Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Priemer turnajov na hráča

SkupinaKrajOkresKat07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
ZápadBratislavsky krajBratislavaB83.174.53.083.114.364.543.573.373.793.614.334.221.5
ZápadBratislavsky krajBratislavaB113.333.434.463.583.074.274.533.632.513.652.981.871.08
ZápadBratislavsky krajBratislavaB142.9134.792.53.222.462.581.582.942.7333.291
ZápadBratislavsky krajBratislavaD872.3323.5114.7591.52.75636.51.25
ZápadBratislavsky krajBratislavaD112.511102.7512.51.54.22.144.74.444.881
ZápadBratislavsky krajBratislavaD1413142116.24.51
ZápadBratislavsky krajMalackyB8224.064.9256.52.671.52.7512.33
ZápadBratislavsky krajMalackyB1131.1732.735.675.883.821.7512.752.671.421
ZápadBratislavsky krajMalackyB141.3331.5433.8332.253.5211
ZápadBratislavsky krajMalackyD8176.66.671025
ZápadBratislavsky krajMalackyD1115.754.44.6772
ZápadBratislavsky krajMalackyD1463.671.8578
ZápadBratislavsky krajPezinokB8122.331244.57.543
ZápadBratislavsky krajPezinokB1111.67374.585552.5
ZápadBratislavsky krajPezinokB14113.5332.6711
ZápadBratislavsky krajPezinokD881
ZápadBratislavsky krajPezinokD112.33111586
ZápadBratislavsky krajPezinokD14175.33337
ZápadBratislavsky krajSenecB83.533.671.672.5
ZápadBratislavsky krajSenecB111.434.5154.24.231.81.811
ZápadBratislavsky krajSenecB1442.6724.332.552111.51
ZápadBratislavsky krajSenecD82213
ZápadBratislavsky krajSenecD1123.33546113
ZápadBratislavsky krajSenecD1425.339135712
ZápadNitriansky krajKomárnoB81.67111.5623.673311
ZápadNitriansky krajKomárnoB111.5111.711.833.562.82.23114
ZápadNitriansky krajKomárnoB141.2112.3342.22.752.171.5112.8
ZápadNitriansky krajKomárnoD811112
ZápadNitriansky krajKomárnoD111.51125.51.51811
ZápadNitriansky krajKomárnoD1411121341
ZápadNitriansky krajLeviceB81111112.22.675
ZápadNitriansky krajLeviceB11211.41.33121.831.81
ZápadNitriansky krajLeviceB141121.521.161.881.25
ZápadNitriansky krajLeviceD8266
ZápadNitriansky krajLeviceD1113141.55
ZápadNitriansky krajLeviceD14111133.565
ZápadNitriansky krajNitraB815.52.294.334.673.9233.231.332.13
ZápadNitriansky krajNitraB111.52.141.54.833.63.634.113.382.822.771.93.081
ZápadNitriansky krajNitraB142415.223.65.135.754.752.212.551.913.161
ZápadNitriansky krajNitraD8124.2553.41121.75
ZápadNitriansky krajNitraD11110111.83263.565.6341
ZápadNitriansky krajNitraD141985.531.8111
ZápadNitriansky krajNové ZámkyB813122.611
ZápadNitriansky krajNové ZámkyB111.54.512.23.272.0832.571.68
ZápadNitriansky krajNové ZámkyB141.51.335.883.953.151.951.79321
ZápadNitriansky krajNové ZámkyD831
ZápadNitriansky krajNové ZámkyD11614.674.6721.251.5
ZápadNitriansky krajNové ZámkyD1413124.54.51.3321
ZápadNitriansky krajŠaľaB81
ZápadNitriansky krajŠaľaB111
ZápadNitriansky krajŠaľaB1462
ZápadNitriansky krajŠaľaD8
ZápadNitriansky krajŠaľaD11
ZápadNitriansky krajŠaľaD14
ZápadNitriansky krajTopoľčanyB813.439.5124.23.2327
ZápadNitriansky krajTopoľčanyB112.52.4543.363.063.063.434.571
ZápadNitriansky krajTopoľčanyB1424.433.532.353.333.54.334.57
ZápadNitriansky krajTopoľčanyD813446776
ZápadNitriansky krajTopoľčanyD11292.753.644.53.836.2
ZápadNitriansky krajTopoľčanyD142122.573.44.43.75
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceB8
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceB11
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceB14
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceD8
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceD11
ZápadNitriansky krajZlaté MoravceD14
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouB8
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouB111
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouB14
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouD8
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouD11
ZápadTrenciansky krajBánovce nad BebravouD14
ZápadTrenciansky krajBytčaB8
ZápadTrenciansky krajBytčaB11
ZápadTrenciansky krajBytčaB141
ZápadTrenciansky krajBytčaD8
ZápadTrenciansky krajBytčaD11
ZápadTrenciansky krajBytčaD14
ZápadTrenciansky krajIlavaB81.81.132.621.333.53.54.253.295.173.2731
ZápadTrenciansky krajIlavaB1111.522.836.333.542.553.923.293.153.523.624.17
ZápadTrenciansky krajIlavaB1411.58762.283.935.893.895.573.45.643.2
ZápadTrenciansky krajIlavaD833.51.5137.3318.57.57.54.44
ZápadTrenciansky krajIlavaD111.61.784.336.675.437.67.55.868.575.67
ZápadTrenciansky krajIlavaD14141118.257.836.7565.7552.5
ZápadTrenciansky krajMyjavaB841111.5
ZápadTrenciansky krajMyjavaB111.21.67111211
ZápadTrenciansky krajMyjavaB143.333.2911.6111
ZápadTrenciansky krajMyjavaD81
ZápadTrenciansky krajMyjavaD111
ZápadTrenciansky krajMyjavaD14142
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomB8
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomB11
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomB14
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomD8
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomD11
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad VáhomD14
ZápadTrenciansky krajPartizánskeB81
ZápadTrenciansky krajPartizánskeB1111.6
ZápadTrenciansky krajPartizánskeB1412
ZápadTrenciansky krajPartizánskeD8
ZápadTrenciansky krajPartizánskeD1111
ZápadTrenciansky krajPartizánskeD14
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaB84.331.632.33121.81.7522.55.56
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaB11563.115.252.33.882.6722.1454.312.47
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaB143.787.6774.13.274.23.252.752.84.278.295.29
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaD8612
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaD1185.51513225.552
ZápadTrenciansky krajPovažská BystricaD1411214551.6715
ZápadTrenciansky krajPrievidzaB8113.542.333.084.1711.532.563.251
ZápadTrenciansky krajPrievidzaB1143.2512.713.773.3621.551.22.733.07
ZápadTrenciansky krajPrievidzaB1421472.52.74.671211.81.25
ZápadTrenciansky krajPrievidzaD8111.5221
ZápadTrenciansky krajPrievidzaD11211.585.3353.67221
ZápadTrenciansky krajPrievidzaD14672771
ZápadTrenciansky krajPúchovB8121.22.332.671.6764.332.57
ZápadTrenciansky krajPúchovB111111.753.231.881.51.751.75
ZápadTrenciansky krajPúchovB141111.383.62.81.445.551.672
ZápadTrenciansky krajPúchovD81.41112
ZápadTrenciansky krajPúchovD111111.62.84631
ZápadTrenciansky krajPúchovD14111.3312.831.54.512
ZápadTrenciansky krajTrenčínB81.221.3111.53.863.3361.674
ZápadTrenciansky krajTrenčínB112.591.441112.42.754.835.436.33
ZápadTrenciansky krajTrenčínB141.741.25224.3315111211
ZápadTrenciansky krajTrenčínD8114
ZápadTrenciansky krajTrenčínD111124.67
ZápadTrenciansky krajTrenčínD1421.5
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaB81.755.335.6724
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaB111.751.75143.835.863.1461
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaB142.57424.71123.53.252
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaD834
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaD11125
ZápadTrnavsky krajDunajská StredaD142.5211
ZápadTrnavsky krajGalantaB8621
ZápadTrnavsky krajGalantaB11226.333
ZápadTrnavsky krajGalantaB1412251
ZápadTrnavsky krajGalantaD81
ZápadTrnavsky krajGalantaD11421
ZápadTrnavsky krajGalantaD141
ZápadTrnavsky krajHlohovecB82.678115311.252.25
ZápadTrnavsky krajHlohovecB112.6722.83.752.333.331.331.332.22.553.2
ZápadTrnavsky krajHlohovecB1451.863.553.5533.81.751.81.52.132.714
ZápadTrnavsky krajHlohovecD81
ZápadTrnavsky krajHlohovecD11211
ZápadTrnavsky krajHlohovecD1442.562.5121
ZápadTrnavsky krajPiešťanyB8122.67120.67211
ZápadTrnavsky krajPiešťanyB111.8313.22.232.751.91.674.53.333.67
ZápadTrnavsky krajPiešťanyB14313.432.7563.333.22.52.3332.292.25
ZápadTrnavsky krajPiešťanyD84631
ZápadTrnavsky krajPiešťanyD1136.57.3310.5396
ZápadTrnavsky krajPiešťanyD147638
ZápadTrnavsky krajSenicaB84.33557123.443.253.141
ZápadTrnavsky krajSenicaB113.75.83.645.1833.442.3322.833.432.332
ZápadTrnavsky krajSenicaB145.2265.544.243.7542.71121
ZápadTrnavsky krajSenicaD855.335.8214388.513
ZápadTrnavsky krajSenicaD1153.56.6764.672.5413.651
ZápadTrnavsky krajSenicaD141174.754.8327111
ZápadTrnavsky krajSkalicaB82.251.6744.514.75623123.33
ZápadTrnavsky krajSkalicaB1142.43.223.1442.0612.1723.093.53.571
ZápadTrnavsky krajSkalicaB144.5445.2524.29134.223.463.782.891.33
ZápadTrnavsky krajSkalicaD82576366
ZápadTrnavsky krajSkalicaD116.54.52.672.612.674.831.63.42
ZápadTrnavsky krajSkalicaD14142661
ZápadTrnavsky krajTrnavaB817.27.65.364.64.382.751.51.562.432.091.44
ZápadTrnavsky krajTrnavaB114.475.697.154.693.445.312.433.832.413.45.421
ZápadTrnavsky krajTrnavaB141.334.134.694.714.573.8852.6732.112.922.51
ZápadTrnavsky krajTrnavaD8111.54.671115
ZápadTrnavsky krajTrnavaD111.673.876.53144.33123.634.331
ZápadTrnavsky krajTrnavaD1411448119882.33
StredBanskobystricky krajBanská BystricaB83.25951.751.83.181.461.24.85.52.29
StredBanskobystricky krajBanská BystricaB112.52.621.441.672.192.433.112.572.811.21.82.752.33
StredBanskobystricky krajBanská BystricaB1421.441.332.41.23.092.23.133.422.7711.75
StredBanskobystricky krajBanská BystricaD858121.81.67222.222
StredBanskobystricky krajBanská BystricaD11116.334.7531.51.291.51.272.7132
StredBanskobystricky krajBanská BystricaD14244.2561132.5
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaB8
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaB11623
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaB1411.59.591
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaD8
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaD11
StredBanskobystricky krajBanská ŠtiavnicaD14
StredBanskobystricky krajBreznoB822
StredBanskobystricky krajBreznoB1112121.511.2232
StredBanskobystricky krajBreznoB144.3311132125.333.5
StredBanskobystricky krajBreznoD8
StredBanskobystricky krajBreznoD1113111.5
StredBanskobystricky krajBreznoD146.753.51.331.25321
StredBanskobystricky krajDetvaB811.67
StredBanskobystricky krajDetvaB112.33122.677.83411.253
StredBanskobystricky krajDetvaB1411.333521.256
StredBanskobystricky krajDetvaD8123
StredBanskobystricky krajDetvaD114.51.541
StredBanskobystricky krajDetvaD1411.671410.3813
StredBanskobystricky krajKrupinaB84
StredBanskobystricky krajKrupinaB11711.5
StredBanskobystricky krajKrupinaB141111
StredBanskobystricky krajKrupinaD8
StredBanskobystricky krajKrupinaD11
StredBanskobystricky krajKrupinaD14
StredBanskobystricky krajLučenecB843
StredBanskobystricky krajLučenecB1128.5121.23
StredBanskobystricky krajLučenecB14111.111
StredBanskobystricky krajLučenecD81181
StredBanskobystricky krajLučenecD1111
StredBanskobystricky krajLučenecD1411.5
StredBanskobystricky krajPoltárB8
StredBanskobystricky krajPoltárB11
StredBanskobystricky krajPoltárB14
StredBanskobystricky krajPoltárD8
StredBanskobystricky krajPoltárD11
StredBanskobystricky krajPoltárD14
StredBanskobystricky krajRevúcaB8
StredBanskobystricky krajRevúcaB11
StredBanskobystricky krajRevúcaB14
StredBanskobystricky krajRevúcaD8
StredBanskobystricky krajRevúcaD11
StredBanskobystricky krajRevúcaD14
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaB8
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaB11
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaB14
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaD8
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaD11
StredBanskobystricky krajRimavská SobotaD14
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšB8
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšB111
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšB14
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšD8
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšD11
StredBanskobystricky krajVeľký KrtíšD141
StredBanskobystricky krajZvolenB812.51.33
StredBanskobystricky krajZvolenB1122.52.57
StredBanskobystricky krajZvolenB141.52.51.4
StredBanskobystricky krajZvolenD8
StredBanskobystricky krajZvolenD11
StredBanskobystricky krajZvolenD141
StredBanskobystricky krajŽarnovicaB8
StredBanskobystricky krajŽarnovicaB111
StredBanskobystricky krajŽarnovicaB14121
StredBanskobystricky krajŽarnovicaD81
StredBanskobystricky krajŽarnovicaD11
StredBanskobystricky krajŽarnovicaD14
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomB811
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomB112111
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomB141111111
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomD81
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomD111111
StredBanskobystricky krajŽiar nad HronomD1411
VýchodKosicky krajGelnicaB8111
VýchodKosicky krajGelnicaB113.863.093.293.54
VýchodKosicky krajGelnicaB143153.23.38
VýchodKosicky krajGelnicaD8
VýchodKosicky krajGelnicaD112
VýchodKosicky krajGelnicaD14
VýchodKosicky krajKošiceB81.542.913.752.082.2
VýchodKosicky krajKošiceB111.632.733.363.092.73
VýchodKosicky krajKošiceB141.691.823.172.251.57
VýchodKosicky krajKošiceD8181.334
VýchodKosicky krajKošiceD11233.55.56.5
VýchodKosicky krajKošiceD1421.671.56
VýchodKosicky krajMichalovceB821.5
VýchodKosicky krajMichalovceB1135.447.78
VýchodKosicky krajMichalovceB142.546
VýchodKosicky krajMichalovceD8
VýchodKosicky krajMichalovceD1113
VýchodKosicky krajMichalovceD144.565.5
VýchodKosicky krajRožňavaB8
VýchodKosicky krajRožňavaB11
VýchodKosicky krajRožňavaB14
VýchodKosicky krajRožňavaD8
VýchodKosicky krajRožňavaD11
VýchodKosicky krajRožňavaD14
VýchodKosicky krajSobranceB8
VýchodKosicky krajSobranceB11
VýchodKosicky krajSobranceB14
VýchodKosicky krajSobranceD8
VýchodKosicky krajSobranceD11
VýchodKosicky krajSobranceD14
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB832.43
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB113.52.674.52.073.46
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB143.712.673.53.292.14
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD82.5
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD11234.52.6
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD144.51
VýchodKosicky krajTrebišovB8
VýchodKosicky krajTrebišovB11
VýchodKosicky krajTrebišovB14
VýchodKosicky krajTrebišovD8
VýchodKosicky krajTrebišovD11
VýchodKosicky krajTrebišovD142
VýchodPresovsky krajBardejovB85.53.894.226.512
VýchodPresovsky krajBardejovB115.2667.184.751
VýchodPresovsky krajBardejovB143.944221
VýchodPresovsky krajBardejovD89.136.4383.5
VýchodPresovsky krajBardejovD119.788.7510.55.44
VýchodPresovsky krajBardejovD148.33614.334.75
VýchodPresovsky krajHumennéB8
VýchodPresovsky krajHumennéB1111
VýchodPresovsky krajHumennéB1422.7511
VýchodPresovsky krajHumennéD8
VýchodPresovsky krajHumennéD11
VýchodPresovsky krajHumennéD1411
VýchodPresovsky krajKežmarokB8424.5122.5
VýchodPresovsky krajKežmarokB1143.8864.636.25
VýchodPresovsky krajKežmarokB141.734.256.6442.8
VýchodPresovsky krajKežmarokD8112.53.671
VýchodPresovsky krajKežmarokD112654.45
VýchodPresovsky krajKežmarokD143.674.24.756
VýchodPresovsky krajLevočaB8
VýchodPresovsky krajLevočaB113.751.5
VýchodPresovsky krajLevočaB142.473.312
VýchodPresovsky krajLevočaD85
VýchodPresovsky krajLevočaD11144
VýchodPresovsky krajLevočaD143315
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB14
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD14
VýchodPresovsky krajPopradB822.52.172.4
VýchodPresovsky krajPopradB113.085.2231.883.67
VýchodPresovsky krajPopradB143.24.136.576.334
VýchodPresovsky krajPopradD811
VýchodPresovsky krajPopradD112.51
VýchodPresovsky krajPopradD145.2559
VýchodPresovsky krajPrešovB811.331.821
VýchodPresovsky krajPrešovB1143.674.625.883.14
VýchodPresovsky krajPrešovB143.46.073.254.833.5
VýchodPresovsky krajPrešovD82
VýchodPresovsky krajPrešovD115.337.53.411
VýchodPresovsky krajPrešovD1453.64
VýchodPresovsky krajSabinovB8362.58
VýchodPresovsky krajSabinovB112.554.677.53.75
VýchodPresovsky krajSabinovB142.54.755.444.4
VýchodPresovsky krajSabinovD8111.57
VýchodPresovsky krajSabinovD111351.7514
VýchodPresovsky krajSabinovD14
VýchodPresovsky krajSninaB821
VýchodPresovsky krajSninaB1111
VýchodPresovsky krajSninaB142.251
VýchodPresovsky krajSninaD81
VýchodPresovsky krajSninaD111.51
VýchodPresovsky krajSninaD1421
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB814
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB1112113
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB1412.2533.510.5
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD8
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD11
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD1434
VýchodPresovsky krajStropkovB83.46112.5
VýchodPresovsky krajStropkovB114.265.6765.56
VýchodPresovsky krajStropkovB144.094.635.567.255.81
VýchodPresovsky krajStropkovD81
VýchodPresovsky krajStropkovD115.33104
VýchodPresovsky krajStropkovD143.45.114.516
VýchodPresovsky krajSvidníkB81.755316
VýchodPresovsky krajSvidníkB1156.3355.334
VýchodPresovsky krajSvidníkB142.533.4334.81
VýchodPresovsky krajSvidníkD8
VýchodPresovsky krajSvidníkD11
VýchodPresovsky krajSvidníkD143344.5
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB8
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB11
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB14
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD8
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD11
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD14
StredZilinsky krajČadcaB898234.1732.334.642.23.52.17
StredZilinsky krajČadcaB119.55.33443.283.252.943.252.5453.52.17
StredZilinsky krajČadcaB1412.673.52.854.352.743.222.2243.571.5
StredZilinsky krajČadcaD8354912.673.674.52
StredZilinsky krajČadcaD113113.382.558.5494.674.5
StredZilinsky krajČadcaD1411.55.25.753.335442
StredZilinsky krajDolný KubínB8
StredZilinsky krajDolný KubínB114.51.5
StredZilinsky krajDolný KubínB142.673.86
StredZilinsky krajDolný KubínD8
StredZilinsky krajDolný KubínD11
StredZilinsky krajDolný KubínD141
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoB81.671.672.25143.33561
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoB112.7534.54.331.833.174.331.671.334
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoB141.52.273.94.67.6732.253.33332.5
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoD822.541412102411.67
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoD111112177.6741.53
StredZilinsky krajKysucké Nové MestoD1412.55231
StredZilinsky krajLiptovský MikulášB812.074.9384.255.751.534.175.751.1411.5
StredZilinsky krajLiptovský MikulášB114.753.153.736.26.434.9242.173.63.2254.382.17
StredZilinsky krajLiptovský MikulášB1463.33254.451.833.573.531.671.56.51.2
StredZilinsky krajLiptovský MikulášD8734125.338431.52.331
StredZilinsky krajLiptovský MikulášD1131.67810.33116.335.2595621
StredZilinsky krajLiptovský MikulášD1462.331.8147531
StredZilinsky krajMartinB84622.341.251.673.832.3353.52.33
StredZilinsky krajMartinB112.875.733.953.292.642.41.472.864.388.52.752.33
StredZilinsky krajMartinB1415.382.253.333.551.755.71785.52.5
StredZilinsky krajMartinD82.51161115.5
StredZilinsky krajMartinD113.54.8354.674.51.7512.5112
StredZilinsky krajMartinD1439.576.6778121
StredZilinsky krajNámestovoB873.51.412.12.752
StredZilinsky krajNámestovoB1183.921.781.532.252
StredZilinsky krajNámestovoB14112.671.351.441.6
StredZilinsky krajNámestovoD831.821.17
StredZilinsky krajNámestovoD11111.251
StredZilinsky krajNámestovoD1411.51.411.811
StredZilinsky krajRužomberokB821.45223.171.573.67322.6771
StredZilinsky krajRužomberokB112.882.572.524.082.8222.52.384.63.4431.5
StredZilinsky krajRužomberokB142.51.53.132.433.362.792.911.53.332.82.8321.67
StredZilinsky krajRužomberokD821816.5112156
StredZilinsky krajRužomberokD11822.451.67115.33815.59.339.254.67
StredZilinsky krajRužomberokD142.6754412322.5
StredZilinsky krajTurčianske TepliceB81
StredZilinsky krajTurčianske TepliceB111.25
StredZilinsky krajTurčianske TepliceB143.544
StredZilinsky krajTurčianske TepliceD8
StredZilinsky krajTurčianske TepliceD11
StredZilinsky krajTurčianske TepliceD14
StredZilinsky krajTvrdošínB86.511.5112
StredZilinsky krajTvrdošínB111131125
StredZilinsky krajTvrdošínB141106.5
StredZilinsky krajTvrdošínD8
StredZilinsky krajTvrdošínD11371
StredZilinsky krajTvrdošínD1465.51
StredZilinsky krajŽilinaB85.676.1476.174.934.334.5942.44.15.16.331
StredZilinsky krajŽilinaB114.072.563.272.262.773.455.354.954.132.723.082.551
StredZilinsky krajŽilinaB142.811.491.611.651.792.13.944.624.893.775.142.53
StredZilinsky krajŽilinaD868.54.3353.52.855.5566.753.67
StredZilinsky krajŽilinaD115.254.57.42.73.462.753.83.826.15.89.53.4
StredZilinsky krajŽilinaD146.66.84.633.433.468.57.675.54.65.713.14
VýchodKosicky krajGelnicaB8
VýchodKosicky krajGelnicaB1151
VýchodKosicky krajGelnicaB142.611422
VýchodKosicky krajGelnicaD8
VýchodKosicky krajGelnicaD11
VýchodKosicky krajGelnicaD14
VýchodKosicky krajKošiceB82.933.781074.6756.51.67
VýchodKosicky krajKošiceB112.884.563.524.124.174.092.171.17
VýchodKosicky krajKošiceB144.234.113.431.773.184.13.761
VýchodKosicky krajKošiceD85.48222.25
VýchodKosicky krajKošiceD115.584.562.672.751
VýchodKosicky krajKošiceD147.3334.33451.253.51.5
VýchodKosicky krajMichalovceB84.331.3311
VýchodKosicky krajMichalovceB114.714.53.864.833.3361
VýchodKosicky krajMichalovceB146.234.873.753.54.541
VýchodKosicky krajMichalovceD8135
VýchodKosicky krajMichalovceD111164
VýchodKosicky krajMichalovceD1467816
VýchodKosicky krajRožňavaB847
VýchodKosicky krajRožňavaB115.173.23
VýchodKosicky krajRožňavaB142.552
VýchodKosicky krajRožňavaD811
VýchodKosicky krajRožňavaD1135
VýchodKosicky krajRožňavaD1412.5
VýchodKosicky krajSobranceB8
VýchodKosicky krajSobranceB11
VýchodKosicky krajSobranceB14
VýchodKosicky krajSobranceD8
VýchodKosicky krajSobranceD11
VýchodKosicky krajSobranceD14
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB83.52.251.822.244.7152.33
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB112.452.272.052.52.23.7361.73
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesB142.43.152.912.942.583.54.112
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD852.241413
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD115.53.433.632.64.3332.333
VýchodKosicky krajSpišská Nová VesD142.52.67543.55.254.5
VýchodKosicky krajTrebišovB8
VýchodKosicky krajTrebišovB11
VýchodKosicky krajTrebišovB14
VýchodKosicky krajTrebišovD8
VýchodKosicky krajTrebišovD11
VýchodKosicky krajTrebišovD14
VýchodPresovsky krajBardejovB85735.44.783.721
VýchodPresovsky krajBardejovB115.25192.9324.195.044.411.08
VýchodPresovsky krajBardejovB141.184.953.383.483.431
VýchodPresovsky krajBardejovD844.5223.52
VýchodPresovsky krajBardejovD115182.45581
VýchodPresovsky krajBardejovD142128.54.673.753.61
VýchodPresovsky krajHumennéB83.7513.833.134.884.29
VýchodPresovsky krajHumennéB113.673.919.274.093.624.24.44
VýchodPresovsky krajHumennéB145.67311.21.672.946.573.061
VýchodPresovsky krajHumennéD83.671.58
VýchodPresovsky krajHumennéD113.676.33113.12.755.62
VýchodPresovsky krajHumennéD1492111.331.65.54
VýchodPresovsky krajKežmarokB8347.84.46.53.253.62
VýchodPresovsky krajKežmarokB1156.334.644.293.255.924.622.25
VýchodPresovsky krajKežmarokB141.52.896.834.572.834.555.441.86
VýchodPresovsky krajKežmarokD83.56.56.52.833.52.54.67
VýchodPresovsky krajKežmarokD117.254.177.338.255.433.6752
VýchodPresovsky krajKežmarokD147.58.576.754.33911.67
VýchodPresovsky krajLevočaB85.57
VýchodPresovsky krajLevočaB11235.51.5
VýchodPresovsky krajLevočaB144.674.5781
VýchodPresovsky krajLevočaD852
VýchodPresovsky krajLevočaD11466.67442
VýchodPresovsky krajLevočaD1445.7567910.512
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceB14
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD8
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD11
VýchodPresovsky krajMedzilaborceD14
VýchodPresovsky krajPopradB84.56.42.83114
VýchodPresovsky krajPopradB113.135.336.135.777.23.252.751
VýchodPresovsky krajPopradB143.52.254.835.64.134.292.51.25
VýchodPresovsky krajPopradD841114
VýchodPresovsky krajPopradD116743.251
VýchodPresovsky krajPopradD1447.52
VýchodPresovsky krajPrešovB81.83.64.753.233.12.93.75
VýchodPresovsky krajPrešovB112.53.63.712.973.324.733.571
VýchodPresovsky krajPrešovB141.784.26.337.336.864.551
VýchodPresovsky krajPrešovD85.51.333.223.94.4
VýchodPresovsky krajPrešovD113.385.64.16.134.35.711.67
VýchodPresovsky krajPrešovD144332.53.53.251
VýchodPresovsky krajSabinovB86.333.575.6103.521
VýchodPresovsky krajSabinovB1195.145.7558.258.257.81.5
VýchodPresovsky krajSabinovB147.147.1778.332.671.4
VýchodPresovsky krajSabinovD815.545.5101414
VýchodPresovsky krajSabinovD111224.333.67615.51.5
VýchodPresovsky krajSabinovD148.331917
VýchodPresovsky krajSninaB85.753.66.3374.333.674.57
VýchodPresovsky krajSninaB114.5455.465.636.55.115.08
VýchodPresovsky krajSninaB144.886.036.965.336.294.334.13
VýchodPresovsky krajSninaD86.251094.8834
VýchodPresovsky krajSninaD114.148155.715.336.55.8
VýchodPresovsky krajSninaD146.576.6410.435.925.425.834.57
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB8
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB1166.6742
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaB144.5836.514.51
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD8
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD111
VýchodPresovsky krajStará ĽubovňaD147.518
VýchodPresovsky krajStropkovB8443
VýchodPresovsky krajStropkovB115.563.333.72.877.674.33
VýchodPresovsky krajStropkovB143.934.662.53.112.333.954.33
VýchodPresovsky krajStropkovD81917
VýchodPresovsky krajStropkovD11423323.52
VýchodPresovsky krajStropkovD142.54.221.81.7533
VýchodPresovsky krajSvidníkB8672
VýchodPresovsky krajSvidníkB113.53.21.542.171.25
VýchodPresovsky krajSvidníkB144.572.09221.67
VýchodPresovsky krajSvidníkD8722
VýchodPresovsky krajSvidníkD11632
VýchodPresovsky krajSvidníkD146.63.511.5
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB81154
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB1141112.67
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouB14111.332.33
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD81
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD111
VýchodPresovsky krajVranov nad TopľouD14156

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -