Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Priemer turnajov na hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  102
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica2.332.363.063.052.032.52.792.42.522.233.312.612.25
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica2.258.679.591
StredBanskobystricky krajBrezno5.132.431.41.112.51.6711.5843.332
StredBanskobystricky krajDetva21.32122.947.892.75131.334.2
StredBanskobystricky krajKrupina4311.331
StredBanskobystricky krajLučenec44.56.54.6711.221
StredBanskobystricky krajPoltár
StredBanskobystricky krajRevúca
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš1
StredBanskobystricky krajZvolen1.332.51.93
StredBanskobystricky krajŽarnovica111.51
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom111.21111
ZápadBratislavsky krajBratislava3.153.544.143.113.653.933.833.072.763.653.443.171.12
ZápadBratislavsky krajMalacky2.51.634.173.855.545.673.962.652.363.332.51.941
ZápadBratislavsky krajPezinok1.41.446.674.2533.565.545.254.382.251
ZápadBratislavsky krajSenec1.923.574.627.174.23.922.621.571.51.671.331
VýchodKosicky krajGelnica3.42.5633.253.442.6511422
VýchodKosicky krajKošice1.652.823.212.652.883.684.594.263.923.883.873.441.22
VýchodKosicky krajMichalovce3.145.0865.544.0344.113.255.21.5
VýchodKosicky krajRožňava4.834.152.5
VýchodKosicky krajSobrance
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves3.52.694.12.682.732.912.62.572.653.13.975.171.94
VýchodKosicky krajTrebišov2
ZápadNitriansky krajKomárno1.41111.93.072.683.112.332.14212.44
ZápadNitriansky krajLevice1.3311.461.41.751.054.52.422.312.71
ZápadNitriansky krajNitra1.552.861.135.393.543.844.44.012.833.241.922.771
ZápadNitriansky krajNové Zámky1.53.364.43.73.342.142.132.51.671
ZápadNitriansky krajŠaľa61.51
ZápadNitriansky krajTopoľčany1.253.263.653.352.893.313.393.724.781
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce
VýchodPresovsky krajBardejov5.925.286.974.864.824.096.862.744.283.854.173.71.03
VýchodPresovsky krajHumenné22.75114.83.779.543.393.244.873.741
VýchodPresovsky krajKežmarok2.323.675.074.564.3254.96.124.744.124.684.451.94
VýchodPresovsky krajLevoča2.783.291.5744.754.254.9255.27.56.437.51.33
VýchodPresovsky krajMedzilaborce
VýchodPresovsky krajPoprad3.264.255.313.33.193.424.755.574.965.93.433.211.33
VýchodPresovsky krajPrešov3.794.193.625.173.122.363.654.193.783.94.094.251.15
VýchodPresovsky krajSabinov25.295.423.675.787.8266.575.638.788.296.771.4
VýchodPresovsky krajSnina1.7314.915.817.755.785.834.954.69
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa12.292.7536.25736.49.53.131
VýchodPresovsky krajStropkov3.965.255.735.55.414.194.192.822.832.774.644.432
VýchodPresovsky krajSvidník3.0744.144.654.693.171.5422.051.67
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou19112.862.7
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou1
ZápadTrenciansky krajBytča1
ZápadTrenciansky krajIlava1.241.643.4163.334.245.564.854.284.74.633.921
ZápadTrenciansky krajMyjava2.272.9311.611.51111
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom
ZápadTrenciansky krajPartizánske1111.67
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica4.866.443.153.552.833.912.912.312.264.185.634.08
ZápadTrenciansky krajPrievidza4.173.273.6322.53.293.9321.792.282.792.15
ZápadTrenciansky krajPúchov111.181.442.722.771.833.233.2122
ZápadTrenciansky krajTrenčín1.861.341.3324.331.22.643.242.75554.81
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda2.162.591.64.644.4463.424.431.524
ZápadTrnavsky krajGalanta211.84.633.8131
ZápadTrnavsky krajHlohovec3.752.453.183.52.584.181.931.411.612.053.463.6
ZápadTrnavsky krajPiešťany2.513.142.674.174.122.93.672.2242.753.33
ZápadTrnavsky krajSenica4.755.795.024.863.213.673.063.233.233.672.933.051
ZápadTrnavsky krajSkalica3.112.823.884.412.332.921.52.53.13.383.433.631.27
ZápadTrnavsky krajTrnava3.25.236.274.723.925.422.882.592.472.673.133.281
StredZilinsky krajČadca8.174.3833.293.173.863.0743.814.53.82.29
StredZilinsky krajDolný Kubín3.133.1
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto11.442.263.835.754.632.673.214.642.772.312.56
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš4.72.674.036.725.134.84.363.134.233.613.093.531.48
StredZilinsky krajMartin2.855.553.353.483.542.881.543.954.377.173.682.2
StredZilinsky krajNámestovo7.333.161.491.561.872
StredZilinsky krajRužomberok31.862.912.543.632.823.434.063.754.264.235.541.75
StredZilinsky krajTurčianske Teplice3.52.184
StredZilinsky krajTvrdošín178.385232
StredZilinsky krajŽilina4.22.653.32.272.663.094.694.724.323.864.613.141

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -