Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

TOP 20 Hrácov podla ratingu = SLOVENSKO = SEZÓNA =
HrácKlubSkupinaRating
Jura MichalSk Bls BardejovVýchod1805
Mazag MartinSk Doprastav BratislavaZápad1764
Sekera TimotejSk Komplet ModrankaZápad1708
Ziman DamianTj Slavia Pu PresovVýchod1692
Hitka DominikSk Slovan BratislavaZápad1672
Duda DanielKezmarokVýchod1636
Benko TomasNitrianska Sachova AkademiaZápad1567
Hajdu PeterSk Basta Nove ZamkyZápad1547
Hurton AdamSsk SuranyZápad1544
Krivosik MatusTatran BratislavaZápad1504
Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa CadcaStred1495
Zilincan TomasSK Junior CVC Banska BystricaStred1479
Mrazik LukasTj Slavia KosiceVýchod1474
Simansky SamuelSk HlohovecZápad1471
Mordavsky MartinSk Doprastav BratislavaZápad1470
Szabo AkosSk PribetaZápad1464
Stehlik JurajNitrianska sachova akademiaZápad1456
Kachan DimaSk PodpolanieStred1420
Vojtas MarekSk Povazske PodhradieZápad1417
Marcinek MatusSk Orlova PohorelaStred1413

TOP 40 Hrácov podla ratingu = SLOVENSKO = VŠETKY SEZÓNY =
SezónaHrácKlubSkupinaRating
08/09 Spacek OliverSk TrencinZápad1825
23/24 Jura MichalSk Bls BardejovVýchod1805
23/24 Mazag MartinSk Doprastav BratislavaZápad1764
10/11 Budinsky MartinSk Slovan Nova BanaStred1741
08/09 Dolnak MichalSk KrasnanyZápad1710
23/24 Sekera TimotejSk Komplet ModrankaZápad1708
08/09 Adamciak TomasLiptovska sachova skolaStred1707
23/24 Ziman DamianTj Slavia Pu PresovVýchod1692
23/24 Hitka DominikSk Slovan BratislavaZápad1672
08/09 Koloditsova RenataSk SenecZápad1640
08/09 Pechac JergusCVC ZilinaStred1637
23/24 Duda DanielKezmarokVýchod1636
12/13 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad1626
08/09 Hrstka SamuelNitriansky sachovy klub NitraZápad1597
08/09 Volna LukasTSC Luna MartinStred1590
08/09 Zakovicova SilviaSk PrievidzaZápad1571
23/24 Benko TomasNitrianska Sachova AkademiaZápad1567
08/09 Kanos PeterSk Orlova PohorelaStred1567
08/09 Halamova MariaCVC ZilinaStred1556
08/09 Novotny AdamCVC PresovVýchod1551
10/11 Michalek MatejSk Sparta Povazska BystricaZápad1550
07/08 Kahancova JanaSk Dunajska StredaZápad1550
07/08 Janousek MichalCVC ZilinaStred1550
08/09 Martinka TomasSk Garde Cvc DetvaStred1549
09/10 Rakus AdamSk Komplet ModrankaZápad1548
23/24 Hajdu PeterSk Basta Nove ZamkyZápad1547
08/09 Holestiak PavolZS Razusova CadcaStred1547
10/11 Soltys PeterCVC ZilinaStred1546
08/09 Batmendijn EduardSo Skm Stara LubovnaVýchod1545
23/24 Hurton AdamSsk SuranyZápad1544
08/09 Janousek MichalCVC ZilinaStred1543
09/10 Kopnicka HenrietaSk Tjls Vd PopradVýchod1540
09/10 Hlavina LubosNitriansky sachovy klub NitraZápad1537
10/11 Takacs BrianSK Dvory nad ZitavouZápad1536
09/10 Batmendijn EduardSo Skm Stara LubovnaVýchod1534
09/10 Zuscin Martin Bsk Edymax BardejovVýchod1533
09/10 Hanuliakova AlexandraCVC ZilinaStred1533
09/10 Jablonicky MartinSk Komplet ModrankaZápad1532
07/08 Koselova ZuzanaZS SmeralovaVýchod1530
09/10 Simo MarianTSC Luna MartinStred1529

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -