Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Umiestnenie najlepsieho hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Nedefinovaný okres  ------43-11773---
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica54811422122111
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica------22758-2917
StredBanskobystricky krajBrezno-49201713158-2881215
StredBanskobystricky krajDetva-103025177711250201216
StredBanskobystricky krajKrupina----910552957----
StredBanskobystricky krajLučenec-----153241625-1
StredBanskobystricky krajPoltár-------------
StredBanskobystricky krajRevúca-------------
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota-------------
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš--53----------
StredBanskobystricky krajZvolen----22134-----20
StredBanskobystricky krajŽarnovica--80131-----17-42-
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom-83--1831214--262120-
ZápadBratislavsky krajBratislava1111121123111
ZápadBratislavsky krajMalacky2810111133351116
ZápadBratislavsky krajPezinok610273594147174815
ZápadBratislavsky krajSenec2112551664-14223560
VýchodKosicky krajGelnica7324131243733--7791-
VýchodKosicky krajKošice1241710611131121
VýchodKosicky krajMichalovce--241052743582527
VýchodKosicky krajRožňava----------411
VýchodKosicky krajSobrance-------------
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves92013201079243552
VýchodKosicky krajTrebišov-52-----------
ZápadNitriansky krajKomárno7151613413121241846-
ZápadNitriansky krajLevice--42251425734381106
ZápadNitriansky krajNitra71201242111132
ZápadNitriansky krajNové Zámky3931147111220-110--
ZápadNitriansky krajŠaľa---1948--78-----
ZápadNitriansky krajTopoľčany---13311424486
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce-------------
VýchodPresovsky krajBardejov1114632161212
VýchodPresovsky krajHumenné5231-323526222312
VýchodPresovsky krajKežmarok35541031111121
VýchodPresovsky krajLevoča621331713835351148
VýchodPresovsky krajMedzilaborce-------------
VýchodPresovsky krajPoprad26481221111221
VýchodPresovsky krajPrešov11752122425223
VýchodPresovsky krajSabinov1745231116544122
VýchodPresovsky krajSnina--31-23322513412
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa43262221192711243131101
VýchodPresovsky krajStropkov1171120311201619311
VýchodPresovsky krajSvidník16101332124751638615127
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou-----4412781-3012642
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou55------------
ZápadTrenciansky krajBytča-99-----------
ZápadTrenciansky krajIlava34119111111111
ZápadTrenciansky krajMyjava4853144822---11012812449
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom-------------
ZápadTrenciansky krajPartizánske----121-2222-52--8
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica1697233243112
ZápadTrenciansky krajPrievidza3914301281663223
ZápadTrenciansky krajPúchov--13231366224851
ZápadTrenciansky krajTrenčín52658215132211316
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda33221171016942-191215
ZápadTrnavsky krajGalanta-656118101114-26-120--
ZápadTrnavsky krajHlohovec431314699302216272320
ZápadTrnavsky krajPiešťany5351964114412668
ZápadTrnavsky krajSenica11121114822222
ZápadTrnavsky krajSkalica7294115151562323
ZápadTrnavsky krajTrnava1111119512534
StredZilinsky krajČadca171925112211113
StredZilinsky krajDolný Kubín--1013---------
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto3314631111154710
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš5222221323611
StredZilinsky krajMartin112132131321610
StredZilinsky krajNámestovo-------251451
StredZilinsky krajRužomberok11023342132331
StredZilinsky krajTurčianske Teplice-----2148-----
StredZilinsky krajTvrdošín-1151496328----9-
StredZilinsky krajŽilina3111111111111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -