Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Hráči v TOP10 po základnej časti

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  000000000000
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica0122246645613
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica000000011100
StredBanskobystricky krajBrezno021000010010
StredBanskobystricky krajDetva010004600003
StredBanskobystricky krajKrupina000011000000
StredBanskobystricky krajLučenec000000112000
StredBanskobystricky krajPoltár000000000000
StredBanskobystricky krajRevúca000000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota000000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš000000000000
StredBanskobystricky krajZvolen000000100000
StredBanskobystricky krajŽarnovica000000000000
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom000000000000
ZápadBratislavsky krajBratislava8891181011106131623
ZápadBratislavsky krajMalacky017866633211
ZápadBratislavsky krajPezinok214201201210
ZápadBratislavsky krajSenec443432000000
VýchodKosicky krajGelnica100000000011
VýchodKosicky krajKošice03015131146886
VýchodKosicky krajMichalovce000117232110
VýchodKosicky krajRožňava000000000023
VýchodKosicky krajSobrance000000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves100015343434
VýchodKosicky krajTrebišov000000000000
ZápadNitriansky krajKomárno200020001101
ZápadNitriansky krajLevice000000101211
ZápadNitriansky krajNitra110717699764
ZápadNitriansky krajNové Zámky033431000000
ZápadNitriansky krajŠaľa000000000000
ZápadNitriansky krajTopoľčany000043335422
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce000000000000
VýchodPresovsky krajBardejov2216137224231085
VýchodPresovsky krajHumenné000004376564
VýchodPresovsky krajKežmarok21261671413567
VýchodPresovsky krajLevoča100001342122
VýchodPresovsky krajMedzilaborce000000000000
VýchodPresovsky krajPoprad623101449524
VýchodPresovsky krajPrešov472201345587
VýchodPresovsky krajSabinov043004333564
VýchodPresovsky krajSnina00000101410610611
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa000000012100
VýchodPresovsky krajStropkov010044200011
VýchodPresovsky krajSvidník010002100000
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou000000000001
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou000000000000
ZápadTrenciansky krajBytča000000000000
ZápadTrenciansky krajIlava4602771415149125
ZápadTrenciansky krajMyjava230000000000
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom000000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske000000000000
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica641333315566
ZápadTrenciansky krajPrievidza210002321122
ZápadTrenciansky krajPúchov000002172121
ZápadTrenciansky krajTrenčín630000232233
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda320021010000
ZápadTrnavsky krajGalanta000020000000
ZápadTrnavsky krajHlohovec410011100000
ZápadTrnavsky krajPiešťany100134411012
ZápadTrnavsky krajSenica91316751024212
ZápadTrnavsky krajSkalica212202004423
ZápadTrnavsky krajTrnava49159107331544
StredZilinsky krajČadca3200913111189108
StredZilinsky krajDolný Kubín001000000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto001224133333
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš635796464335
StredZilinsky krajMartin2671145048331
StredZilinsky krajNámestovo00000003111381
StredZilinsky krajRužomberok216222432234
StredZilinsky krajTurčianske Teplice000000110000
StredZilinsky krajTvrdošín003410000001
StredZilinsky krajŽilina10811141621252017212319

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -