Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

TOP 20 Hrácov podla účasti
HrácKlubSkupinaÚcasť
Polackova EvaSK Stropkov-SvidnikVýchod9
Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci SabinovVýchod9
Onderus AdamZs Komenskeho SmizanyVýchod9
Livnansky TomasSk Doprastav BratislavaZápad8
Sunova MichaelaKsn BratislavaZápad8
Onderusova EmaZS Komenskeho SmizanyVýchod8
Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci SabinovVýchod8
Duda FilipSk Junior Cvc Banska BystricaStred8
Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska BystricaStred8
Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci SabinovVýchod8
Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred8
Dudova KarinSk Junior Cvc Banska BystricaStred7
Mazak RyanTj Slavia KosiceVýchod7
Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza SmizanyVýchod7
Pisarcik RichardKsn BratislavaZápad7
Livnansky MichalSk Doprastav BratislavaZápad7
Salokova StelaSlavia Pu PresovVýchod7
Sun MartinKsn BratislavaZápad7
Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske VlachyVýchod7
Gollner MartinLiptovska sachova skolaStred7
TOP 40 Hrácov podla účasti PER SEZÓNA
SezónaHrácKlubSkupinaÚcasť
18/19 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred32
15/16 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred30
11/12 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod29
12/13 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod29
11/12 Priscak SamuelKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod27
17/18 Kapec KristianSK BLS BardejovVýchod26
17/18 Kostelansky KarolSk Povazske PodhradieZápad25
12/13 Mikitka AdrianSK Stropkov-SvidnikVýchod25
17/18 Koska JiriSK BLS BardejovVýchod24
13/14 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod24
14/15 Simalcikova SaraZS s MS Liptovska TeplaStred22
18/19 Ludrovsky SimonSo Tj Slovan GelnicaVýchod22
15/16 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod22
14/15 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred22
14/15 Zumrik MarekGymnazium J Letricha MartinStred22
18/19 Sunova MichaelaKSN BratislavaZápad21
14/15 Sosovickova MartinaNova DubnicaZápad21
16/17 Koska JiriZS Wolkerova BardejovVýchod21
13/14 Simalcikova SaraZS s MS Liptovska TeplaStred21
07/08 Barutova Jana Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod21
18/19 Sun MartinKsn BratislavaZápad20
16/17 Strapec LukasZS Dumbierska Banska BystricaStred20
17/18 Strapec LukasSk Junior Cvc Banska BystricaStred20
17/18 Jura MichalSK BLS BardejovVýchod20
16/17 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred20
17/18 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred20
14/15 Zumrik LukasEvanjelicka ZS MartinStred20
13/14 Caban MichalSk Garde Cvc DetvaStred20
13/14 Sosovickova JanaSukromna Zs Nova DubnicaZápad20
13/14 Marko MaximCVC Orgovanova KosiceVýchod20
14/15 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod20
12/13 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod20
09/10 Ferkova Dominika Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod20
09/10 Panko Eduard SK Stropkov-SvidnikVýchod20
12/13 Verbovska AndreaSachovy klub SabinovVýchod20
09/10 Volcko Richard Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod20
11/12 Sakalik SamuelSK Stropkov-SvidnikVýchod20
17/18 Polackova EvaCZS sv Petra a Pavla StropkovVýchod19
16/17 Mrazik PeterNitriansky sachovy klub NitraZápad19
18/19 Biskupic AdamSk Komplet ModrankaZápad19
TOP 40 Hrácov podla účasti CELKOVO
SezónaHrácKlubSkupinaÚcasť
09/10 Panko Eduard SK Stropkov-SvidnikVýchod129
15/16 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred110
09/10 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod78
11/12 Lukac JakubZs Radvanska Banska BystricaStred75
10/11 Verbovska AndreaSachovy klub SabinovVýchod75
09/10 Mikitka AdrianSK Stropkov-SvidnikVýchod74
12/13 Sosovickova JanaSukromna Zs Nova DubnicaZápad72
09/10 Stolarova IvanaSk CVC LendakVýchod72
09/10 Stolar PavolSk CVC LendakVýchod69
11/12 Zbin ViktorCVC ZilinaStred66
13/14 Zverka Peter SamuelSk Doprastav BratislavaZápad65
10/11 Gulas GabrielSachovy klub SabinovVýchod65
15/16 Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova DubnicaZápad64
09/10 Sadiku MatusCVC ZilinaStred63
13/14 Dujava AdamSachovy klub SabinovVýchod62
09/10 Sakalik SamuelSK Stropkov-SvidnikVýchod61
13/14 Kapitulcin MatejCVC ZilinaStred60
09/10 Dudaskova KatarinaSk CVC LendakVýchod58
09/10 Ardamicova AlenaCVC ZilinaStred58
12/13 Belica KamilNitriansky sachovy klub NitraZápad57
12/13 Morongova VanesaSk BijacovceVýchod56
11/12 Hreus SimonCVC ZilinaStred56
13/14 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred55
13/14 Carnecky ViliamCVC ZilinaStred54
10/11 Sevcikova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred54
13/14 Holestiakova NinaTj Slavia Caissa CadcaStred52
14/15 Sitar AndrejNitriansky sachovy klub NitraZápad52
15/16 Kostelansky KarolSK Povazske PodhradieZápad52
12/13 Michalicka OliverNitriansky sachovy klub NitraZápad52
13/14 Stolar FlorianSk CVC LendakVýchod51
11/12 Barnasova SimonaSk Slovan BratislavaZápad51
13/14 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod51
09/10 Cuker OliverSachovy klub SabinovVýchod51
13/14 Kapitulcin JakubCVC ZilinaStred50
09/10 Lazorova MariaCVC ZilinaStred50
15/16 Magda FilipSachovy klub SabinovVýchod49
14/15 Lenko RobertZS Studentska SninaVýchod48
13/14 Horvath JanSk Slovan BratislavaZápad48
10/11 Bujnova SaraZS sv Don Bosca TopolcanyZápad48
11/12 Barnas MichalSk Slovan BratislavaZápad48

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -