hlohovec2007-09-28
328. Prasnicky Pavol 100029 [1]   CVC Povazska Bystrica2015-06-18
329. Culak Daniel 100029 [2]   ZS Farska Nitra2014-01-01
330. Kotrba Jan 100029 [2]   Cc Vistuk Patriots2013-01-01
331. Irbis Ayk 100029 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2012-10-29
332. Lam Duc Felix Chi Bao 100029 [1]   Bratislavska sachova akademia2012-01-01
333. Lichardus Simon 100029 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra2011-01-01
334. Szabo Akos 146429 [1]   Sk Pribeta2007-04-20
335. Stehlik Ondrej 100028 [2]   MC Farska Nitra2019-01-01
336. Kumala Dean 100028 [3]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
337. Janosikova Hanka 100028 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2014-01-01
338. Benovic Hugo 100028 [1]   ZS Smolenice2012-01-01
339. Onishchenko Mikhail 100028 [1]   Bratislavska sachova akademia2011-01-01
340. Holly Filip 100028 [2]   SZS a SG Cenada Bratislava2009-01-01
341. Rapavy Marek 140928 [2]   Individualny Clen2006-01-01
342. Lehocka Nikola 100027 [3]   Nitrianska sachova akademia2015-01-01
343. Vargova Dorka 100027 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-01-11
344. Martinkovicova Natalia 100027 [3]   Bratislava2014-01-01
345. Sisak Simon 100027 [2]   ZS Udica2014-01-01
346. Gal Jakub 100027 [1]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava2012-07-15
347. Stasak Erik 100027 [1]   Sachovy Klub Dubravan2012-04-29
348. Jadron Richard 100027 [1]   Sk Krasnany2012-03-15
349. Honova Laura 100027 [1]   Zs Skultetyho Topolcany2011-01-01
350. Toth Juraj 100027 [1]   ZS Smolenice2010-01-01
351. Greskovic Jakub 124527 [1]   Individualny Clen2008-01-01
352. Durovska Jana 100026 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2012-03-25
353. Lackovic Sebastian 100026 [1]   3. ZS Senica2012-01-01
354. Kovarsky Jakub 100026 [1]   ZS Smolenice2010-01-01
355. Lehocky Peter 140826 [1]   Ssk Surany2007-01-01
356. Majdan Matus 100025 [1]   Nitrianska sachova akademia2015-11-02
357. Chrastina Ondrej 100025 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica2015-01-01
358. Vedej Matus 100025 [2]   ZS Sokolikova2015-01-01
359. Sjekelova Zoja 100025 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2014-01-01
360. Babala Marcel 100025 [1]   ZS Tribecska Topolcany2012-01-01
361. Urik Richard 100025 [2]   Skalica2011-01-01
362. Bukovsky Denis 100025 [1]   ZS Smolenice2010-01-01
363. Janeka Jan 100024 [3]   CVC Myjava2015-11-02
364. Hrebicik Alex 100024 [2]   CVC Povazska Bystrica2015-10-25
365. Doka Martin 100024 [2]   CVC Bojnice2015-01-01
366. Ochodnicky Roman 100024 [2]   CVC Myjava2014-07-02
367. Chalany Ondrej 100024 [2]   Sk Hlohovec2013-03-22
368. Palenik Alexey 100024 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2013-01-01
369. Vydareny Peter 100024 [1]   ZS Bieloruska Bratislava2012-01-01
370. Janco Jozef 100024 [1]   ZS Pribinu NR2012-01-01
371. Murarik Simon Peter 108624 [1]   Sk Doprastav Bratislava2011-06-29
372. Perbecka Simona 100024 [1]   Skalica2010-01-01
373. Simko Filip 129524 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2008-01-01
374. Miso Andrej 100024 [1]   ZS s MS Smolenice2008-01-01
375. Stubna Jan 100023 [5]   Nitrianska sachova akademia2014-01-01
376. Nemsila Oliver 100023 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2014-01-01
377. Biel Adam 100023 [1]   CVC Povazska Bystrica2013-03-31
378. Semanco Tomas 100023 [1]   ZS Kpt.Nalepku Stupava2013-01-01
379. Zalesnak Filip 100023 [1]   CENADA2013-01-01
380. Mikula Vincent 100023 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2012-11-11
381. Hanus Maximilian 103723 [1]   Sk Komplet Modranka2010-07-16
382. Tarina Peter 104423 [3]   Topolciansky sachovy Klub2009-02-15
383. Kovac Daniel 100022 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany2016-04-16
384. Vanco Liam 100022 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-10-13
385. Michna Matus 100022 [2]   Zs Skultetyho Topolcany2015-01-01
386. Ivanco Jakub 100022 [1]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
387. Sasin Oliver 100022 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra2013-10-31
388. Suhaj Ondrej 100022 [1]   Zs Sv Frantiska Bratislava2013-01-01
389. Trnkus Simon 100022 [2]   neuvedene2012-01-01
390. Trsko Jakub 100022 [1]   ZS Udica2012-01-01
391. Vezdenko Danylo 100021 [1]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
392. Mozol Milan 100021 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2014-01-01
393. Molda Jakub 100021 [1]   ZS Smolenice2014-01-01
394. Bobak Samuel 100021 [1]   Zs Tribecska Topolcany2012-07-20
395. Zahorcsek Zsolt 100021 [1]   Sk Pribeta2012-01-01
396. Jetmar Jan 100021 [1]   Sk Skalica2010-01-01
397. Senasiova Diana 135521 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra2007-01-01
398. Trencansky Jakub 100020 [1]   ZS Pribinu NR2017-01-01
399. Kizek Vladimir 100020 [2]   CVC Myjava2014-04-11
400. Varga Jakub 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
401. Vlachovic Samuel 100020 [1]   ZS Smolenice2011-01-01
402. Zelenay Marek 120020 [2]   Sk Hlohovec2009-12-13
403. Juricek Michal 100020 [1]   SK Skalica2009-01-01
404. Halas Oto 100020 [2]   Sk Krasnany2009-01-01
405. Svorca Lubomir 100019 [4]   ZS Samorin2017-01-01
406. Veselska Katarina 108519 [1]   Sk Doprastav Bratislava2015-06-01
407. Fajta Michal 100019 [2]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
408. Trsko Martin 100019 [1]   ZS Udica2015-01-01
409. Skalicanova Minerva 100019 [1]   ZS Pribinu NR2013-01-01
410. Sevcenko Mikhael 100019 [1]   ZS Nemsova2013-01-01
411. Chytil Filip 100019 [1]   Neuvedene2011-01-01
412. Hronec Matej 100019 [1]   CVC Bojnice2010-01-01
413. Zak Marek 100019 [1]   ZS Smolenice2010-01-01
414. Vlachovic Matej 100019 [1]   ZS s MS Smolenice2009-01-01
415. Homza Matus 100018 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2016-01-01
416. Strbka Filip 100018 [1]   ZS Smolenice2016-01-01
417. Loffler Simon 100018 [1]   ZS Pribinu NR2013-01-01
418. Mazuch Alex 100018 [1]   ZS Medzilaborecka Bratislava2011-01-01
419. Balogh Matej 100018 [1]   CVC Malacky2011-01-01
420. Lietava Oto 100017 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica2017-01-01
421. Veres Yannick 100017 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2016-01-01
422. Misik Martin 100017 [2]   ZS Dulov2015-01-01
423. Sabol Peter 100017 [1]   ZS Pribinu NR2014-01-01
424. Kuhnel Barbora 100017 [1]   Spojena skola sv. Ursule2014-01-01
425. Simko Arthur 100017 [1]   Bratislava2013-01-01
426. Cerulik Damian 100017 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra2012-12-14
427. Komaromy Daniel 100017 [1]   Sachovy Klub Dubravan2012-01-01
428. Weissensteiner Max 100017 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves2012-01-01
429. Tomasik Juraj 100017 [1]   Sk Komplet Modranka2011-01-01
430. Jasurek Ales 100017 [1]   ZS Smolenice2011-01-01
431. Fojtik Adam 100017 [1]   Trnava2009-06-18
432. Nota Vincent 100017 [1]   Sk Doprastav Bratislava2009-01-01
433. Tichy Gregor 100017 [2]   SZS a SG Cenada Bratislava2009-01-01
434. Novak Jaroslav 100017 [1]   Zruseny Clen, Zruseny2008-05-16
435. Koszeghy Mikulas 100016 [2]   ZS Tilgnerova Bratislava2016-01-01
436. Nemeth Lukas 100016 [1]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
437. Martiniak Jozef 100016 [1]   BSA2015-01-01
438. Kamas Michal 100016 [1]   Sk Komplet Modranka2014-10-23
439. Handel Martin 100016 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2014-09-11
440. Mikulka Andrej 100016 [2]   CVC Povazska Bystrica2014-05-15
441. Kralovicova Mariana 100016 [2]   Skalica2014-01-01
442. Flimel Jan 100016 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2013-01-01
443. Sedlar Martin 100016 [1]   ZS Ludanice2013-01-01
444. Hudcovic Miroslav 100016 [1]   ZS Smolenice2010-01-01
445. Madzin Damian 100015 [3]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2015-01-01
446. Balogh Juraj 100015 [1]   CVC Malacky2015-01-01
447. Cibickova Diana 100015 [1]   Komarnansky Sc Komarno2013-01-01
448. Melih Tomi 100015 [1]   Trnava2012-01-01
449. Huzovicova Alyssa Emiko 100015 [1]   ZS Smolenice2012-01-01
450. Nguyen David 100015 [1]   ZS s MS Smolenice2009-01-01
451. Horvath Simon 124915 [2]   Nitrianska sachova akademia2008-11-02
452. Chrastina Matej 100014 [1]   Sukromna spojena skola Nova Dubnica2015-01-01
453. Vasilko Peter 100014 [1]   Nitrianska sachova akademia2014-12-10
454. Gahn Noah 100014 [2]   CVC Myjava2014-02-17
455. Luptovska Tamara 100014 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2014-01-01
456. Matuskova Mia 100014 [3]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
457. Loksa Stefan 100014 [1]   Sk Skalica2013-01-01
458. Hudcovic Maros 100014 [1]   ZS Smolenice2013-01-01
459. Matuscin Simon 100014 [1]   Cirkevne CVC Belusa2012-08-18
460. Ochodnicky Kristian 100014 [1]   Bratislavska sachova akademia2011-01-01
461. Stefanik Juraj 100013 [2]   SPMNDaG Teplicka 72016-01-01
462. Chudobova Alexandra 100013 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2015-01-01
463. Mrazikova Nina 100013 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany2014-01-01
464. Grinchenko Pavel 100013 [1]   Cvc Povazska Bystrica2014-01-01
465. Gajdos Dominik 100013 [1]   ZS Benkova2013-01-01
466. Vlachovic Timotej 100013 [1]   ZS Smolenice2012-01-01
467. Tuska Ondrej 100013 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2008-01-01
468. Sika Jakub Martin 100013 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra2007-08-17
469. Duraj Michal 100012 [2]   CVC Povazska Bystrica2017-07-27
470. Mesickova Ema 100012 [1]   ZS Smolenice2015-01-01
471. Vonderka Tomas Martin 100012 [1]   Sk Komplet Modranka2014-08-14
472. Ambros Rafael 100012 [1]   Sk Doprastav Bratislava2013-01-01
473. Majtan Maxim 100012 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2012-01-01
474. Robinson Audric 100012 [1]   Devin Sukromna zakladna skola, Kremelska2011-01-01
475. Homza Richard 100011 [1]   Sk Doprastav Bratislava2017-12-23
476. Mahdon Hugo 100011 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2017-01-01
477. Zavodny Slavomir 100011 [2]   CVC Brezova2016-10-18
478. Kovacik Alexander 100011 [1]   Bratislava2016-09-26
479. Kusenda Daniel 100011 [1]   BSA2016-01-01
480. Hrbata Agata 100011 [1]   Skalica2015-01-01
481. Breckova Emma 100011 [1]   ZS Smolenice2015-01-01
482. Jeneiova Linda 100011 [2]   Cc Vistuk Patriots2013-01-01
483. Kuzma Timur 100011 [1]   CVC Malacky2012-01-01
484. Zuborova Michaela 100011 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra2009-10-19
485. Dinka Mario 100011 [1]   SK Skalica2008-01-01
486. Gregus Bruno 100011 [1]   ZS s MS Smolenice2008-01-01
487. Matusek Pavol 100011 [1]   Exnarova 202007-01-01
488. Suchon Jan 100010 [1]   Lokomotiva Trnava2018-01-01
489. Oresko Andrej 100010 [1]   ZS sv.Svorada a Ben NR2016-01-01
490. Medve Alexander 100010 [2]   Cvc Senica2016-01-01
491. Gregorova Emilia 100010 [1]   CVC Bojnice2015-01-01
492. Hudcovic Michal 100010 [1]   ZS Smolenice2015-01-01
493. Durisova Sofia 100010 [2]   neuvedene2013-01-01
494. Pridalova Lea 100010 [1]   CENADA2012-01-01
495. Repasiova Katarina 100010 [3]   Zahoracky Sachovy Klub2011-01-01
496. Kukla Adam 100010 [1]   Sk Hlohovec2009-10-29
497. Klucka Adam 100010 [1]   ZS Velky Lapas2008-01-01
498. Gersi Nina 10009 [2]   Zs Ludanice2016-05-01
499. Humaj Oliver 10009 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2015-01-01
500. Radomszka Kamila 10009 [1]   Tatran Bratislava2014-07-27
501. Jancovicova Adela 10009 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2014-01-01
502. Fialkova Zoja 10009 [1]   CVC Bojnice2013-01-01
503. Mikula Lukas 10009 [1]   ZS Smolenice2013-01-01
504. Babiak Marko 10009 [1]   CVC Myjava2011-03-14
505. Bedareva Yana 10009 [1]   BSA2011-01-01
506. Trandzik Samuel 10009 [3]   Sachovy Klub Dubravan2009-01-01
507. Hloska Filip 10008 [2]   Kruzok ZSK Malacky2016-01-01
508. Kubik Simon 10008 [1]   Skalica2015-09-11
509. Staricek Matus 10008 [1]   Sachovy klub Lokomotiva Trnava2015-01-01
510. Simonova Viktoria 10008 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany2014-08-17
511. Grabec Juraj 10008 [1]   CVC Bojnice2014-01-01
512. Kellner Maximilian 10008 [1]   Malacky2013-01-01
513. Krizan Leonard 10008 [1]   ZS Farska Nitra2013-01-01
514. Korec Tomas 10008 [1]   ZS Pribinu NR2013-01-01
515. Jungova Veronika 10008 [2]   Bratislava2012-01-01
516. Zalud David 10008 [1]   ZS Smolenice2012-01-01
517. Sokolovskyi Denis 10008 [1]   Nitra2011-01-01
518. Uhlik Vlastimil 10008 [1]   ZS s MS Smolenice2009-01-01
519. Veres Timon 10008 [1]   Nitrianska sachova akademia2006-12-20
520. Huska Martin 10007 [1]   CVC Bojnice2017-01-01
521. Karla Martin 10007 [1]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2016-01-01
522. Vailing Teo 10007 [1]   ZS Pribinu NR2016-01-01
523. Seko Martin 10007 [1]   ZS Smolenice2016-01-01
524. Cekan Kamil 10007 [1]   Kruzok ZSK Malacky2015-01-01
525. Stanglicova Liliana 10007 [4]   Kruzok ZSK Malacky2014-01-01
526. Krckova Sofia 10007 [1]   CVC Myjava2014-01-01
527. Vernerova Lea 10007 [3]   Senica2013-01-01
528. Janci Ivan 10007 [2]   Zahoracky Sachovy Klub2012-01-01
529. Ambrosova Terezia 10617 [1]   Sk Doprastav Bratislava2011-01-01
530. Khrystoforov Mark 10007 [1]   ZS Nemocnicna, Pov. Bystrica2010-01-01
531. Lehocky Tomas 10007 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra2009-08-02
532. Goncharenko Anna 16147 [1]   Piestany2009-02-16
533. Doman Oliver 10007 [2]   Nitra2009-01-01
534. Holly Martin 10007 [1]   Sachovy klub Holic2007-01-01
535. Gabco Patrik 10006 [1]   ZS sv.Svorada a Ben NR2017-01-01
536. Pilnik Andrej 10006 [1]   ZS Smolenice2016-01-01
537. Stefcik Simon 10006 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany2015-12-02
538. Kolarik Martin 10006 [1]   ZS Kalinciakova Bratislava2015-01-01
539. Geseova Tereza 10006 [2]   Sk Hlohovec2014-09-29
540. Huska David 10006 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2013-01-01
541. Adam Samuel 10006 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra2009-01-01
542. Ladi Vivien 10005 [2]   ZS CENADA2017-01-01
543. Liska Jakub 10005 [1]   Nitra2017-01-01
544. Korcova Michaela 10005 [1]   ZS Pribinu NR2016-01-01
545. Kroupa Adam 10005 [1]   Sk Skalica2015-07-21
546. Irbis Xavier 10005 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-01-17
547. Kahala Michal 10005 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-01-01
548. Cibickova Sona 10005 [1]   Komarnansky Sc Komarno2015-01-01
549. Simovec Matej Jan 10005 [1]   3.ZS Nove Mesto nad Vahom2014-08-01
550. Cekanova Kiara 10005 [1]   Kruzok ZSK Malacky2013-01-01
551. Zavodna Ketrin 10005 [1]   CVC Brezova2013-01-01
552. Hurban Samuel 10005 [1]   Kruzok ZSK Malacky2012-01-01
553. Stibrany Filip 10005 [1]   ZS Smolenice2011-01-01
554. Hecko Kevin 10005 [1]   ZS s MS Smolenice2009-01-01
555. Lesay Alisa 10005 [2]   SK Komplet Modranka2006-01-01
556. Paliesek Matus 10004 [1]   Cirkevne CVC Belusa2016-09-02
557. Cibulkova Ana 10004 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2016-06-30
558. Gregor Timothy 10004 [2]   Zs Skultetyho Topolcany2016-06-17
559. Ostrozlikova Sara 10004 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2016-01-12
560. Urbanek Filip 10004 [1]   ZS Pribinu NR2016-01-01
561. Grun Alexandra 10004 [1]   Bratislava2016-01-01
562. Loksova Zofia 10004 [1]   Sk Skalica2016-01-01
563. Janco Matii 10004 [1]   SZS Mercury Bratislava2015-01-01
564. Siska Patrik 10004 [1]   ZS Smolenice2015-01-01
565. Hadidom Naomi 10004 [1]   Sk Dunajska Streda2014-01-16
566. Jakabovic Samuel 10004 [1]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2013-01-01
567. Majtan Timotej 10004 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2013-01-01
568. Bohomolov Tymur 10004 [1]   SKS Dubnica nad Vahom2013-01-01
569. Srncik Samuel 10004 [1]   Hlohovec2009-01-01
570. Pokoraczki Maros 10004 [1]   Sk Levice2007-11-07
571. Lehotska Karolina 10003 [1]   CVC Bojnice2017-01-01
572. Janek Richard 10003 [1]   Cvc Povazska Bystrica2017-01-01
573. Zrubec Richard 10003 [1]   Bratislava2016-01-01
574. Kmec Marko 10003 [1]   Bratislava2016-01-01
575. Melicher Milan Lukas 10003 [1]   Kruzok ZSK Malacky2016-01-01
576. Cibik Matej 10003 [1]   ZS Dulov2016-01-01
577. Izakovicova Nina 10003 [1]   ZS Smolenice2016-01-01
578. Benedikt Luca 10003 [1]   ZS Brestovany2015-01-01
579. Hlubek Daniel 10003 [1]   ZS Pribinu NR2015-01-01
580. Janosik Juraj 10003 [1]   BSA2015-01-01
581. Schwarz Martin 10003 [1]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
582. Perickova Karolina 10003 [1]   ZS Hargasova Zahorska Bystrica2014-01-01
583. Holicova Dana 10003 [1]   CVC Myjava2012-01-01
584. Proks Jakub Jan 10003 [1]   Trnava2009-07-07
585. Novak Tomas 10003 [1]   Nitra2009-01-01
586. Murinova Amalia 10002 [1]   ZS sv.Svorada a Ben NR2017-01-01
587. Murko Tomas 10002 [1]   Cvc Povazska Bystrica2017-01-01
588. Prazienka Filip 10002 [1]   CVC Brezova2017-01-01
589. Mazuch Boris 10002 [2]   ZS Drienova Bratislava2016-01-01
590. Jancovic Dean 10002 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany2016-01-01
591. Malik Tobias 10002 [1]   ZS Malokarpatske namestie Bratislava2016-01-01
592. Ockay Beata 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia2016-01-01
593. Pilnik Matej 10002 [1]   ZS Smolenice2016-01-01
594. Lang Alex 10002 [1]   SZS Stvorlistok Skalica2015-10-07
595. Khramkov Platon 10002 [1]   ZS Tilgnerova Bratislava2015-01-01
596. Prno Adam 10002 [1]   CVC Bojnice2015-01-01
597. Tuska Tomas 10002 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
598. Vesely Oliver 10002 [1]   Kruzok ZSK Malacky2014-01-01
599. Jurco Peter 10002 [1]   neuvedene2010-11-24
600. Docolomansky Marko 10002 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2010-01-01
601. Kuruc Matus 10002 [1]   ZS s MS Smolenice2009-01-01
602. Talapka Timotej 10001 [1]   CVC Bojnice2018-01-01
603. Stanglica Adam 10001 [1]   Kruzok ZSK Malacky2018-01-01
604. Bondra Marko 10001 [1]   MS 8.maja Piestany2018-01-01
605. Magdin Alexander 10001 [1]   CVC Bojnice2017-01-01
606. Ivanco Juraj 10001 [1]   Bratislavska sachova akademia2017-01-01
607. Angelovicova Daniela 10001 [1]   ZS Pribinu NR2017-01-01
608. Svehla Adam 10001 [1]   SZS Stvorlistok Skalica2016-07-05
609. Yanishevska Maria 10001 [1]   ZS Sokolikova Bratislava2016-01-01
610. Magula Martin 10001 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2016-01-01
611. Kvapilova Natalia 10001 [1]   ZS Smolenice2016-01-01
612. Mrazikova Miriam 10001 [1]   ZS Benkova Nitra2015-12-28
613. Pridala Alex 10001 [1]   CENADA2015-01-01
614. Marias Nikki 10001 [1]   Cc Vistuk Patriots2014-07-11
615. Pavkova Nella Sofia 10001 [1]   Skalica2014-01-01
616. Sedlacik Matus 10001 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
617. Pivarciova Tatiana 10001 [1]   Cc Vistuk Patriots2013-01-01
618. Sokolovsky Denis 10001 [1]   neuvedene2010-01-01
619. Piesecka Vivien 10001 [1]   Nitrianska sachova akademia2009-12-04
620. Sabanosova Sara 10001 [1]   CVC Senica2009-09-27
621. Rancso Adam 10001 [1]   Sk Pribeta2009-01-01
622. Denesova Dominika 10001 [1]   ZS s MS Smolenice2009-01-01
623. Grof Jakub 10001 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra2008-12-30

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -