Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Počet hráčov

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  000000201101
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica32817206160666348572936
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica000000432101
StredBanskobystricky krajBrezno0875966301253
StredBanskobystricky krajDetva0112221171841195
StredBanskobystricky krajKrupina000013431000
StredBanskobystricky krajLučenec0000024433270
StredBanskobystricky krajPoltár000000000000
StredBanskobystricky krajRevúca000000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota000000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš003000000000
StredBanskobystricky krajZvolen00006101500000
StredBanskobystricky krajŽarnovica001100000203
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom010025200595
ZápadBratislavsky krajBratislava3339437637767584858310152
ZápadBratislavsky krajMalacky224233413182723229817
ZápadBratislavsky krajPezinok1096414445883
ZápadBratislavsky krajSenec1214131210131370293
VýchodKosicky krajGelnica1016101295100211
VýchodKosicky krajKošice544528464062633853504538
VýchodKosicky krajMichalovce00713202433179855
VýchodKosicky krajRožňava00000000001213
VýchodKosicky krajSobrance000000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves121310253734625451403634
VýchodKosicky krajTrebišov010000000000
ZápadNitriansky krajKomárno171983930281915281044
ZápadNitriansky krajLevice003413151620824165
ZápadNitriansky krajNitra11148182867437283857444
ZápadNitriansky krajNové Zámky41415445642302836010
ZápadNitriansky krajŠaľa000120010000
ZápadNitriansky krajTopoľčany00042726235551546141
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce000000000000
VýchodPresovsky krajBardejov102533722111173439976644
VýchodPresovsky krajHumenné1404810392469724745
VýchodPresovsky krajKežmarok252729251925293443344038
VýchodPresovsky krajLevoča231471441285473
VýchodPresovsky krajMedzilaborce000000000000
VýchodPresovsky krajPoprad272416201612121427212316
VýchodPresovsky krajPrešov195939182628345467695537
VýchodPresovsky krajSabinov6171215182820141691412
VýchodPresovsky krajSnina001102166856455645958
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa674553455281
VýchodPresovsky krajStropkov454030104958523429263632
VýchodPresovsky krajSvidník14142012263223411217
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou000001120678
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou100000000000
ZápadTrenciansky krajBytča010000000000
ZápadTrenciansky krajIlava385517134342415354465225
ZápadTrenciansky krajMyjava111451024000220
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom000000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske000010240600
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica22926222435442639382425
ZápadTrenciansky krajPrievidza611862638301833182821
ZápadTrenciansky krajPúchov002351127183129131415
ZápadTrenciansky krajTrenčín57683135111787119
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda19171014991272011
ZápadTrnavsky krajGalanta011585301010
ZápadTrnavsky krajHlohovec121117161211151718191310
ZápadTrnavsky krajPiešťany1411142118172139101212
ZápadTrnavsky krajSenica282943371915171322121415
ZápadTrnavsky krajSkalica91116171236101231343531
ZápadTrnavsky krajTrnava253137473933242919574732
StredZilinsky krajČadca68978951674636244532
StredZilinsky krajDolný Kubín0081000000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto19231281612191413133
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš103931254825253022182216
StredZilinsky krajMartin2629485226243538306197
StredZilinsky krajNámestovo000000094913614023
StredZilinsky krajRužomberok93734413544351724192213
StredZilinsky krajTurčianske Teplice0000021130000
StredZilinsky krajTvrdošín026851200001
StredZilinsky krajŽilina4410566131135100725863636254

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -