Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Počet hráčov

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  000000201100
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica32817206160666348572936
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica000000432101
StredBanskobystricky krajBrezno0875966301253
StredBanskobystricky krajDetva0112221171841195
StredBanskobystricky krajKrupina000013431000
StredBanskobystricky krajLučenec0000024433270
StredBanskobystricky krajPoltár000000000000
StredBanskobystricky krajRevúca000000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota000000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš003000000000
StredBanskobystricky krajZvolen00006101500000
StredBanskobystricky krajŽarnovica001100000203
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom010025200595
ZápadBratislavsky krajBratislava33394376377675848583101132
ZápadBratislavsky krajMalacky224233413182723229817
ZápadBratislavsky krajPezinok1096414445884
ZápadBratislavsky krajSenec1214131210131370293
VýchodKosicky krajGelnica1016101295100211
VýchodKosicky krajKošice544528464062633853504541
VýchodKosicky krajMichalovce00713202433179856
VýchodKosicky krajRožňava00000000001213
VýchodKosicky krajSobrance000000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves121310253734625451403636
VýchodKosicky krajTrebišov010000000000
ZápadNitriansky krajKomárno171983930281915281049
ZápadNitriansky krajLevice003413151620824167
ZápadNitriansky krajNitra11148182867437283857474
ZápadNitriansky krajNové Zámky41415445642302836010
ZápadNitriansky krajŠaľa000120010000
ZápadNitriansky krajTopoľčany00042726235551546146
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce000000000000
VýchodPresovsky krajBardejov102533722111173439976650
VýchodPresovsky krajHumenné1404810392469724746
VýchodPresovsky krajKežmarok252729251925293443344038
VýchodPresovsky krajLevoča231471441285474
VýchodPresovsky krajMedzilaborce000000000000
VýchodPresovsky krajPoprad272416201612121427212324
VýchodPresovsky krajPrešov195939182628345467695540
VýchodPresovsky krajSabinov6171215182820141691413
VýchodPresovsky krajSnina001102166856455645961
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa674553455281
VýchodPresovsky krajStropkov454030104958523429263635
VýchodPresovsky krajSvidník141420122632234112115
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou0000011206710
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou100000000000
ZápadTrenciansky krajBytča010000000000
ZápadTrenciansky krajIlava385517134342415354465226
ZápadTrenciansky krajMyjava111451024000227
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom000000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske000010240600
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica22926222435442639382436
ZápadTrenciansky krajPrievidza611862638301833182826
ZápadTrenciansky krajPúchov002351127183129131421
ZápadTrenciansky krajTrenčín576831351117871110
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda19171014991272011
ZápadTrnavsky krajGalanta011585301010
ZápadTrnavsky krajHlohovec121117161211151718191310
ZápadTrnavsky krajPiešťany1411142118172139101212
ZápadTrnavsky krajSenica282943371915171322121421
ZápadTrnavsky krajSkalica91116171236101231343535
ZápadTrnavsky krajTrnava253137473933242919574739
StredZilinsky krajČadca68978951674636244534
StredZilinsky krajDolný Kubín0081000000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto19231281612191413139
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš103931254825253022182217
StredZilinsky krajMartin26294852262435383061910
StredZilinsky krajNámestovo000000094913614023
StredZilinsky krajRužomberok93734413544351724192213
StredZilinsky krajTurčianske Teplice0000021130000
StredZilinsky krajTvrdošín026851200001
StredZilinsky krajŽilina4410566131135100725863636258

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -