Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Umiestnenie najlepsieho hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  ------43-11773--
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica5481142212211
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica------22758-29
StredBanskobystricky krajBrezno-49201713158-28812
StredBanskobystricky krajDetva-10302517771125020121
StredBanskobystricky krajKrupina----910552957---
StredBanskobystricky krajLučenec-----153241625-
StredBanskobystricky krajPoltár------------
StredBanskobystricky krajRevúca------------
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota------------
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš--53---------
StredBanskobystricky krajZvolen----22134-----
StredBanskobystricky krajŽarnovica--80131-----17-42
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom-83--1831214--262120
ZápadBratislavsky krajBratislava111112112311
ZápadBratislavsky krajMalacky28101111333511
ZápadBratislavsky krajPezinok6102735941471748
ZápadBratislavsky krajSenec2112551664-142235
VýchodKosicky krajGelnica7324131243733--7791
VýchodKosicky krajKošice124171061113112
VýchodKosicky krajMichalovce--2410527435825
VýchodKosicky krajRožňava----------41
VýchodKosicky krajSobrance------------
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves9201320107924355
VýchodKosicky krajTrebišov-52----------
ZápadNitriansky krajKomárno7151613413121241846
ZápadNitriansky krajLevice--4225142573438110
ZápadNitriansky krajNitra7120124211113
ZápadNitriansky krajNové Zámky3931147111220-110-
ZápadNitriansky krajŠaľa---1948--78----
ZápadNitriansky krajTopoľčany---1331142448
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce------------
VýchodPresovsky krajBardejov111463216121
VýchodPresovsky krajHumenné5231-32352622231
VýchodPresovsky krajKežmarok3554103111112
VýchodPresovsky krajLevoča6213317138353511
VýchodPresovsky krajMedzilaborce------------
VýchodPresovsky krajPoprad2648122111122
VýchodPresovsky krajPrešov1175212242522
VýchodPresovsky krajSabinov174523111654412
VýchodPresovsky krajSnina--31-233225134
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa4326222119271124313110
VýchodPresovsky krajStropkov117112031120161931
VýchodPresovsky krajSvidník1610133212475163861512
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou-----4412781-30126
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou55-----------
ZápadTrenciansky krajBytča-99----------
ZápadTrenciansky krajIlava3411911111111
ZápadTrenciansky krajMyjava4853144822---110128124
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom------------
ZápadTrenciansky krajPartizánske----121-2222-52--
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica169723324311
ZápadTrenciansky krajPrievidza391430128166322
ZápadTrenciansky krajPúchov--1323136622485
ZápadTrenciansky krajTrenčín5265821513221131
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda33221171016942-1912
ZápadTrnavsky krajGalanta-656118101114-26-120-
ZápadTrnavsky krajHlohovec4313146993022162723
ZápadTrnavsky krajPiešťany535196411441266
ZápadTrnavsky krajSenica1112111482222
ZápadTrnavsky krajSkalica729411515156232
ZápadTrnavsky krajTrnava111111951253
StredZilinsky krajČadca17192511221111
StredZilinsky krajDolný Kubín--1013--------
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto33146311111547
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš522222132361
StredZilinsky krajMartin1121321313216
StredZilinsky krajNámestovo-------25145
StredZilinsky krajRužomberok1102334213233
StredZilinsky krajTurčianske Teplice-----2148----
StredZilinsky krajTvrdošín-1151496328----9
StredZilinsky krajŽilina311111111111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -