Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Umiestnenie najlepsieho hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  ------43-11773-33
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica5481142212211
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica------22758-26
StredBanskobystricky krajBrezno-49201713158-2888
StredBanskobystricky krajDetva-10302517771125020121
StredBanskobystricky krajKrupina----910552957---
StredBanskobystricky krajLučenec-----153241625-
StredBanskobystricky krajPoltár------------
StredBanskobystricky krajRevúca------------
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota------------
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš--53---------
StredBanskobystricky krajZvolen----22134-----
StredBanskobystricky krajŽarnovica--80131-----17-39
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom-83--1831214--262120
ZápadBratislavsky krajBratislava111112112311
ZápadBratislavsky krajMalacky28101111333513
ZápadBratislavsky krajPezinok6102735941471736
ZápadBratislavsky krajSenec2112551664-142234
VýchodKosicky krajGelnica7324131243733--7793
VýchodKosicky krajKošice124171061113114
VýchodKosicky krajMichalovce--2410527435820
VýchodKosicky krajRožňava----------41
VýchodKosicky krajSobrance------------
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves9201320107924355
VýchodKosicky krajTrebišov-52----------
ZápadNitriansky krajKomárno71516134131212418428
ZápadNitriansky krajLevice--422514257343814
ZápadNitriansky krajNitra7120124211113
ZápadNitriansky krajNové Zámky3931147111220-110-
ZápadNitriansky krajŠaľa---1948--78----
ZápadNitriansky krajTopoľčany---1331142445
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce------------
VýchodPresovsky krajBardejov111463216121
VýchodPresovsky krajHumenné5231-32352622231
VýchodPresovsky krajKežmarok3554103111112
VýchodPresovsky krajLevoča6213317138353511
VýchodPresovsky krajMedzilaborce------------
VýchodPresovsky krajPoprad2648122111122
VýchodPresovsky krajPrešov1175212242521
VýchodPresovsky krajSabinov174523111654412
VýchodPresovsky krajSnina--31-233225134
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa432622211927112431390
VýchodPresovsky krajStropkov117112031120161931
VýchodPresovsky krajSvidník1610133212475163861523
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou-----4412781-30126
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou55-----------
ZápadTrenciansky krajBytča-99----------
ZápadTrenciansky krajIlava3411911111111
ZápadTrenciansky krajMyjava4853144822---110128-
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom------------
ZápadTrenciansky krajPartizánske----121-2222-52--
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica169723324311
ZápadTrenciansky krajPrievidza391430128166322
ZápadTrenciansky krajPúchov--1323136622484
ZápadTrenciansky krajTrenčín5265821513221131
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda33221171016942-1915
ZápadTrnavsky krajGalanta-656118101114-26-120-
ZápadTrnavsky krajHlohovec4313146993022162719
ZápadTrnavsky krajPiešťany535196411441265
ZápadTrnavsky krajSenica1112111482223
ZápadTrnavsky krajSkalica729411515156232
ZápadTrnavsky krajTrnava111111951254
StredZilinsky krajČadca17192511221111
StredZilinsky krajDolný Kubín--1013--------
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto331463111115410
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš522222132362
StredZilinsky krajMartin1121321313215
StredZilinsky krajNámestovo-------25146
StredZilinsky krajRužomberok1102334213232
StredZilinsky krajTurčianske Teplice-----2148----
StredZilinsky krajTvrdošín-1151496328----9
StredZilinsky krajŽilina311111111111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -