Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Priemer turnajov na hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  1021.752.04
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica2.332.363.063.052.032.52.792.42.522.233.312.613.954.513.96
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica2.258.679.591125
StredBanskobystricky krajBrezno5.132.431.41.112.51.6711.5843.3341.518
StredBanskobystricky krajDetva21.32122.947.892.75131.334.21.277.97.86
StredBanskobystricky krajKrupina4311.331
StredBanskobystricky krajLučenec44.56.54.6711.221.65.46.06
StredBanskobystricky krajPoltár44.13
StredBanskobystricky krajRevúca
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota1.6
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš1
StredBanskobystricky krajZvolen1.332.51.93211.75
StredBanskobystricky krajŽarnovica111.51
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom111.2111115.25
ZápadBratislavsky krajBratislava3.153.544.143.113.653.933.833.072.763.653.443.172.62.23.99
ZápadBratislavsky krajMalacky2.51.634.173.855.545.673.962.652.363.332.51.942.171.63.09
ZápadBratislavsky krajPezinok1.41.446.674.2533.565.545.254.382.2523.332
ZápadBratislavsky krajSenec1.923.574.627.174.23.922.621.571.51.671.33113
VýchodKosicky krajGelnica3.42.5633.253.442.65114222.671
VýchodKosicky krajKošice1.652.823.212.652.883.684.594.263.923.883.873.443.23.283.33
VýchodKosicky krajMichalovce3.145.0865.544.0344.113.255.21.5212.67
VýchodKosicky krajRožňava4.834.155.673.332.5
VýchodKosicky krajSobrance
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves3.52.694.12.682.732.912.62.572.653.13.975.175.284.816.33
VýchodKosicky krajTrebišov2
ZápadNitriansky krajKomárno1.41111.93.072.683.112.332.14212.4411.67
ZápadNitriansky krajLevice1.3311.461.41.751.054.52.422.312.71224.2
ZápadNitriansky krajNitra1.552.861.135.393.543.844.44.012.833.241.922.772.932.795.37
ZápadNitriansky krajNové Zámky1.53.364.43.73.342.142.132.51.67146.5
ZápadNitriansky krajŠaľa61.51
ZápadNitriansky krajTopoľčany1.253.263.653.352.893.313.393.724.7833.154.11
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce1
VýchodPresovsky krajBardejov5.925.286.974.864.824.096.862.744.283.854.173.73.254.16.5
VýchodPresovsky krajHumenné22.75114.83.779.543.393.244.873.743.132.072.79
VýchodPresovsky krajKežmarok2.323.675.074.564.3254.96.124.744.124.684.455.093.676.53
VýchodPresovsky krajLevoča2.783.291.5744.754.254.9255.27.56.437.555.565.4
VýchodPresovsky krajMedzilaborce
VýchodPresovsky krajPoprad3.264.255.313.33.193.424.755.574.965.93.433.213.55.364.96
VýchodPresovsky krajPrešov3.794.193.625.173.122.363.654.193.783.94.094.253.293.664.84
VýchodPresovsky krajSabinov25.295.423.675.787.8266.575.638.788.296.776.676.977.72
VýchodPresovsky krajSnina1.7314.915.817.755.785.834.954.692.212.31
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa12.292.7536.25736.49.53.1313.675.678.2
VýchodPresovsky krajStropkov3.965.255.735.55.414.194.192.822.832.774.644.432.95.434.19
VýchodPresovsky krajSvidník3.0744.144.654.693.171.5422.051.671.2832.13
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou19112.862.71.254.256
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou1
ZápadTrenciansky krajBytča1
ZápadTrenciansky krajIlava1.241.643.4163.334.245.564.854.284.74.633.923.871.284
ZápadTrenciansky krajMyjava2.272.9311.611.51111.331.442.24
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom31
ZápadTrenciansky krajPartizánske1111.6714
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica4.866.443.153.552.833.912.912.312.264.185.634.081.612.912.33
ZápadTrenciansky krajPrievidza4.173.273.6322.53.293.9321.792.282.792.151.482.232.44
ZápadTrenciansky krajPúchov111.181.442.722.771.833.233.2122.091.382.71
ZápadTrenciansky krajTrenčín1.861.341.3324.331.22.643.242.75554.83.51.15
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda2.162.591.64.644.4463.424.431.524113
ZápadTrnavsky krajGalanta211.84.633.8131
ZápadTrnavsky krajHlohovec3.752.453.183.52.584.181.931.411.612.053.463.62.632.174.5
ZápadTrnavsky krajPiešťany2.513.142.674.174.122.93.672.2242.753.331.885.67
ZápadTrnavsky krajSenica4.755.795.024.863.213.673.063.233.233.672.933.052.311.755.2
ZápadTrnavsky krajSkalica3.112.823.884.412.332.921.52.53.13.383.433.632.231.362.53
ZápadTrnavsky krajTrnava3.25.236.274.723.925.422.882.592.472.673.133.282.832.45.72
StredZilinsky krajČadca8.174.3833.293.173.863.0743.814.53.82.291.52.785.8
StredZilinsky krajDolný Kubín3.133.1
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto11.442.263.835.754.632.673.214.642.772.312.562.52.292.5
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš4.72.674.036.725.134.84.363.134.233.613.093.532.674.832.56
StredZilinsky krajMartin2.855.553.353.483.542.881.543.954.377.173.682.211.682.17
StredZilinsky krajNámestovo7.333.161.491.561.871.562.472.13
StredZilinsky krajRužomberok31.862.912.543.632.823.434.063.754.264.235.543.782.693.4
StredZilinsky krajTurčianske Teplice3.52.184
StredZilinsky krajTvrdošín178.3852326
StredZilinsky krajŽilina4.22.653.32.272.663.094.694.724.323.864.613.142.863.43.77

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -