Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Janovicek Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1279732 [7]   Sk Doprastav Bratislava2013-12-25
2. Kovacik Oliver starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1344723 [7]   Sk Doprastav Bratislava2013-03-21
3. Rozboril Alex starstarstarstarstar1211560 [7]   Sk Nafta Gbely2013-09-19
4. Buday Alexander starstarstar1083530 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra2013-05-16
5. Belovic Samuel starstar1098495 [7]   Sk Doprastav Bratislava2015-06-06
6. Nikolaiev Kuzma starstarstar1000412 [7]   Sk Doprastav Bratislava2014-05-14
7. Ostrozlik Filip star1359315 [7]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-03-18
8. Balog Juraj 1041277 [7]   Sk Komplet Modranka2015-03-08
9. Rybansky Felix 1028263 [7]   ZS Skultetyho Topolcany2014-11-01
10. Hrdy David 1000258 [7]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
11. Nestserau Arseni star1000255 [7]   Nitrianska sachova akademia2014-07-02
12. Chmelik Juraj 1156241 [7]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava2014-08-17
13. Ondriska Lukas star1140226 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2014-07-02
14. Filipak Matej 1000220 [7]   Bojnicka Sachova Akademia2013-10-14
15. Katreniak Matej 1000218 [5]   Sk Doprastav Bratislava2013-03-09
16. Voskar Miloslav 1000215 [7]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
17. Lacko Matus 1000201 [7]   ZS Teplicka Bratislava2014-01-01
18. Kapusta Martin 1000172 [5]   ZS. I. Bukovcana Bratislava2014-01-01
19. Pitonak Samuel 1000164 [5]   KS Pezinok2013-01-01
20. Rybansky Noe 1000160 [7]   ZS Skultetyho Topolcany2013-08-29
21. Al-Hadi Karim 1000160 [6]   Bojnicka Sachova Akademia2013-08-04
22. Pearson Sebastian 1000157 [5]   Sk Komplet Modranka2013-01-23
23. Hermann Michal 1000155 [4]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2014-11-12
24. Peternai Aron 1000153 [6]   Sk Velky Kyr2013-05-14
25. Sramko Tobias 1000149 [4]   Bratislava2014-01-01
26. Kostelansky Lukas 1000141 [4]   CVC Povazska Bystrica2014-03-31
27. Holic Samuel 1000134 [4]   CVC Myjava2014-01-01
28. Grman Igor 1000123 [7]   ZS J. Holleho Topolcany2015-01-01
29. Sipos Aron 1180121 [2]   Sk Doprastav Bratislava2014-08-29
30. Tichy Rudolf 1000120 [5]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
31. Mazag Simon 1000115 [5]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
32. Stachovic Matus star1099115 [3]   Sk Kupele Piestany2013-04-03
33. Hurton Adam 1544113 [3]   Ssk Surany2014-10-11
34. Zvalo Filip 1000107 [6]   Nitrianska sachova akademia2015-10-02
35. Kudolani Jakub 1000107 [7]   CVC Senica2015-01-01
36. Kroslak Alexander 1000105 [4]   ZS Velke Uherce2015-01-01
37. Kralik Eduard 1000105 [4]   Sk Skalica2014-01-01
38. Martinkovic Viliam 1000101 [4]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
39. Stehlik Juraj star1456101 [5]   Nitrianska sachova akademia2013-07-03
40. Bujna Ondrej 1000100 [6]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2015-07-08
41. Jusko Filip 123899 [3]   Sk Levice2013-11-08
42. Lesay Patrik 101396 [4]   Sk Komplet Modranka2015-05-23
43. Hermann Jozef 100096 [3]   ZS Sv Don Bosca Topolcany2013-05-13
44. Alexander Adrian 107294 [3]   Sk Doprastav Bratislava2013-01-01
45. Alinejhad Yasa 100092 [6]   ZS Skultetyho Topolcany2014-05-06
46. Durana Jakub 100090 [5]   Tatran Bratislava2015-01-01
47. Presinsky Matej 100085 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-06-09
48. Bajza Erich 100085 [3]   Cirkevne CVC Belusa2013-08-15
49. Cicmanec Damian 100080 [2]   Bojnicka Sachova Akademia2013-09-04
50. Slivkanic Matus 100078 [4]   Nitriansky sachovy klub Nitra2014-10-20
51. Florovic Filip 100076 [3]   Sk Komplet Modranka2015-02-20
52. Gabris Timotej 100075 [3]   Cc Vistuk Patriots2015-10-29
53. Krizan Sebastian 100075 [4]   Kruzok Dubravan2013-01-01
54. Simek Samuel 100072 [3]   CVC Myjava2013-08-15
55. Lambrecht Daniel 100070 [2]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2013-01-01
56. Stefanik Ondrej 100069 [7]   ZS Teplicka Bratislava2014-01-01
57. Toth Daniel 100067 [7]   Nitrianska sachova akademia2014-01-01
58. Rovensky Richard 100067 [4]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2013-01-01
59. Bombicz Matias 100066 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra2015-04-27
60. Styblo Frantisek 100064 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra2015-01-04
61. Michalek Marian 100063 [2]   ZS Karloveska Bratislava2014-01-01
62. Alinejhad Yasin 100062 [5]   ZS Skultetyho Topolcany2014-05-06
63. Budac Damian 100059 [2]   ZS Farska Nitra2014-01-01
64. Mancuska Adam 100057 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-10-04
65. Lebduska Oliver 100057 [4]   Nitrianska sachova akademia2014-01-01
66. Petrovic Matej 100057 [2]   SK Deti a mladeze Smolenice2013-01-01
67. Svyba Matus 100056 [4]   Nitrianska sachova akademia2015-01-01
68. Kovacik Richard 100056 [2]   Bratislavska sachova akademia2013-01-01
69. Jelenik Alexander 100054 [2]   CVC Povazska Bystrica2015-12-31
70. Kuc Aiden 102954 [1]   Sk Doprastav Bratislava2014-12-19
71. Tichy Samuel 100049 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica2014-01-01
72. Lapko Yelysei 100048 [5]   ZS Sokolikova Bratislava2013-01-01
73. Repasky Kevin 100047 [1]   Sk Hlohovec2015-01-01
74. Studenov Rodion 100047 [2]   Bratislavska sachova akademia2013-01-01
75. Valko Samuel 100045 [3]   Skalica2015-01-01
76. Palun Marko 100045 [2]   ZS A. Dubceka2015-01-01
77. Hilcik Tomas 100042 [2]   SS Pankuchova Bratislava2015-01-01
78. Calfa Timotej 100042 [4]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislava2014-01-01
79. Vanco Pascal 100041 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-10-13
80. Sitar Adam Silvester 100041 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2015-09-10
81. Bosak Samuel 100041 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2014-09-20
82. Mikla Matus 100041 [2]   Vrable2014-04-25
83. Viktorin Timotej Pavol 100041 [3]   Zahoracky Sachovy Klub2013-09-12
84. Plault Lucas 100040 [3]   SK Deti a mladeze Smolenice2014-04-19
85. Kovac Dominik 100040 [4]   CVC Senica2013-01-01
86. Vonderka Jaroslav 122939 [1]   Sk Komplet Modranka2013-07-03
87. Konrad Marek 100038 [2]   CVC Brezova2015-03-18
88. Vojtko Filip Simeon 100038 [1]   Sk Komplet Modranka2014-01-01
89. Blaskovic Alex 100037 [2]   ZS Grosslingova Bratislava2013-01-01
90. Harbac Andrej 100033 [1]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2014-01-01
91. Rada Lucas 100032 [2]   Sk Doprastav Bratislava2014-04-23
92. Horvath Patrik 100032 [3]   Kruzok ZSK Malacky2014-01-01
93. Karla Matus 100032 [2]   ZS Jana Pavla II. Vajnory2014-01-01
94. Wang Michael Quizhe 100032 [3]   Bojnicka Sachova Akademia2013-10-31
95. Portasik Dominik 100032 [2]   CVC Myjava2013-09-26
96. Urminsky Adam 100030 [2]   ZS Sv. Ursule2014-01-01
97. Prasnicky Pavol 100029 [1]   CVC Povazska Bystrica2015-06-18
98. Culak Daniel 100029 [2]   ZS Farska Nitra2014-01-01
99. Kotrba Jan 100029 [2]   Cc Vistuk Patriots2013-01-01
100. Kumala Dean 100028 [3]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
101. Sisak Simon 100027 [2]   ZS Udica2014-01-01
102. Majdan Matus 100025 [1]   Nitrianska sachova akademia2015-11-02
103. Chrastina Ondrej 100025 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica2015-01-01
104. Vedej Matus 100025 [2]   ZS Sokolikova2015-01-01
105. Janeka Jan 100024 [3]   CVC Myjava2015-11-02
106. Hrebicik Alex 100024 [2]   CVC Povazska Bystrica2015-10-25
107. Doka Martin 100024 [2]   CVC Bojnice2015-01-01
108. Ochodnicky Roman 100024 [2]   CVC Myjava2014-07-02
109. Chalany Ondrej 100024 [2]   Sk Hlohovec2013-03-22
110. Palenik Alexey 100024 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2013-01-01
111. Stubna Jan 100023 [5]   Nitrianska sachova akademia2014-01-01
112. Nemsila Oliver 100023 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2014-01-01
113. Biel Adam 100023 [1]   CVC Povazska Bystrica2013-03-31
114. Semanco Tomas 100023 [1]   ZS Kpt.Nalepku Stupava2013-01-01
115. Zalesnak Filip 100023 [1]   CENADA2013-01-01
116. Vanco Liam 100022 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-10-13
117. Michna Matus 100022 [2]   Zs Skultetyho Topolcany2015-01-01
118. Ivanco Jakub 100022 [1]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
119. Sasin Oliver 100022 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra2013-10-31
120. Suhaj Ondrej 100022 [1]   Zs Sv Frantiska Bratislava2013-01-01
121. Vezdenko Danylo 100021 [1]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
122. Mozol Milan 100021 [2]   ZS sv Ladislava Topolcany2014-01-01
123. Molda Jakub 100021 [1]   ZS Smolenice2014-01-01
124. Kizek Vladimir 100020 [2]   CVC Myjava2014-04-11
125. Varga Jakub 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
126. Fajta Michal 100019 [2]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
127. Trsko Martin 100019 [1]   ZS Udica2015-01-01
128. Sevcenko Mikhael 100019 [1]   ZS Nemsova2013-01-01
129. Loffler Simon 100018 [1]   ZS Pribinu NR2013-01-01
130. Misik Martin 100017 [2]   ZS Dulov2015-01-01
131. Sabol Peter 100017 [1]   ZS Pribinu NR2014-01-01
132. Simko Arthur 100017 [1]   Bratislava2013-01-01
133. Nemeth Lukas 100016 [1]   Bratislavska sachova akademia2015-01-01
134. Martiniak Jozef 100016 [1]   BSA2015-01-01
135. Kamas Michal 100016 [1]   Sk Komplet Modranka2014-10-23
136. Handel Martin 100016 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2014-09-11
137. Mikulka Andrej 100016 [2]   CVC Povazska Bystrica2014-05-15
138. Flimel Jan 100016 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2013-01-01
139. Sedlar Martin 100016 [1]   ZS Ludanice2013-01-01
140. Madzin Damian 100015 [3]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2015-01-01
141. Balogh Juraj 100015 [1]   CVC Malacky2015-01-01
142. Chrastina Matej 100014 [1]   Sukromna spojena skola Nova Dubnica2015-01-01
143. Vasilko Peter 100014 [1]   Nitrianska sachova akademia2014-12-10
144. Gahn Noah 100014 [2]   CVC Myjava2014-02-17
145. Loksa Stefan 100014 [1]   Sk Skalica2013-01-01
146. Hudcovic Maros 100014 [1]   ZS Smolenice2013-01-01
147. Grinchenko Pavel 100013 [1]   Cvc Povazska Bystrica2014-01-01
148. Gajdos Dominik 100013 [1]   ZS Benkova2013-01-01
149. Vonderka Tomas Martin 100012 [1]   Sk Komplet Modranka2014-08-14
150. Ambros Rafael 100012 [1]   Sk Doprastav Bratislava2013-01-01
151. Hudcovic Michal 100010 [1]   ZS Smolenice2015-01-01
152. Humaj Oliver 10009 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica2015-01-01
153. Mikula Lukas 10009 [1]   ZS Smolenice2013-01-01
154. Kubik Simon 10008 [1]   Skalica2015-09-11
155. Staricek Matus 10008 [1]   Sachovy klub Lokomotiva Trnava2015-01-01
156. Grabec Juraj 10008 [1]   CVC Bojnice2014-01-01
157. Kellner Maximilian 10008 [1]   Malacky2013-01-01
158. Krizan Leonard 10008 [1]   ZS Farska Nitra2013-01-01
159. Korec Tomas 10008 [1]   ZS Pribinu NR2013-01-01
160. Cekan Kamil 10007 [1]   Kruzok ZSK Malacky2015-01-01
161. Stefcik Simon 10006 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany2015-12-02
162. Kolarik Martin 10006 [1]   ZS Kalinciakova Bratislava2015-01-01
163. Huska David 10006 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2013-01-01
164. Kroupa Adam 10005 [1]   Sk Skalica2015-07-21
165. Irbis Xavier 10005 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-01-17
166. Kahala Michal 10005 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany2015-01-01
167. Simovec Matej Jan 10005 [1]   3.ZS Nove Mesto nad Vahom2014-08-01
168. Janco Matii 10004 [1]   SZS Mercury Bratislava2015-01-01
169. Siska Patrik 10004 [1]   ZS Smolenice2015-01-01
170. Jakabovic Samuel 10004 [1]   SPMNDaG Teplicka Bratislava2013-01-01
171. Majtan Timotej 10004 [1]   Bojnicka Sachova Akademia2013-01-01
172. Bohomolov Tymur 10004 [1]   SKS Dubnica nad Vahom2013-01-01
173. Benedikt Luca 10003 [1]   ZS Brestovany2015-01-01
174. Hlubek Daniel 10003 [1]   ZS Pribinu NR2015-01-01
175. Janosik Juraj 10003 [1]   BSA2015-01-01
176. Schwarz Martin 10003 [1]   Bratislavska sachova akademia2014-01-01
177. Lang Alex 10002 [1]   SZS Stvorlistok Skalica2015-10-07
178. Khramkov Platon 10002 [1]   ZS Tilgnerova Bratislava2015-01-01
179. Prno Adam 10002 [1]   CVC Bojnice2015-01-01
180. Tuska Tomas 10002 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01
181. Vesely Oliver 10002 [1]   Kruzok ZSK Malacky2014-01-01
182. Pridala Alex 10001 [1]   CENADA2015-01-01
183. Sedlacik Matus 10001 [1]   SZS a SG Cenada Bratislava2014-01-01

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -