Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Priemer turnajov na hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  102
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica2.332.363.063.052.032.52.792.42.522.233.311.97
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica2.258.679.591
StredBanskobystricky krajBrezno5.132.431.41.112.51.6711.5842.67
StredBanskobystricky krajDetva21.32122.947.892.75131.331.4
StredBanskobystricky krajKrupina4311.331
StredBanskobystricky krajLučenec44.56.54.6711.22
StredBanskobystricky krajPoltár
StredBanskobystricky krajRevúca
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš1
StredBanskobystricky krajZvolen1.332.51.93
StredBanskobystricky krajŽarnovica111.5
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom111.21111
ZápadBratislavsky krajBratislava3.153.544.143.113.653.933.833.072.763.653.442.58
ZápadBratislavsky krajMalacky2.51.634.173.855.545.673.962.652.363.332.51.18
ZápadBratislavsky krajPezinok1.41.446.674.2533.565.545.254.382
ZápadBratislavsky krajSenec1.923.574.627.174.23.922.621.571.51.671
VýchodKosicky krajGelnica3.42.5633.253.442.6511413
VýchodKosicky krajKošice1.652.823.212.652.883.684.594.263.923.883.872.19
VýchodKosicky krajMichalovce3.145.0865.544.0344.113.255.21.4
VýchodKosicky krajRožňava4.832.67
VýchodKosicky krajSobrance
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves3.52.694.12.682.732.912.62.572.653.13.972.79
VýchodKosicky krajTrebišov2
ZápadNitriansky krajKomárno1.41111.93.072.683.112.332.14211
ZápadNitriansky krajLevice1.3311.461.41.751.054.52.422.311
ZápadNitriansky krajNitra1.552.861.135.393.543.844.44.012.833.241.922.07
ZápadNitriansky krajNové Zámky1.53.364.43.73.342.142.132.51.671
ZápadNitriansky krajŠaľa61.51
ZápadNitriansky krajTopoľčany1.253.263.653.352.893.313.393.721.9
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce
VýchodPresovsky krajBardejov5.925.286.974.864.824.096.862.744.283.854.172.35
VýchodPresovsky krajHumenné22.75114.83.779.543.393.244.872.08
VýchodPresovsky krajKežmarok2.323.675.074.564.3254.96.124.744.124.683.12
VýchodPresovsky krajLevoča2.783.291.5744.754.254.9255.27.56.434.33
VýchodPresovsky krajMedzilaborce
VýchodPresovsky krajPoprad3.264.255.313.33.193.424.755.574.965.93.432.13
VýchodPresovsky krajPrešov3.794.193.625.173.122.363.654.193.783.94.092.7
VýchodPresovsky krajSabinov25.295.423.675.787.8266.575.638.788.294.88
VýchodPresovsky krajSnina1.7314.915.817.755.785.834.951.9
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa12.292.7536.25736.49.53.13
VýchodPresovsky krajStropkov3.965.255.735.55.414.194.192.822.832.774.642.6
VýchodPresovsky krajSvidník3.0744.144.654.693.171.5422.051
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou19112.861.33
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou1
ZápadTrenciansky krajBytča1
ZápadTrenciansky krajIlava1.241.643.4163.334.245.564.854.284.74.633.5
ZápadTrenciansky krajMyjava2.272.9311.611.511
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom
ZápadTrenciansky krajPartizánske1111.67
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica4.866.443.153.552.833.912.912.312.264.185.632.65
ZápadTrenciansky krajPrievidza4.173.273.6322.53.293.9321.792.282.791.81
ZápadTrenciansky krajPúchov111.181.442.722.771.833.233.212
ZápadTrenciansky krajTrenčín1.861.341.3324.331.22.643.242.75554
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda2.162.591.64.644.4463.424.431.521
ZápadTrnavsky krajGalanta211.84.633.8131
ZápadTrnavsky krajHlohovec3.752.453.183.52.584.181.931.411.612.053.461.5
ZápadTrnavsky krajPiešťany2.513.142.674.174.122.93.672.2242.752
ZápadTrnavsky krajSenica4.755.795.024.863.213.673.063.233.233.672.931.71
ZápadTrnavsky krajSkalica3.112.823.884.412.332.921.52.53.13.383.431.31
ZápadTrnavsky krajTrnava3.25.236.274.723.925.422.882.592.472.673.131.42
StredZilinsky krajČadca8.174.3833.293.173.863.0743.814.53.81.34
StredZilinsky krajDolný Kubín3.133.1
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto11.442.263.835.754.632.673.214.642.772.313
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš4.72.674.036.725.134.84.363.134.233.613.092.14
StredZilinsky krajMartin2.855.553.353.483.542.881.543.954.377.173.682.25
StredZilinsky krajNámestovo7.333.161.491.561.07
StredZilinsky krajRužomberok31.862.912.543.632.823.434.063.754.264.233.08
StredZilinsky krajTurčianske Teplice3.52.184
StredZilinsky krajTvrdošín178.385231
StredZilinsky krajŽilina4.22.653.32.272.663.094.694.724.323.864.612

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -