Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Umiestnenie najlepsieho hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  ------43-11773--21
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica54811422122111
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica------22758-2912
StredBanskobystricky krajBrezno-49201713158-2881213
StredBanskobystricky krajDetva-103025177711250201219
StredBanskobystricky krajKrupina----910552957----
StredBanskobystricky krajLučenec-----153241625-5
StredBanskobystricky krajPoltár-------------
StredBanskobystricky krajRevúca-------------
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota-------------
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš--53----------
StredBanskobystricky krajZvolen----22134-----19
StredBanskobystricky krajŽarnovica--80131-----17-42-
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom-83--1831214--262120-
ZápadBratislavsky krajBratislava1111121123111
ZápadBratislavsky krajMalacky2810111133351110
ZápadBratislavsky krajPezinok610273594147174811
ZápadBratislavsky krajSenec2112551664-14223549
VýchodKosicky krajGelnica7324131243733--7791-
VýchodKosicky krajKošice1241710611131121
VýchodKosicky krajMichalovce--241052743582525
VýchodKosicky krajRožňava----------411
VýchodKosicky krajSobrance-------------
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves92013201079243552
VýchodKosicky krajTrebišov-52-----------
ZápadNitriansky krajKomárno7151613413121241846-
ZápadNitriansky krajLevice--4225142573438110-
ZápadNitriansky krajNitra71201242111133
ZápadNitriansky krajNové Zámky3931147111220-110--
ZápadNitriansky krajŠaľa---1948--78-----
ZápadNitriansky krajTopoľčany---13311424488
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce-------------
VýchodPresovsky krajBardejov1114632161213
VýchodPresovsky krajHumenné5231-323526222316
VýchodPresovsky krajKežmarok35541031111121
VýchodPresovsky krajLevoča621331713835351135
VýchodPresovsky krajMedzilaborce-------------
VýchodPresovsky krajPoprad26481221111221
VýchodPresovsky krajPrešov11752122425223
VýchodPresovsky krajSabinov1745231116544122
VýchodPresovsky krajSnina--31-23322513411
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa43262221192711243131101
VýchodPresovsky krajStropkov1171120311201619311
VýchodPresovsky krajSvidník16101332124751638615122
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou-----4412781-3012634
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou55------------
ZápadTrenciansky krajBytča-99-----------
ZápadTrenciansky krajIlava34119111111111
ZápadTrenciansky krajMyjava4853144822---11012812436
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom-------------
ZápadTrenciansky krajPartizánske----121-2222-52--5
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica1697233243112
ZápadTrenciansky krajPrievidza3914301281663222
ZápadTrenciansky krajPúchov--13231366224853
ZápadTrenciansky krajTrenčín52658215132211315
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda33221171016942-191212
ZápadTrnavsky krajGalanta-656118101114-26-120--
ZápadTrnavsky krajHlohovec431314699302216272327
ZápadTrnavsky krajPiešťany5351964114412669
ZápadTrnavsky krajSenica11121114822222
ZápadTrnavsky krajSkalica7294115151562321
ZápadTrnavsky krajTrnava1111119512531
StredZilinsky krajČadca171925112211113
StredZilinsky krajDolný Kubín--1013---------
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto3314631111154714
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš5222221323611
StredZilinsky krajMartin11213213132166
StredZilinsky krajNámestovo-------251451
StredZilinsky krajRužomberok11023342132331
StredZilinsky krajTurčianske Teplice-----2148-----
StredZilinsky krajTvrdošín-1151496328----9-
StredZilinsky krajŽilina3111111111111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -