Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

C.NázovMiestoTermínPocet hrácovRating > 1000Avg 30Avg 40Avg 50Avg 80
1.Vianočná Tirnavia šachových nádejíTrnava-Modranka2019-12-1492301163112210981061
2.Mikulášsky turnajPovažská Bystrica2019-12-0789301178113411071067
3.O putovný pohár primátorky mesta SvidníkSvidník2019-12-177411002100210011001
4.Jesenný šachový festival v CenadeBratislava2019-10-1972191107108010641045
5.Košická žiacka liga - 2.turnajKošice2019-11-1667221097107310581044
6.Šachový kráľ RajcaRajec2019-11-3067271180113511081081
7.GPX SkalicaSkalica2019-11-3063181086106510521041
8.Talent - 1.turnajLiptovský Mikuláš2019-10-0561281146111010881072
9.GPX MalackyMalacky2019-11-2361201091106910551045
10.Liga mládeže Spiša - 1.koloLendak2019-10-1260181077105810461039
11.Talent - 2.turnajLiptovský Mikuláš2019-11-0960201115108710691058
12.Liga mládeže Spiša - 2.koloSpišská Teplica2019-11-3060121064104810391032
13.Liga mládeže Spiša - 4.koloSmižany2020-01-0460121051103810301025
14.Liga mládeže Spiša - 3.koloSpišské Vlachy2019-12-1458101051103810301026
15.Zobor Cup - 1.turnajNitra2019-11-1657281156111710931082
16.Košická žiacka liga - 3.turnajKošice2019-12-0753221098107410591056
17.Talent - 3.turnajLiptovský Mikuláš2019-12-0750171099107410591059
18.Školská šachová liga Bardejov - 2.koloBardejov2019-11-224961034102510211021
19.Košická žiacka liga - 1.turnajKošice2019-10-2648191074105510461046
20.Vianočný turnajBojnice2019-12-2743141070105310491049
21.Školská šachová liga Bardejov - 1.koloBardejov2019-10-244151032102410231023
22.Novoročný turnaj Banská BystricaBanská Bystrica2020-01-0541121046103510341034
23.Reinter Grand prix - 2.turnaj - MikulášskyHumenné2019-12-1441121057104310421042
24.O pohár Bratislavskej šachovej akadémieBratislava2020-01-0640161084106310631063
25.Šachový turnaj sv. MikulášaTopoľčany2019-12-1139101047103610361036
26.Reinter Grand prix - 1.turnajHumenné2019-11-3029111050105010501050
27.O pohár starostu obce OsuskéOsuské2019-09-1523111070107010701070
28.Turnaj o zlatého pešiakaBelá nad Cirochou2019-12-272291057105710571057
29.Mikulášsky turnaj starostu obce MojmírovceMojmírovce2019-12-071471113111311131113
30.Vianočný turnaj jednotlivcovStropkov2019-12-271331019101910191019

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -