Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

C.NázovMiestoTermínPocet hrácovRating > 1000Avg 30Avg 40Avg 50Avg 80
1.Žilinský šachový festivalŽilina2024-05-0490181079105910471029
2.Seriál TALENT - 4.turnajLiptovský Mikuláš2024-02-0388151053104010321020
3.Seriál TALENT - 2.turnajLiptovský Mikuláš2023-11-1182121057104310341021
4.Šachový kráľ mesta Rajec - 17.ročníkRajec2023-12-0282161093107010561035
5.GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku II.Bratislava2024-02-2477181062104710371024
6.GPX o Pohár Šachuľka Matového v IhryskuBratislava2023-11-2575161086106510521035
7.Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPXKežmarok2024-03-167461028102110171011
8.Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPXDolný Smokovec2023-12-167351021101610121009
9.Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPXPoprad2024-01-277271039102910231016
10.Liga mládeže Spiša - 7.turnaj - GPXSpišská Nová Ves2024-05-257281036102710221015
11.Jarný šachový turnajPovažská Bystrica2024-04-207071060104510361026
12.AVION Chess Challenge II. 2023Bratislava2023-11-0469211111108410671048
13.Košická žiacka liga - 2.turnajKošice2023-12-096891065104910391029
14.Seriál TALENT - 6.turnajLiptovský Mikuláš2024-03-2366131053104010321024
15.Liga mládeže Spiša - 6.turnaj - GPXBijacovce2024-04-136641017101310101008
16.Zobor Cup, 7.turnaj - GPXNitra2024-05-2566111071105310431032
17.Košická žiacka liga - 3.turnajKošice2024-01-2065101079105910471036
18.Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPXLendak2023-10-146341017101210101008
19.OM Stropkov - 6.koloStropkov2024-05-2458171081106110491042
20.Otvorené Majstrovstvá ZŠ s MŠ Smolenice - GPXSmolenice2024-05-165731027102010161014
21.Seriál TALENT - 1.turnajLiptovský Mikuláš2023-10-2156121053104010321028
22.Seriál TALENT - 3.turnajLiptovský Mikuláš2023-12-095581050103710301027
23.Košická žiacka liga - 4.turnajKošice2024-02-175481045103410271025
24.Zobor Cup, 6.turnaj - GPXNitra2024-03-1654121102107610611057
25.Dubnický šachový turnaj - 11.ročníkDubnica nad Váhom2024-05-1854111057104310341032
26.Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPXSmižany2023-11-185351030102310181017
27.O pohár BradlaBrezová pod Bradlom2024-04-275361050103710301028
28.Tomášovská liga mládeže - 8.turnajTomášovce2024-05-1853141055104110331031
29.Košická žiacka liga - 1.turnajKošice2023-10-215281061104510361035
30.Seriál TALENT - 5.turnajLiptovský Mikuláš2024-02-2452121044103310261025
31.Network Cafe Bardejov - 23.turnajBardejov2024-02-035221002100210011001
32.Nitrancheck 4.turnaj GPXNitra2024-03-2452131090106710541052
33.OM Stropkov - 5.koloStropkov2024-04-2652171083106310501048
34.GPX CENADA aprílBratislava2024-04-2752111064104810391037
35.Košická žiacka liga - 5.turnajKošice2024-03-235161041103110251024
36.Novoročný turnaj GPXBanská Bystrica2024-01-0751161088106610531052
37.Mikulášsky turnaj GPXPovažská Bystrica2023-12-095081052103910311031
38.GPX CENADA májBratislava2024-05-1850111072105410431043
39.Šachový turnaj CENADA - GPXBratislava2024-02-1749101071105310441044
40.OM Stropkov - 4.koloStropkov2024-03-0849171093107010571057
41.Tomášovská liga mládeže - 7.turnajTomášovce2024-04-2049161063104710381038
42.Nitrancheck GPX - 2.turnajNitra2023-11-1848161076105710471047
43.Network Cafe Bardejov - 36.turnajBardejov2024-04-274811002100110011001
44.Nitrancheck GPX OtváračkaNitra2023-09-2347201087106510551055
45.AVION Chess Challenge 2024Bratislava2024-04-064751036102710231023
46.GPX CENADA marecBratislava2024-03-1647131069105210441044
47.O pohár Patrika Pata v Starej jedálniBratislava2024-04-204791042103110271027
48.Šachový festival detí a mládeže - turnaj ASkalica2023-10-0745101044103310291029
49.Nitrancheck 3.turnaj GPXNitra2024-01-2045121057104310381038
50.GPX CENADABratislava2024-01-2744171091106810621062
51.Tomášovská liga mládeže - 6.turnajTomášovce2024-03-0944131053104010361036
52.Network Cafe Bardejov - 35.turnajBardejov2024-04-204441017101310111011
53.Tomášovská liga mládeže - 2.turnajTomášovce2023-11-0443141049103610341034
54.Network Cafe Bardejov - 30.turnajBardejov2024-03-164321002100210011001
55.OM Stropkov - 3.koloStropkov2024-01-2642111063104710451045
56.Mikulášsky turnaj Cenada - GPXBratislava2023-12-0941131072105410531053
57.REINTER Grand prix, 6.koloHumenné2024-04-134021008100610061006
58.Šachový turnaj Sv. MikulášaTopoľčany2023-12-054041011100810081008
59.Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPXHlohovec2023-10-2139101047103610361036
60.Tomášovská liga mládeže - 1.turnajTomášovce2023-10-0739161070105410541054
61.Network Cafe Bardejov - 29.turnajBardejov2024-03-093911002100110011001
62.Ľubotický šachový turnaj GPXĽubotice2024-05-183971063104810481048
63.Otvorené Majstrovstvá SKŠ Farská 19, NitraNitra2024-05-213931021101610161016
64.Šachový turnaj Sv. Don BoscaTopoľčany2024-04-103831010100810081008
65.Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPXBratislava2023-11-1737121082106710671067
66.Network Cafe Bardejov - 20.turnajBardejov2024-01-133751018101510151015
67.Network Cafe Bardejov - 22.turnajBardejov2024-01-273751018101510151015
68.Zobor Cup, 5.turnaj - GPXNitra2024-02-103781040103310331033
69.Tomášovská liga mládeže - 5.turnajTomášovce2024-02-1137111035102910291029
70.Network Cafe Bardejov - 26.turnajBardejov2024-02-2437111000100010001000
71.Network Cafe Bardejov - 13.turnajBardejov2023-12-023651019101610161016
72.Tomášovská liga mládeže - 4.turnajTomášovce2024-01-2036101038103110311031
73.Network Cafe Bardejov - 37.turnajBardejov2024-05-013651025102110211021
74.GPX turnaj Lysá pod MakytouLysá pod Makytou2024-05-253631027102310231023
75.Zobor Cup, 1.turnaj - GPXNitra2023-10-143591054104610461046
76.Tomášovská liga mládeže - 3.turnajTomášovce2023-12-0235131052104410441044
77.Network Cafe Bardejov - 24.turnajBardejov2024-02-103541017101410141014
78.Otvorené Majstrovstvá ZŠ kniežaťa PribinuNitra2024-04-173531025102110211021
79.Network Cafe Bardejov - 38.turnajBardejov2024-05-043421002100210021002
80.Network Cafe Bardejov - 15.turnajBardejov2023-12-163341019101710171017
81.Network Cafe Bardejov - 28.turnajBardejov2024-03-023341000100010001000
82.Network Cafe Bardejov - 33.turnajBardejov2024-04-063341000100010001000
83.Network Café Bardejov - 39.turnajBardejov2024-05-083331010100910091009
84.REINTER Grand prix, 2.koloHumenné2023-12-023221008100810081008
85.REINTER Grand prix, 7.koloHumenné2024-05-113251036103410341034
86.O pohár starostu obce OsuskéOsuské2024-04-203231005100510051005
87.Network Cafe Bardejov - 25.turnajBardejov2024-02-173211002100210021002
88.Network Cafe Bardejov - 34.turnajBardejov2024-04-133211002100210021002
89.Nitrancheck 5.turnaj GPXNitra2024-05-183261042104010401040
90.REINTER Grand prix, 5.koloHumenné2024-03-163121008100810081008
91.Network Café Bardejov, 11.turnajBardejov2023-11-183141017101610161016
92.Bojnický šachový turnaj GPXBojnice2023-12-273171031103010301030
93.Network Cafe Bardejov - 41.turnaj - GPXBardejov2024-05-183171000100010001000
94.Zobor Cup, 4.turnaj - GPXNitra2024-01-133051032103210321032
95.Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX+Lendak2023-10-1429131116111611161116
96.Network Cafe Bardejov - 31.turnajBardejov2024-03-232911000100010001000
97.REINTER Grand prix, 3.koloHumenné2024-01-202821009100910091009
98.15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPXMalacky2024-04-132831028102810281028
99.Network Cafe Bardejov - 12.turnajBardejov2023-11-252731000100010001000
100.Network Cafe Bardejov - 32.turnajBardejov2024-04-022721010101010101010
101.Network Cafe Bardejov - 10.turnajBardejov2023-11-112651020102010201020
102.Network Cafe Bardejov - 16.turnajBardejov2023-12-232631010101010101010
103.Network Cafe Bardejov - 27.turnajBardejov2024-02-282641019101910191019
104.Network Cafe Bardejov - 19.turnajBardejov2024-01-072531018101810181018
105.Network Cafe Bardejov - 43.turnaj - GPXBardejov2024-05-252531000100010001000
106.Network Cafe Bardejov - 5.turnajBardejov2023-10-072441021102110211021
107.Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - turnaj GPXHlohovec2024-03-092461051105110511051
108.REINTER Grand prix, 4.koloHumenné2024-02-172311005100510051005
109.Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX+Dolný Smokovec2023-12-162381098109810981098
110.Network Cafe Bardejov - 21.turnajBardejov2024-01-202381000100010001000
111.Myjavský šachový turnaj GPXMyjava2024-03-092331026102610261026
112.Network Cafe Bardejov - 14.turnajBardejov2023-12-092231000100010001000
113.Network Cafe Bardejov - 7.turnajBardejov2023-10-212121003100310031003
114.Detský šachový turnaj v Malackách - turnaj GPXMalacky2023-12-022131011101110111011
115.Network Cafe Bardejov - 6.turnajBardejov2023-10-142021003100310031003
116.REINTER Grand prix, 1.koloHumenné2023-11-042031026102610261026
117.Network Cafe Bardejov - 9.turnajBardejov2023-11-042041025102510251025
118.Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX+Smižany2023-11-1820111143114311431143
119.Network Cafe Bardejov - 18.turnajBardejov2024-01-032041025102510251025
120.Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX+Kežmarok2024-03-1620141185118511851185
121.Zobor Cup, 2.turnaj - GPXNitra2023-11-041841038103810381038
122.O Zlatého pešiaka - Memoriál Erika BritanaBelá nad Cirochou2023-12-271831011101110111011
123.Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX+Poprad2024-01-2718101125112511251125
124.Network Café Bardejov - 40.turnajBardejov2024-05-1118101000100010001000
125.Network Cafe Bardejov - 8.turnajBardejov2023-10-281731026102610261026
126.Vianočný turnaj StropkovStropkov2023-12-291631025102510251025
127.Network Cafe Bardejov - 44.turnaj - GPXBardejov2024-05-261631000100010001000
128.Network Cafe Bardejov - 2.turnajBardejov2023-09-161431000100010001000
129.Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX+Hlohovec2023-10-211451123112311231123
130.Zobor Cup, 3.turnaj - GPXNitra2023-12-021421023102310231023
131.Network Cafe Bardejov - 17.turnajBardejov2023-12-301431046104610461046
132.Nitrancheck 4.turnaj GPX+Nitra2024-03-241461136113611361136
133.Liga mládeže Spiša - 6.turnaj - GPX+Bijacovce2024-04-131471180118011801180
134.Liga mládeže Spiša - 7.turnaj - GPX+Spišská Nová Ves2024-05-251461145114511451145
135.Network Cafe Bardejov - 4.turnajBardejov2023-09-301311000100010001000
136.Tomášovce Open - 3.turnajTomášovce2023-12-021361089108910891089
137.Nitrancheck 2.turnaj GPX+Nitra2023-11-181251121112111211121
138.Zobor Cup, 5.turnaj - GPX+Nitra2024-02-101291274127412741274
139.Tomášovce Open - 6.turnajTomášovce2024-03-091251090109010901090
140.Otvorené Majstrovstvá ZŠ s MŠ Smolenice - GPX+Smolenice2024-05-161211028102810281028
141.Network Cafe Bardejov - 42.turnaj - GPXBardejov2024-05-191211000100010001000
142.Zobor Cup, 1.turnaj - GPX+Nitra2023-10-141161189118911891189
143.Tomášovce Open - 2.turnajTomášovce2023-11-041161094109410941094
144.Zobor Cup, 3.turnaj - GPX+Nitra2023-12-021181234123412341234
145.Zobor Cup, 6.turnaj - GPX+Nitra2024-03-161191281128112811281
146.Tomášovce Open - 5.turnajTomášovce2024-02-111161142114211421142
147.Network Cafe Bardejov - 3.turnajBardejov2023-09-231021006100610061006
148.Tomášovce Open - 1.turnajTomášovce2023-10-071041107110711071107
149.Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX+Bratislava2023-11-171041142114211421142
150.Tomášovce Open - 4.turnajTomášovce2024-01-201051115111511151115
151.Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - OpenHlohovec2024-03-091061169116911691169
152.Tomášovce Open - 8.turnajTomášovce2024-05-181051108110811081108
153.Zobor Cup, 2.turnaj - GPX+Nitra2023-11-04971253125312531253
154.Nitrancheck 3.turnaj GPX+Nitra2024-01-20961215121512151215
155.Tomášovce Open - 7.turnajTomášovce2024-04-20931056105610561056
156.Zobor Cup, 7.turnaj - GPX+Nitra2024-05-25961231123112311231
157.Nitrancheck 5.turnaj GPX+Nitra2024-05-18961198119811981198
158.Nitrancheck Otváračka B-turnajNitra2023-09-23831090109010901090
159.Šachový festival detí a mládeže - turnaj BSkalica2023-10-07831124112411241124
160.Zobor Cup, 4.turnaj - GPX+Nitra2024-01-13871256125612561256
161.GPX+ CENADA májBratislava2024-05-18851313131313131313
162.Mikulášsky turnaj Cenada - GPX+Bratislava2023-12-09721080108010801080
163.15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX+Malacky2024-04-13541288128812881288
164.Network Cafe Bardejov - 43.turnaj - GPX+Bardejov2024-05-25511161116111611161
165.Network Cafe Bardejov - 41.turnaj - GPX+Bardejov2024-05-18411201120112011201
166.GPX+ Lysá pod Makytou - turnaj BLysá pod Makytou2024-05-25431423142314231423
167.Network Cafe Bardejov - 40.turnaj - GPX+Bardejov2024-05-11411119111911191119
168.Network Cafe Bardejov - 44.turnaj - GPX+Bardejov2024-05-26311000100010001000
169.GPX+ CENADA marecBratislava2024-03-16211000100010001000

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -