Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Por.KlubBody
1Sk Povazske Podhradie3163
2CVC Zilina2800
3Sk Junior Cvc Banska Bystrica2319
4Ksn Bratislava2233
5Sachy Reinter2230
6SK BLS Bardejov1601
7Sk CVC Lendak1516
8ZS Studentska Snina1431
9MSK KdV Kezmarok1379
10CVC Liptovsky Mikulas1360
11Sachovy klub Sabinov1266
12Slavia Pu Presov1215
13Sk Doprastav Bratislava1195
14CZS Bela nad Cirochou1158
15Zs Tribecska Topolcany1130
16Sk Komplet Modranka1113
17Zs Zlata Roznava975
18Nitrianska sachova akademia913
19ZS B Krpelca Bardejov835
20CVC Orgovanova Kosice808
21Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica795
22Nitriansky Sachovy Klub Nitra740
231 Sk Kosice734
24Tj Slavia Caissa Cadca722
25Lokomotiva Caissa Bratislava706
26Tj Slovan Smizany694
27Szs Gorkeho Skalica662
28Zs Komenskeho Smizany630
29Sk Slovan Bratislava583
30Sk Trencin573
31So Tj Slovan Gelnica553
32Sk Bijacovce547
33Poprad538
34Sk Stefanov520
35ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom489
36SCVC Laura Dubnica nad Vahom484
37ZS Stakcin477
38ZS Velkomoravska Trencin468
39Sk Skalica461
40Zahoracky Sachovy Klub456
41Sk Rajec436
42Osk Renop Liptovska Tepla428
43Gymnazium Snina420
44ZS Wolkerova Bardejov416
45CVC Junior Bojnice401
46SK Stropkov-Svidnik396
47Zsk Vrbove - Sach379
48Sukromna Zs Nova Dubnica376
49Sk Levice371
50Oravska sachova skola368
51Zs Sv Don Bosca Topolcany348
52ZS s MS Liptovska Tepla346
53Sks Dubnica nad Vahom343
54Msk Spisske Vlachy326
55Sachy Reinter Kosice326
56Tsc - Msk Martin319
57Sk Podpolanie317
58ZS Dlhe nad Cirochou308
59ZS a MS Trakovice304
60Bratislavska sachova akademia291
61ZS s MS Ceska Bratislava287
62Cvc Vcielka Puchov268
63MKSS SK Kysucke Nove Mesto262
64ZS Kupelna Presov261
65ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra257
66SK Modra nad Cirochou250
67ZS sv Ladislava Topolcany244
68Cvc Lendak238
69Sachovy Klub Holic230
70Sk Cifer227
71Lokomotiva Trnava226
72Sachovy Klub Dubravan218
73CVC Prievidza216
74ZS s MS Tovarne210
75Sk Brezno203
76ZS Lucky198
77ZS Hrnciarska Humenne197
78ZS POH Snina193
79Sk Pribeta191
80UNES184
81Tj Slavia Kosice182
82ZS Cierne182
83ZS Turzovka182
84ZS Vancurova Trnava172
85CSS Snina171
86ZS Komenskeho Snina171
87Spisska Nova Ves170
88CVC Malacky162
89Kosice160
90CZS Dobreho pastiera Zilina157
91CVC Detva156
92CVC Senica151
93Gymnazium Javorova Spisska Nova Ves149
94Sachy Reinter Humenne146
95Banska Bystrica133
96ZS Rajecke Teplice126
97ZS Modra nad Cirochou125
98ZS J Holleho Topolcany119
99CVC EP Popradska Kosice112
100ZS Jana Svermu Humenne107
101ZS a MS Spisska Teplica105
102Sk Gemerska Poloma104
103ZS Mutne103
104ZS S Cambela Slovenska Lupca102
105ZS Dargovskych hrdinov Humenne100
106ZS Komenskeho Bardejov97
107ZS Ceskoslovenskej armady Presov94
108ZS s MS Havaj92
109Zs Jacovce91
110Sk Senec91
111TSM Slovan Bratislava83
112ZS A Merici Trnava82
113ZS Konstantinova Stropkov81
114Sk Stodola Brezno81
115ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves77
116Moldava nad Bodvou77
117Sk Osuske74
118Bojnice70
119ZS Pruzina70
120CVC Ziar Nad Hronom70
121Zs Radvanska Banska Bystrica66
122Spisske Vlachy65
123Sk Zemplin Michalovce65
124ZS Zavod63
125ZS Benkova Nitra60
126Spojena skola sv. Frantiska Bratislava59
127CZS sv Juraja Svidnik58
128KSS Rajec56
129Sk Modra54
130Gymnazium Topolcany54
131ZS Lermontovova Kosice53
132Osk Liskova52
133Sk Hlohovec52
134ZS Lesnicka Presov50
135ZS Nad Medzou Spisska Nova Ves48
136CVC Velke Kapusany46
137ZS Velka Lomnica46
138CVC Kalokagatia Trnava45
139Sk Lipany43
140CVC Povazska Bystrica43
141ZS Mlynska Stropkov43
142ZS Pov sv kriza Smizany41
143ZS Fandlyho Pezinok41
144ZS Martinska Zilina40
145ZS s MS Cierne Vysny koniec39
146SK Handlova39
147SZS Cenada Bratislava39
148Interchess Zs Borsky Mikulas39
149ZS Raslavice38
150ZS PJ Ziar Nad Hronom37
151Tj Slovan Rajecke Teplice36
152Sk Strelec Devinska Nova Ves36
153Turcianska Sachova Skola O.Z.36
154ZS JK B Stiavnica35
155CZS sv Petra a Pavla Stropkov35
156Sk Tjls Vd Poprad33
157So Spisska Teplica31
158E-skola Prievidza30
159Individualny Clen29
160Bardejov27
161ZS Dr. J. Derera Malacky26
162ZS Rajec26
163ZS Sv Augustina Povazska Bystrica26
164Zs Velke Levare25
165ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto25
166Kezmarok25
167Tatran Bratislava24
168CVC Vranov nad Toplou24
169ZS Narnia Banska Bystrica23
170ZS Srobarova Presov22
171CSS Bardejov22
172Kruzok Dubravan21
173ZS Hladovka19
174ZS Golianova Banska Bystrica19
175STU19
176Gymnazium P.J.Safarika Roznava19
177SK Moldava19
178MS Nejedleho Spisska Nova Ves18
179ZS Bucany18
180Msk Corvin Velky Meder18
181ZS Secovska Polianka18
182Gymnazium Konstantinova Presov17
183ZS Fackov17
184Dunajska Luzna17
185Michalovce15
186ZS Vycapy Opatovce14
187ZS Bobrovec13
188ZS Sv. Vicenta Ruzomberok12
189Chrenovec-Brusno11
190Bratislava10
191MS Tatranska Kosice10
192Humenne9
193ZS Moskovska Banska Bystrica9
194Spisska Teplica8
195Malacky6
196ZS Cirkevna Smizany6
197ZS kniezata Pribinu Nitra4
198Presov, ZS Csl.armady4
199Skalica4
200Sachy Reinter Snina3
201MS Stonozka Liptovsky Mikulas2
202ZS Na Horke Nitra1
203Bela nad Cirochou1
204Tatran Tilgnerka1
205ZS Nabrezie mladeze Nitra1
206Trnava1
207ZS Nizna brana Kezmarok1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -