Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Por.KlubBody
1Liptovska sachova skola692
2ZS Zlata Roznava661
3MSK KdV Kezmarok651
4Sk Junior Cvc Banska Bystrica588
5Sk CVC Lendak569
6Ksn Bratislava467
7Sachy Reinter Kosice410
8Sk Komplet Modranka362
9Sk Doprastav Bratislava345
10Cvc Vcielka Puchov332
11Sachova Akademia Pesiaci Sabinov328
12Slavia Pu Presov324
13Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica324
14ZS Wolkerova Bardejov318
15Zs Komenskeho Smizany295
16Osk Renop Liptovska Tepla292
17Nitriansky sachovy klub Nitra269
18Msk Spisska Nova Ves250
19ZS B Krpelca Bardejov247
20Sk Skalica231
21Szs Cenada Bratislava225
221.Sk Tatran Spisske Vlachy207
23Sk Ruzomberok189
24Sachovy Klub Sabinov186
25SK BLS Bardejov179
26Lokomotiva Caissa Bratislava145
27ZS Povysenia sv.Kriza Smizany130
28Tj Slavia Kosice130
29TSM Slovan Bratislava128
30Sk Slovan Bratislava128
31Oravska sachova skola126
32ZS Janka Krala Lipt Mikulas125
33Tatran Bratislava113
34SK Stropkov-Svidnik106
35SZS Gorkeho Skalica103
36CVC Orgovanova Kosice89
37Bratislavska sachova akademia84
38Sachovy Klub Dubravan75
39Tj Mladost Zilina73
40ZS Komenskeho Bardejov72
41Zahoracky Sachovy Klub66
42Sk Trencin61
43Banska Bystrica59
44Ks Pezinok58
45SZS Kysucka Senec56
46Sachy Reinter55
47Sachovy Klub Brezno53
48ZS M R Martakovej Liptovsky Mikulas51
49Kalameny50
50Sk Bijacovce46
51ZS Kuliskova Bratislava46
52Piaristicka spojena skola Nitra45
53Gymnazium Javorova Spisska Nova Ves43
54Gymnazium Grosslingova Bratislava38
55Moldava nad Bodvou38
56Lucenec34
57Spojena skola sv. Frantiska Bratislava31
58BISB Bratislava31
59ZS Hroncova Kosice27
60Sk Stefanov26
61Bratislava26
621 Sk Kosice25
63ZS Raslavice24
64Spisska Teplica23
65Kruzok Slovan Bratislava23
66ZS Ostredkova Bratislava22
67CVC ABC Presov22
68So Spisska Teplica21
69Skalica20
70CSS Bardejov19
71ZS a MS Hertnik18
72Sk Osuske16
73ZS Pod Vinbargom Bardejov15
74Topolciansky sachovy Klub11
75Sukromna Zs Nova Dubnica11
76CVC Malacky10
77ZS Kupelna Presov8
78Sachovy Klub Holic4
79ZS Turnianska Bratislava4
80ZS s MS Liptovska Tepla4
81CVC Senica3
82ABC CVC Presov2
83CVC Myjava1
84Cvc Lendak1
85CVC Liptovsky Mikulas1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -