Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Klub Pocet hrácov P CH
08
CH
11
CH
14
D
08
D
11
D
14
Úcasť hrácov U
Sk CVC Lendak 12 1 2 5 1 3 22
ZS B Krpelca Bardejov 11 2 5 4 11
ZS Wolkerova Bardejov 11 5 4 1 1 11
Liptovska sachova skola 9 6 2 1 18
Sachova Akademia Pesiaci Sabinov 9 2 2 4 1 15
Sachy Reinter Kosice 9 2 5 1 1 11
ZS Janka Krala Lipt Mikulas 9 7 1 1 9
Slavia Pu Presov 8 4 1 2 1 10
Szs Cenada Bratislava 8 3 3 2 8
Sk Doprastav Bratislava 7 1 6 9
Ksn Bratislava 7 2 2 1 1 1 10
Sk Junior Cvc Banska Bystrica 7 3 2 2 16
Msk Spisska Nova Ves 7 1 6 8
Sk Komplet Modranka 7 2 4 1 7
ZS Zlata Roznava 6 2 2 2 15
Nitriansky sachovy klub Nitra 6 3 2 1 6
Sachovy Klub Sabinov 6 2 1 3 6
SZS Gorkeho Skalica 5 2 1 1 1 6
TSM Slovan Bratislava 5 2 1 1 1 6
MSK KdV Kezmarok 5 2 2 1 12
Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica 5 3 2 8
Sk Skalica 4 1 1 2 6
Sk Ruzomberok 4 2 2 6
Zs Komenskeho Smizany 4 1 2 1 9
CVC Orgovanova Kosice 4 3 1 4
ZS Povysenia sv.Kriza Smizany 3 2 1 9
Sk Bijacovce 3 2 1 4
1.Sk Tatran Spisske Vlachy 3 3 8
Spisska Teplica 3 1 2 3
Bratislavska sachova akademia 3 2 1 3
Lokomotiva Caissa Bratislava 3 2 1 3
ZS Kuliskova Bratislava 3 3 3
ZS Komenskeho Bardejov 3 2 1 3
CVC ABC Presov 3 1 2 3
Tatran Bratislava 2 1 1 2
Osk Renop Liptovska Tepla 2 2 5
Oravska sachova skola 2 1 1 4
ZS M R Martakovej Liptovsky Mikulas 2 2 3
Cvc Vcielka Puchov 2 2 4
SZS Kysucka Senec 2 1 1 2
Spojena skola sv. Frantiska Bratislava 2 1 1 2
Sk Slovan Bratislava 2 1 1 2
Zahoracky Sachovy Klub 2 1 1 2
Moldava nad Bodvou 2 1 1 2
Tj Mladost Zilina 2 1 1 2
CVC Senica 1 1 1
CVC Myjava 1 1 1
Topolciansky sachovy Klub 1 1 1
Sk Osuske 1 1 1
Sk Stefanov 1 1 1
Sachovy Klub Holic 1 1 1
Kalameny 1 1 2
Sachovy Klub Brezno 1 1 2
Tj Slavia Kosice 1 1 3
ZS Kupelna Presov 1 1 1
Bratislava 1 1 1
SK Stropkov-Svidnik 1 1 2
ABC CVC Presov 1 1 1
Gymnazium Javorova Spisska Nova Ves 1 1 1
SK BLS Bardejov 1 1 2
Banska Bystrica 1 1 2
So Spisska Teplica 1 1 1
Cvc Lendak 1 1 1
Sachovy Klub Dubravan 1 1 1
Skalica 1 1 1
Ks Pezinok 1 1 1
ZS Turnianska Bratislava 1 1 1
BISB Bratislava 1 1 1
Sk Trencin 1 1 1
Sukromna Zs Nova Dubnica 1 1 1
ZS Ostredkova Bratislava 1 1 1
CVC Malacky 1 1 1
Piaristicka spojena skola Nitra 1 1 1
Kruzok Slovan Bratislava 1 1 1
Gymnazium Grosslingova Bratislava 1 1 1
ZS a MS Hertnik 1 1 1
CSS Bardejov 1 1 1
ZS Raslavice 1 1 1
ZS Pod Vinbargom Bardejov 1 1 1
ZS Hroncova Kosice 1 1 1
Lucenec 1 1 1
1 Sk Kosice 1 1 1
Sachy Reinter 1 1 1
ZS s MS Liptovska Tepla 1 1 1
CVC Liptovsky Mikulas 1 1 1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -