Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

TOP 20 Najmladší hráci v čase konania turnaja
HrácKlubSkupinaVekTurnaj
Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska BystricaStred4 r 9 mTalent - 2.turnaj
Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska BystricaStred4 r 10 mTalent - 3.turnaj
Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska BystricaStred4 r 11 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
Toth MarosCVC Banska BystricaStred5 r 2 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
Kovacikova SimonaSzs Cenada BratislavaZápad5 r 4 mJesenný šachový festival v Cenade
Janik AdrianCVC Vcielka PuchovZápad5 r 5 mMikulášsky turnaj
Cervakova EvaMS nabrezna BardejovVýchod5 r 7 mŠkolská šachová liga Bardejov - 2.kolo
Kostelansky LukasCVC Povazska BystricaZápad5 r 8 mMikulášsky turnaj
Cervakova EvaMS nabrezna BardejovVýchod5 r 8 mO putovný pohár primátorky mesta Svidník
Snyr PeterModra Farbicka BardejovVýchod5 r 8 mVianočný turnaj jednotlivcov
Horny MichalSk Strelec Devinska Nova VesZápad5 r 9 mO pohár Bratislavskej šachovej akadémie
Savchuk AndrejSmizanyVýchod5 r 9 mLiga mládeže Spiša - 4.kolo
Psotna RomanaTSM Slovan BratislavaZápad5 r 11 mJesenný šachový festival v Cenade
Kupcov NatasaCVC Vcielka PuchovZápad5 r 11 mMikulášsky turnaj
Fialkova ZojaCVC Junior BojniceZápad6 r 0 mŠachový kráľ Rajca
Psotna RomanaTSM Slovan BratislavaZápad6 r 0 mGPX Malacky
Fialkova ZojaCVC Junior BojniceZápad6 r 1 mVianočný turnaj
Androsenko SevaSk Junior Cvc Banska BystricaStred6 r 1 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
Derouin WilliamCVC Vcielka PuchovZápad6 r 1 mMikulášsky turnaj
Tvrdy SimonTJ Slavia Caissa CadcaStred6 r 1 mŠachový kráľ Rajca
TOP 40 Najmladší hráci v čase konania turnaja CELKOVO
SezonaHrácKlubSkupinaVekTurnaj
10/11 Ferencakova NataliaKdV KezmarokVýchod3 r 0 mNovoročný turnaj GPX
10/11 Ferencakova NataliaKdV KezmarokVýchod3 r 3 mLiga mládeže Spiša, 5.kolo
10/11 Musaed MatejSk Doprastav BratislavaZápad3 r 8 mMedzinárodný šachový festival detí - Dúbravka
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 10 mRegionálny festival detí a mládeže, 2.kolo
08/09 Sleziak RichardSK Kohlweg BODO StankovanyStred3 r 10 mGrand prix Ľubochňa
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod3 r 10 mŽiacka liga Sabinova - 2.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 10 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod3 r 11 mŽiacka liga Prešov - 4.kolo
18/19 Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred3 r 11 mNovoročný turnaj Banská Bystrica
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad3 r 11 mRegionálny festival detí a mládeže
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 0 mŠachový festival detí Dúbravka
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 1 mGrand prix Veľké Leváre
09/10 Vlckova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 1 mSpektrum Chess, 7.kolo
13/14 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod4 r 1 mŽiacka liga Sabinova - 3.kolo
18/19 Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred4 r 1 mTalent - 5.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 2 mO pohár KŠN
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 2 mTurnaj mladých šachistov
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 3 mTalent - 1.turnaj
18/19 Stricova ViktoriaMS Stonozka Liptovsky MikulasStred4 r 3 mTalent - 6.turnaj
10/11 Barnasova SimonaCVC Gessayova BratislavaZápad4 r 3 mVianočná Tirnavia šachových nádejí
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 3 mTirnavia šachových nádejí
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 4 mSpektrum chess - 3.turnaj
08/09 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad4 r 4 mSF GPX Západ - CH08
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 4 mSpektrum chess - 2.turnaj
12/13 Gereg OndrejDubnica nad VahomZápad4 r 4 mDubnický turnaj žiakov o pohár primátora mesta
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 4 mJarný šachový festival v Cenade
13/14 Vrican TomasZS FackovStred4 r 4 mSpektrum chess - 5.turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 5 mJarný šachový turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 5 mSpektrum chess - 4.turnaj
13/14 Vrican TomasZS FackovStred4 r 5 mVeľkonočný turnaj v rapid šachu
13/14 Branik ReginaSsszc TrsticeZápad4 r 5 mVeľkonočný turnaj šachových nádejí
12/13 Straube AndrejSZS Cenada BratislavaZápad4 r 5 mJarný šachový festival v Cenade
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 5 mO pohár starostu obce Osuské
10/11 Minarik MartinSk Dunajska StredaZápad4 r 6 mO cenu starostu obce Branovo
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 6 mGPX Trakovice
14/15 Banas SamuelSk ModraZápad4 r 6 mTirnavia šachových nádejí
14/15 Cukerova LiviaSachovy klub SabinovVýchod4 r 6 mŽiacka liga Sabinova - 1.kolo
15/16 Boba KristianMartinska sachova akademiaStred4 r 6 mTalent - 4.turnaj
14/15 Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove MestoStred4 r 6 mSpektrum chess - 5.turnaj
10/11 Barnasova SimonaCVC Gessayova BratislavaZápad4 r 6 mCena starostu obce Osuské

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -