Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Klub Pocet hrácov P CH
08
CH
11
CH
14
D
08
D
11
D
14
Úcasť hrácov U
CZS sv Juraja Svidnik 31 5 5 9 3 3 6 45
CVC Zilina 22 7 5 5 2 2 1 69
ZS Komenskeho Svidnik 22 2 9 9 2 23
CVC Junior Bojnice 21 5 8 2 5 1 32
ZS B Krpelca Bardejov 20 5 6 8 1 52
Sk Junior Cvc Banska Bystrica 16 1 6 1 2 2 4 73
ZS Studentska Snina 15 2 4 4 1 3 1 45
Oravska sachova skola 14 1 5 4 3 1 23
Sachy Reinter 14 8 5 1 64
ZS Dolne Kockovce 14 5 6 2 1 26
ZS Vajanskeho Lucenec 14 5 2 6 1 16
Sk Doprastav Bratislava 13 1 9 2 1 60
Sk CVC Lendak 13 1 2 6 1 3 68
ZS Wolkerova Bardejov 13 1 5 4 2 1 62
CZS sv Petra a Pavla Stropkov 13 8 4 1 36
Ksn Bratislava 12 2 4 1 1 3 1 61
ZS Kupelna Presov 12 3 3 4 2 31
Cvc Vcielka Puchov 12 2 3 3 1 2 1 31
Sachova Akademia Pesiaci Sabinov 12 2 3 5 1 1 112
Sk Komplet Modranka 12 2 3 5 2 57
Sachovy Klub Sabinov 12 3 3 2 1 3 50
Tj Slavia Caissa Cadca 12 6 2 1 1 2 22
Slavia Pu Presov 11 1 4 1 3 2 60
Sachy Reinter Kosice 11 3 6 1 1 40
CVC Orgovanova Kosice 11 1 5 4 1 38
Nitrianska sachova akademia 11 1 3 6 1 35
ZS s MS Bukovce 11 2 2 3 2 2 20
CVC Liptovsky Mikulas 10 4 3 3 32
Nitriansky sachovy klub Nitra 10 1 5 3 1 33
Sk Lokomotiva Caissa Bratislava 10 1 6 2 1 18
MS nabrezna Bardejov 10 5 5 43
Szs Cenada Bratislava 9 4 3 2 11
ZS Janka Krala Lipt Mikulas 9 7 1 1 11
Zs Tribecska Topolcany 9 1 3 3 2 43
Sk Povazske Podhradie 9 4 4 1 21
ZS sv Don Bosca Topolcany 9 1 4 1 2 1 19
SZS Gorkeho Skalica 8 4 1 1 2 21
ZS sv Ladislava Topolcany 8 3 3 1 1 22
Bratislavska sachova akademia 8 1 5 1 1 9
Kosice, ZS Abovska 36 8 2 3 1 2 9
Sk Stefanov 7 2 2 2 1 16
MSK KdV Kezmarok 7 3 2 1 41
Msk Spisska Nova Ves 7 1 6 42
Humenne 7 1 5 1 13
Tatran Bratislava 6 1 4 1 11
TSM Slovan Bratislava 6 3 1 1 1 24
ZS Zlata Roznava 6 2 2 2 34
Zs Komenskeho Smizany 6 2 3 1 46
Piaristicka spojena skola Nitra 6 4 1 1 14
ZS Komenskeho Bardejov 6 2 3 1 11
CVC Prievidza 6 1 2 2 1 11
CVC Povazska Bystrica 6 3 1 2 7
ZS Modra nad Cirochou 6 1 1 3 1 10
Spojena skola Svidnik 6 1 3 1 1 8
ZS 8 maja Svidnik 6 2 1 3 6
ZS Komenskeho Snina 6 1 2 1 2 10
CSS Snina 6 4 1 1 9
ZS s MS Havaj 6 5 1 12
ZS Cierne 6 1 3 2 6
Sachovy Klub Holic 5 1 3 1 8
ZS Povysenia sv.Kriza Smizany 5 2 2 1 35
Liptovska sachova skola 5 3 1 1 25
Sk Ruzomberok 5 2 3 13
Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica 5 3 2 25
CVC Malacky 5 4 1 14
1 Sk Kosice 5 2 3 10
ZS s MS Trakovice 5 5 17
Cirkevne CVC Belusa 5 1 3 1 10
ZS s MS Angely Merici Trnava 5 5 5
Tsc - Msk Martin 5 1 1 2 1 5
Zs Poh Snina 5 5 5
CVC Senica 4 2 1 1 8
Sk Skalica 4 1 1 2 12
Sk Bijacovce 4 2 2 20
1.Sk Tatran Spisske Vlachy 4 3 1 25
SK Stropkov-Svidnik 4 1 2 1 35
Sukromna Zs Nova Dubnica 4 1 1 1 1 19
Sks Dubnica nad Vahom 4 2 1 1 20
Zsk Vrbove - sach 4 3 1 11
ZS Hutnicka Spisska Nova Ves 4 2 1 1 9
MSK Vranov nad Toplou 4 2 1 1 5
Michalovce 4 1 2 1 9
Sk Zemplin Michalovce 4 3 1 7
ZS Karpatska Svidnik 4 2 1 1 6
Sk Strelec Devinska Nova Ves 4 1 1 1 1 8
Cvc Trend Detva 4 2 2 4
Sk Podpolanie Detva 4 2 1 1 4
Scvc Laura Dubnica Nad Vahom 4 1 1 1 1 4
ZS Konstantinova Stropkov 4 2 1 1 10
Tatran Tilgnerka 4 3 1 4
Sk Pecenady 4 1 2 1 4
Bratislava 3 1 1 1 3
Spisska Teplica 3 1 2 11
Skalica 3 1 2 6
Sk Slovan Bratislava 3 2 1 8
ZS Kuliskova Bratislava 3 3 8
Zahoracky Sachovy Klub 3 1 2 8
CVC ABC Presov 3 1 2 7
Lokomotiva Trnava 3 2 1 11
Sk Rajec 3 1 1 1 8
KSS Rajec 3 1 1 1 5
ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom 3 1 1 1 15
Sachy Reinter Humenne 3 1 1 1 6
ZS Plevnik 3 2 1 3
CVC Kalokagatia Trnava 3 2 1 3
Sk Hlohovec 3 2 1 4
Trnava 3 1 1 1 3
Sk Dunajska Streda 3 2 1 3
Handlova 3 2 1 3
Bela nad Cirochou 3 1 2 8
Sk Garde Cvc Detva 3 1 1 1 6
Sk Levice 3 1 1 1 6
Tj Slavia Pu Presov 3 2 1 9
ZS s MS Zakamenne 3 1 1 1 4
ZS Riazanska Bratislava 3 3 3
CVC Myjava 2 2 3
Osk Renop Liptovska Tepla 2 2 13
ABC CVC Presov 2 2 2
Cvc Lendak 2 1 1 5
SZS Kysucka Senec 2 1 1 2
Spojena skola sv. Frantiska Bratislava 2 1 1 5
Sk Trencin 2 2 10
CSS Bardejov 2 1 1 3
Moldava nad Bodvou 2 1 1 10
ZS Kniezata Pribinu Nitra 2 1 1 5
ZS Lesnicka Presov 2 2 4
Malacky 2 1 1 2
Sk Nafta Gbely 2 2 2
MKSS SK Kysucke Nove Mesto 2 1 1 5
Povazska Bystrica 2 2 3
Sk Tjls Vd Poprad 2 1 1 2
CVC Velka Lomnica 2 2 3
ZS Skolska Povazska Bystrica 2 1 1 2
ZS J Holleho Topolcany 2 2 3
Sk Pri Ou Surovce 2 2 2
Sk Lipany 2 2 16
Snina 2 1 1 5
Smizany 2 1 1 2
CVC Banska Bystrica 2 2 2
Sk Opevnenie Banska Stiavnica 2 2 2
ZS M.R.Stefanika Lucenec 2 2 6
ZS s MS Lysa pod Makytou 2 2 2
MS Gorkeho Bardejov 2 2 6
ZS JDM L.Hradok 2 2 2
ZS Mlynska Stropkov 2 1 1 4
MS Novy Sad Bardejov 2 2 5
ZS Staskov 2 1 1 2
SK Budmerice 2 1 1 2
Sk Osuske 1 1 4
Kalameny 1 1 5
Sachovy Klub Brezno 1 1 4
Tj Slavia Kosice 1 1 11
Gymnazium Javorova Spisska Nova Ves 1 1 4
SK BLS Bardejov 1 1 4
Banska Bystrica 1 1 9
So Spisska Teplica 1 1 4
Sachovy Klub Dubravan 1 1 2
Ks Pezinok 1 1 5
ZS Turnianska Bratislava 1 1 1
BISB Bratislava 1 1 1
ZS Ostredkova Bratislava 1 1 1
Kruzok Slovan Bratislava 1 1 1
Gymnazium Grosslingova Bratislava 1 1 2
ZS a MS Hertnik 1 1 1
ZS Raslavice 1 1 3
ZS Pod Vinbargom Bardejov 1 1 3
ZS Hroncova Kosice 1 1 7
Lucenec 1 1 5
ZS s MS Liptovska Tepla 1 1 3
ZS Velky Lapas 1 1 1
Zs Velke Levare 1 1 1
Interchess Zs Borsky Mikulas 1 1 2
Velke Levare 1 1 1
CVC Brezova pod Bradlom 1 1 1
ZS Lipova Rajec 1 1 1
ZS Velkomoravska Trencin 1 1 2
Poprad 1 1 2
ZS a MS Spisska Teplica 1 1 3
CVC Poprad 1 1 2
Lackovce 1 1 4
ZS Sv Augustina Povazska Bystrica 1 1 1
Kulturne Centrum Kubra Trencin 1 1 2
Tj Slovan Smizany 1 1 2
CVC Velke Kapusany 1 1 2
ZS Druzstevna Pri Hornade 1 1 3
ZS Vancurova Trnava 1 1 1
ZS Nad Medzou Spisska Nova Ves 1 1 1
ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves 1 1 3
Sachy Reinter Snina 1 1 3
Bojnice 1 1 1
Banky 1 1 1
Velke Uherce 1 1 1
SK Handlova 1 1 1
ZS s MS Plavec 1 1 9
Modra Farbicka Bardejov 1 1 2
Presov 1 1 1
ZS S Cambela Slovenska Lupca 1 1 1
ZS IX. Zvolen 1 1 2
Zs Radvanska Banska Bystrica 1 1 1
CVC Lucenec 1 1 1
ZS u Filipa Banska Bystrica 1 1 1
Msk Corvin Velky Meder 1 1 1
Bratislava - Petrzalka 1 1 2
Dunajska Luzna 1 1 1
ZS J Karmana Lucenec 1 1 2
Cvc Magnet Lucenec 1 1 2
ZS Sarisske Dravce 1 1 2
Liptovsky Mikulas 1 1 2
ZS s MS Oravska Lesna 1 1 1
Zs Jacovce 1 1 2
Sk Senec 1 1 1
Senec 1 1 1
CZS Bela nad Cirochou 1 1 2
ZS Stakcin 1 1 2
ZS Dlhe nad Cirochou 1 1 2
Gymnazium Snina 1 1 2
Stropkov 1 1 2
Stara Lubovna 1 1 1
So Skm Stara Lubovna 1 1 1
Zs Horne Obdokovce 1 1 1
ZS Ceskoslovenskej armady Presov 1 1 1
Vinicne 1 1 1
ZS Zeleznicna Bratislava 1 1 1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -