Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Vastik Tomas starstar1242177 [2]   Cvc Vcielka Puchov
2. Vastik Lukas 1377155 [2]   Cvc Vcielka Puchov
3. Sitar Andrej star1097122 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
4. Kubikova Nina star1293111 [1]   Ksn Bratislava
5. Romanova Ela star1415100 [1]   Sk Skalica
6. Livnansky Michal 118490 [2]   Sk Doprastav Bratislava
7. Havaldova Natalia 116089 [1]   Ksn Bratislava
8. Lopasovsky Artur 108584 [1]   Sk Komplet Modranka
9. Meszaros Casey Ryan 123579 [1]   Ksn Bratislava
10. Adamec Maros 130175 [1]   Sachovy Klub Dubravan
11. Durana Jonas star125573 [1]   Tatran Bratislava
12. Sun Martin 102171 [2]   Ksn Bratislava
13. Horvathova Hana 120871 [1]   Sk Slovan Bratislava
14. Libich Oliver 127968 [1]   Sk Komplet Modranka
15. Machovic Maxim 100065 [1]   Sk Komplet Modranka
16. Letasi Jakub 100062 [1]   Szs Cenada Bratislava
17. Vanko William 100061 [2]   TSM Slovan Bratislava
18. Jurik Dominik 113961 [1]   Sk Trencin
19. Vasko Matej 100060 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
20. Biskupic Adam 106059 [1]   Sk Komplet Modranka
21. Barnas Norbert 100058 [1]   Ks Pezinok
22. Pisarcik Richard 105557 [2]   Ksn Bratislava
23. Krisko Vladimir 115957 [1]   Sk Slovan Bratislava
24. Jursova Elena 112156 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
25. Hronec Tadeas 115554 [1]   Sk Doprastav Bratislava
26. Libich Simon 112453 [1]   Sk Komplet Modranka
27. Hrankova Adela 100052 [1]   Szs Gorkeho Skalica
28. Dolnik Michal star125651 [1]   Sk Doprastav Bratislava
29. Kozub Lukas 100050 [1]   Sk Doprastav Bratislava
30. Travnicek Teo 100048 [1]   TSM Slovan Bratislava
31. Jancik James 100048 [2]   Sk Skalica
32. Dubanova Kristina 113647 [1]   Sk Skalica
33. Botka Filip 100046 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
34. Pechociakova Petra 100045 [1]   Piaristicka spojena skola Nitra
35. Vrabel Michal Juraj 100044 [1]   Sk Doprastav Bratislava
36. Vesely Filip 100043 [1]   SZS Kysucka Senec
37. Siagi Jakub 100042 [1]   Szs Cenada Bratislava
38. Vanco Viktor 100041 [1]   Bratislavska sachova akademia
39. Hamas Martin 116640 [1]   Tatran Bratislava
40. Sunova Michaela 103839 [2]   Ksn Bratislava
41. Richter Michal 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
42. Valentova Viktoria 100038 [2]   SZS Gorkeho Skalica
43. Vadila Lukas 100038 [1]   Gymnazium Grosslingova Bratislava
44. Hlavacik Adam 100037 [1]   Bratislavska sachova akademia
45. Kroupova Veronika 100036 [2]   Sk Skalica
46. Osadsky Samuel 100036 [1]   Zahoracky Sachovy Klub
47. Lorincz Marek 100035 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
48. Bachleda Oskar 100034 [1]   Szs Cenada Bratislava
49. Tichy Gregor 100033 [1]   Szs Cenada Bratislava
50. Globa Andriy 100031 [1]   BISB Bratislava
51. Benci Jozef 109730 [1]   Sk Doprastav Bratislava
52. Osadsky Damian 100030 [1]   Zahoracky Sachovy Klub
53. Tonhajzer Matus 100029 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
54. Matis Matus 100028 [1]   ZS Kuliskova Bratislava
55. Livnansky Tomas 100026 [2]   Sk Doprastav Bratislava
56. Drabek Matej 100026 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
57. Novomeska Karin 125526 [1]   Sk Stefanov
58. Pisarcik Adam 100026 [1]   Bratislava
59. Zaborsky Richard 100024 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
60. Skrinar Richard 100023 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
61. Osadan David 100022 [1]   ZS Ostredkova Bratislava
62. Valent Theo 100021 [1]   Ksn Bratislava
63. Barcak Vladimir 100020 [1]   Skalica
64. Duk Peter 100019 [1]   Spojena skola sv. Frantiska Bratislava
65. Machovicova Alexandra 100018 [1]   Sk Komplet Modranka
66. Shykhnenko Hryhorij 100017 [1]   ZS Kuliskova Bratislava
67. Kolejakova Lucia 100016 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
68. Kaufmanova Karin 118316 [1]   Sk Osuske
69. Kosut Simon 100015 [1]   Sk Komplet Modranka
70. Badura Martin 100013 [1]   SZS Kysucka Senec
71. Ruzickova Lenka 100012 [1]   Spojena skola sv. Frantiska Bratislava
72. Litvin Matej 100011 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
73. Karaba Rudolf 100011 [1]   Topolciansky sachovy Klub
74. Parak Matus 100010 [1]   CVC Malacky
75. Repa Matus 10009 [1]   TSM Slovan Bratislava
76. Puss Silvester 10008 [1]   Tsm Slovan Bratislava
77. Pridalova Lea 10007 [1]   Szs Cenada Bratislava
78. Kajanek Oskar 10006 [1]   Bratislavska sachova akademia
79. Ucnik Matej 10006 [1]   SZS Gorkeho Skalica
80. Juricek Michal 10005 [1]   SZS Gorkeho Skalica
81. Tichy Frederik 10005 [1]   Szs Cenada Bratislava
82. Dobrovic Radovan 10004 [1]   ZS Turnianska Bratislava
83. Zurek Jakub 10004 [1]   Sachovy Klub Holic
84. Kovacikova Simona 10003 [1]   Szs Cenada Bratislava
85. Bartal Alex 10003 [1]   CVC Senica
86. Psotna Romana 10002 [1]   TSM Slovan Bratislava
87. Janac Jakub 10002 [1]   SZS Gorkeho Skalica
88. Novak Jakub 10001 [1]   ZS Kuliskova Bratislava
89. Hodul Ondrej 10001 [1]   CVC Myjava

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -