Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Vastik Lukas starstar1377578 [6]   Cvc Vcielka Puchov
2. Sosovickova Martina starstar1304568 [7]   Sukromna Zs Nova Dubnica
3. Libich Oliver starstarstar1279563 [6]   Sk Komplet Modranka
4. Vastik Tomas starstarstarstar1242556 [6]   Cvc Vcielka Puchov
5. Sitar Andrej starstar1097527 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
6. Biskupic Adam star1060471 [7]   Sk Komplet Modranka
7. Zelenka Matej star1181455 [7]   Sks Dubnica nad Vahom
8. Jurik Dominik 1139449 [7]   Sk Trencin
9. Piroska Samuel starstarstar1229435 [6]   Nitrianska sachova akademia
10. Livnansky Michal star1184431 [7]   Sk Doprastav Bratislava
11. Dolnik Michal starstarstar1256430 [6]   Sk Doprastav Bratislava
12. Libich Simon 1124393 [6]   Sk Komplet Modranka
13. Lopasovsky Artur star1085390 [7]   Sk Komplet Modranka
14. Volanek Maros starstarstar1233369 [4]   Sk Povazske Podhradie
15. Kulich Filip starstarstar1165363 [3]   Sk Povazske Podhradie
16. Hronec Tadeas star1155352 [6]   Sk Doprastav Bratislava
17. Oruzinsky Juraj starstarstar1247349 [3]   Zsk Vrbove - sach
18. Benci Jozef 1097339 [7]   Sk Doprastav Bratislava
19. Novomeska Karin starstar1255325 [4]   Sk Stefanov
20. Smatana Tibor 1000322 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
21. Karaba Rudolf 1000302 [7]   ZS sv Ladislava Topolcany
22. Pisarcik Richard 1055297 [7]   Ksn Bratislava
23. Smatana Viktor 1000292 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
24. Vanko William 1000290 [7]   TSM Slovan Bratislava
25. Sun Martin 1021256 [7]   Ksn Bratislava
26. Machovic Maxim 1000254 [6]   Sk Komplet Modranka
27. Jankechova Jana 1063251 [5]   Sks Dubnica nad Vahom
28. Marosi Michal 1194246 [4]   CVC Junior Bojnice
29. Barnas Norbert 1000242 [5]   Ks Pezinok
30. Dudonova Veronika 1220242 [4]   Sk Povazske Podhradie
31. Dubanova Kristina 1136234 [4]   Sk Skalica
32. Seles Samuel star1206233 [5]   Zs Tribecska Topolcany
33. Dzivak Jan star1389225 [3]   Lokomotiva Trnava
34. Shykhnenko Hryhorij 1000223 [5]   ZS Kuliskova Bratislava
35. Horvathova Hana 1208216 [3]   Sk Slovan Bratislava
36. Livnansky Tomas 1000215 [7]   Sk Doprastav Bratislava
37. Sunova Michaela 1038215 [7]   Ksn Bratislava
38. Vozar Adam 1117209 [3]   Zahoracky Sachovy Klub
39. Kulich Daniel star1370198 [2]   Sk Povazske Podhradie
40. Meszaros Casey Ryan 1235186 [3]   Ksn Bratislava
41. Havaldova Natalia 1160184 [3]   Ksn Bratislava
42. Cibicek Peter 1000173 [4]   Sukromna Zs Nova Dubnica
43. Karapetsas Athanasios 1367170 [2]   Sk Trencin
44. Kubikova Nina star1293164 [2]   Ksn Bratislava
45. Kozub Lukas 1000161 [4]   Sk Doprastav Bratislava
46. Jursova Elena 1121156 [3]   Lokomotiva Caissa Bratislava
47. Adamec Maros star1301154 [2]   Sachovy Klub Dubravan
48. Cerny Filip 1000153 [4]   Cvc Malacky
49. Vasko Matej 1000151 [3]   Lokomotiva Caissa Bratislava
50. Kaufmanova Karin 1183144 [4]   Sk Osuske
51. Bena Pavol 1000141 [3]   Sk Stefanov
52. Sloboda Rudolf 1107139 [4]   Zs Tribecska Topolcany
53. Holeckova Ema 1036136 [3]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
54. Valentova Sophia 1068135 [4]   Ksn Bratislava
55. Cerny Patrik 1000132 [4]   Cvc Malacky
56. Botka Filip 1000132 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
57. Durana Jonas star1255130 [2]   Tatran Bratislava
58. Machovicova Alexandra 1000124 [6]   Sk Komplet Modranka
59. Bajza Pavol 1000122 [2]   Cirkevne CVC Belusa
60. Juricek Michal 1000115 [4]   SZS Gorkeho Skalica
61. Balusik Branislav 1083115 [2]   Sk Povazske Podhradie
62. Valentova Viktoria 1000113 [5]   SZS Gorkeho Skalica
63. Paksi Alexander 1000109 [3]   Sks Dubnica nad Vahom
64. Krisko Vladimir 1159109 [2]   Sk Slovan Bratislava
65. Angus Andrej 1000109 [3]   Zsk Vrbove - sach
66. Stiavnicky Ivan 1000108 [3]   Lokomotiva Trnava
67. Barcak Vladimir 1000105 [4]   Skalica
68. Kostka Pavol 1000103 [2]   Sk Slovan Bratislava
69. Taurani Leisha 1000102 [2]   Cvc Vcielka Puchov
70. Libichova Romana Enya 1000100 [3]   Sk Komplet Modranka
71. Romanova Ela star1415100 [1]   Sk Skalica
72. Gasperan Emil 122799 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
73. Guzy Andrej 100098 [3]   ZS Dolne Kockovce
74. Hrankova Adela 100098 [2]   Szs Gorkeho Skalica
75. Buraj Patrik 112196 [2]   Interchess Zs Borsky Mikulas
76. Kosut Simon 100093 [5]   Sk Komplet Modranka
77. Kroupova Veronika 100092 [4]   Sk Skalica
78. Habanek Martin 100091 [2]   Cirkevne CVC Belusa
79. Ducky Adam 100089 [3]   Zs Tribecska Topolcany
80. Mederlyova Maria star134889 [1]   Sk Levice
81. Mikula Bruno 100088 [3]   CVC Prievidza
82. Buso Peter 100088 [2]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
83. Bobak Alexander 100087 [4]   Zs Tribecska Topolcany
84. Simansky Samuel 100084 [2]   ZS s MS Trakovice
85. Zaborsky Richard 100083 [4]   Nitriansky sachovy klub Nitra
86. Popelka Adrian 100083 [2]   Cirkevne CVC Belusa
87. Jursa Juraj 131980 [2]   Lokomotiva Caissa Bratislava
88. Dzivak Jozef 100080 [2]   Lokomotiva Trnava
89. Valasek Martin 100079 [3]   Zsk Vrbove - sach
90. Horvath Simon 134378 [3]   Nitrianska sachova akademia
91. Samas Dominik 100078 [2]   Cirkevne CVC Belusa
92. Bujnova Karolina star108378 [1]   ZS sv Don Bosca Topolcany
93. Ofukany Richard 100077 [2]   ZS Dolne Kockovce
94. Kapicakova Petra 100076 [2]   Ksn Bratislava
95. Jancovicova Tamara 115676 [1]   Zsk Vrbove - Sach
96. Rehak Matus 100075 [3]   Sk Stefanov
97. Osvald Tomas 100075 [3]   ZS s MS Trakovice
98. Siagi Jakub 100075 [2]   Szs Cenada Bratislava
99. Valent Theo 100074 [5]   Ksn Bratislava
100. Krupa Andrej 119074 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
101. Derouin William 100073 [2]   CVC Vcielka Puchov
102. Krajci Hugo 100073 [2]   Cvc Vcielka Puchov
103. Hlupik Marek 100072 [3]   Cvc Senica
104. Puss Silvester 100072 [4]   Tsm Slovan Bratislava
105. Litvin Matej 100071 [5]   Sukromna Zs Nova Dubnica
106. Vida Gergo 104571 [1]   Sk Dunajska Streda
107. Rehakova Natalia 100070 [3]   Sk Stefanov
108. Osadsky Damian 100070 [3]   Zahoracky Sachovy Klub
109. Fialka Richard 100069 [3]   CVC Junior Bojnice
110. Bujnova Dominika 102469 [3]   ZS sv Don Bosca Topolcany
111. Faktor Lukas 100067 [3]   ZS Dolne Kockovce
112. Janoska Peter 100067 [2]   CVC Povazska Bystrica
113. Kosecky Sebastian 111667 [2]   ZS Tribecska Topolcany
114. Pinter Ondrej 118566 [3]   Nitrianska sachova akademia
115. Parizek Ondrej 112766 [1]   Skalica
116. Magdik Peter 107566 [1]   Sks Dubnica nad Vahom
117. Toth Marton 100065 [1]   Sk Dunajska Streda
118. Sahidi Sear 123164 [1]   Ksn Bratislava
119. Pechociakova Petra 100064 [2]   Piaristicka spojena skola Nitra
120. Bohunsky Richard 100063 [1]   CVC Povazska Bystrica
121. Piesecka Vivien 100062 [3]   Nitrianska sachova akademia
122. Letasi Jakub 100062 [1]   Szs Cenada Bratislava
123. Seges Daniel 100061 [2]   ZS sv Don Bosca Topolcany
124. Jancik James 100060 [3]   Sk Skalica
125. Vida Reka 100060 [1]   Sk Dunajska Streda
126. Rosinova Nela 100059 [2]   ZS Dolne Kockovce
127. Osadsky Samuel 100058 [2]   Zahoracky Sachovy Klub
128. Lorincz Marek 100058 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
129. Dubravka Juraj 108657 [1]   Sk Povazske Podhradie
130. Certik Jaroslav 101256 [2]   Tatran Bratislava
131. Zurek Jakub 100055 [2]   Sachovy Klub Holic
132. Vanco Viktor 100055 [2]   Bratislavska sachova akademia
133. Drabek Matej 100053 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
134. Chudo Simon 100053 [1]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
135. Zatko Slavomir 100053 [1]   Sk Povazske Podhradie
136. Bobak Samuel 100052 [4]   Zs Tribecska Topolcany
137. Tarina Peter 104251 [2]   ZS Tribecska Topolcany
138. Matusikova Tereza 100051 [2]   Zs Tribecska Topolcany
139. Vadila Lukas 100050 [2]   Gymnazium Grosslingova Bratislava
140. Palka Samuel 127450 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
141. Taziar David 100048 [2]   CVC Prievidza
142. Mikulas Ondrej 100048 [2]   ZS sv Don Bosca Topolcany
143. Travnicek Teo 100048 [1]   TSM Slovan Bratislava
144. Stec Ivo 100047 [3]   Tsm Slovan Bratislava
145. Diachenko Mykhailo 100047 [3]   ZS Kniezata Pribinu Nitra
146. Benko Tomas 128246 [2]   Nitrianska sachova akademia
147. Janac Jakub 100046 [4]   SZS Gorkeho Skalica
148. Kysucky Tomas 100045 [2]   CVC Vcielka Puchov
149. Kukla Adam 100045 [1]   Sk Hlohovec
150. Sahidi Shabir 114845 [1]   Ksn Bratislava
151. Vrabel Michal Juraj 100044 [1]   Sk Doprastav Bratislava
152. Solar Samuel 100044 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
153. Repa Matus 100043 [5]   TSM Slovan Bratislava
154. Cepka Matej 100043 [3]   ZS s MS Trakovice
155. Barta Dominik 100043 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
156. Vesely Filip 100043 [1]   SZS Kysucka Senec
157. Mederlyova Beata 117242 [1]   Sk Levice
158. Cech Matej 100042 [1]   Sk Povazske Podhradie
159. Ucnik Matej 100042 [3]   SZS Gorkeho Skalica
160. Ofukana Michaela 100041 [2]   ZS Dolne Kockovce
161. Proks Jakub Jan 100041 [1]   ZS s MS Angely Merici Trnava
162. Strisko Matej 100040 [1]   Szs Cenada Bratislava
163. Lacsny Natan 135240 [1]   Nitrianska sachova akademia
164. Hamas Martin 116640 [1]   Tatran Bratislava
165. Marko Patrik 100039 [1]   CVC Prievidza
166. Kucharik Simon 100039 [1]   ZS Plevnik
167. Richter Michal 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
168. Kolejakova Lucia 100038 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
169. Burdejova Simona 100038 [3]   ZS Dolne Kockovce
170. Krajcovic Lukas 100038 [2]   ZS s MS Trakovice
171. Hlavacik Adam 100037 [1]   Bratislavska sachova akademia
172. Skripecky Marek 100037 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
173. Martinka Lukas 100037 [1]   CVC Povazska Bystrica
174. Katrik Leonard 100036 [2]   Povazska Bystrica
175. Lehocky Juraj 100035 [1]   Ksn Bratislava
176. Jurkovic Lukas 100035 [1]   Sk Povazske Podhradie
177. Slavikova Michaela 100035 [2]   Cirkevne CVC Belusa
178. Lanza Matej 100035 [1]   Sk Nafta Gbely
179. Faktor Filip 100034 [3]   ZS Dolne Kockovce
180. Fedor Maros 100034 [2]   ZS Dolne Kockovce
181. Bachleda Oskar 100034 [1]   Szs Cenada Bratislava
182. Orgon Michal 100033 [2]   ZS Velkomoravska Trencin
183. Duk Peter 100033 [2]   Spojena skola sv. Frantiska Bratislava
184. Tichy Gregor 100033 [1]   Szs Cenada Bratislava
185. Lichvar Simon 100033 [1]   Cvc Vcielka Puchov
186. Fojtik Adam 100032 [1]   ZS s MS Angely Merici Trnava
187. Globa Andriy 100031 [1]   BISB Bratislava
188. Zakutansky Vladimir 100031 [1]   Szs Gorkeho Skalica
189. Mojzis Tobias 100031 [1]   CVC Junior Bojnice
190. Jasik Matej 100031 [1]   ZS Plevnik
191. Pisojova Klara 100030 [1]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
192. Mederly Peter 100029 [1]   Sk Levice
193. Boros David 110129 [1]   Msk Corvin Velky Meder
194. Tonhajzer Matus 100029 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
195. Ivan Denis 100029 [1]   Sachovy klub Holic
196. Klimek Martin 148129 [1]   Sk Senec
197. Kipikasa Samuel Roman 100029 [1]   Cvc Junior Bojnice
198. Kresan Matus 100028 [1]   ZS Dolne Kockovce
199. Matis Matus 100028 [1]   ZS Kuliskova Bratislava
200. Hudec Benjamin 100027 [1]   Cvc Prievidza
201. Cech Peter 100026 [1]   CVC Povazska Bystrica
202. Wang Sofia 100026 [2]   CVC Junior Bojnice
203. Skrib Tomas 100026 [1]   Cvc Junior Bojnice
204. Pisarcik Adam 100026 [1]   Bratislava
205. Rosina Ladislav 100025 [2]   ZS Dolne Kockovce
206. Ruzickova Lenka 100025 [2]   Spojena skola sv. Frantiska Bratislava
207. Rusnak Adrian 100025 [1]   CVC Vcielka Puchov
208. Kollar Matej 100025 [1]   Cvc Junior Bojnice
209. Hodul Ondrej 100025 [2]   CVC Myjava
210. Cerven Matus 109625 [1]   Sk Doprastav Bratislava
211. Mihalik Matej 100024 [1]   SK Handlova
212. Dobrik Anton 100024 [1]   ZS s MS Angely Merici Trnava
213. Zemanek Erik 100024 [1]   Senec
214. Skrinar Richard 100023 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
215. Tucek Tobias 100023 [1]   ZS Dolne Kockovce
216. Balgavy Daniel 100023 [1]   Zs Velke Levare
217. Zilinec Peter 100023 [1]   Dunajska Luzna
218. Krajco Adam 100023 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
219. Pecler Michal 100022 [1]   Zs Dolne Kockovce
220. Havir Adam 100022 [1]   Cvc Myjava
221. Osadan David 100022 [1]   ZS Ostredkova Bratislava
222. Furdik Matus 100022 [1]   Tatran Bratislava
223. Kupcov Nela 100021 [1]   ZS Dolne Kockovce
224. Chabron Jan 100021 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
225. Kisac Marcel 100021 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
226. Kralik Timotej 100020 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
227. Priputen Simon 100020 [1]   ZS Vancurova Trnava
228. Volovar Darius Frantisek 100019 [1]   ZS s MS Angely Merici Trnava
229. Silhavy Peter 100019 [1]   ZS s MS Trakovice
230. Mrnik Marian 100018 [1]   ZS s MS Lysa pod Makytou
231. Bednar Filip 100018 [1]   ZS Sv Augustina Povazska Bystrica
232. Kipikasa Jakub 100018 [1]   Cvc Junior Bojnice
233. Horny Michal 100017 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
234. Talacova Adela 100017 [1]   Zs Dolne Kockovce
235. Homola Arthur 100017 [1]   Banky
236. Hyza Michal 100017 [1]   Sk Nafta Gbely
237. Kostelansky Lukas 100016 [1]   CVC Povazska Bystrica
238. Cipov Karolina 100016 [2]   CVC Junior Bojnice
239. Magdolen Filip 100016 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
240. Pivarnik Jakub 100016 [1]   Sk Pri Ou Surovce
241. Furdik Simon 100015 [1]   Tatran Bratislava
242. Valovic Marek 100015 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
243. Zajacka Roman 100015 [2]   CVC Prievidza
244. Orolin Lukas 100015 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
245. Hamid Hanka Leila 100015 [1]   Sk Doprastav Bratislava
246. Fialkova Zoja 100014 [3]   CVC Junior Bojnice
247. Tarko Filip 100014 [2]   Piaristicka spojena skola Nitra
248. Majernikova Terezia 100014 [3]   Piaristicka spojena skola Nitra
249. Wang Michael 100014 [2]   CVC Junior Bojnice
250. Sindler Radovan 100014 [1]   Cvc Junior Bojnice
251. Valko Viliam 100014 [1]   Szs Gorkeho Skalica
252. Franekova Adela 100014 [1]   ZS Plevnik
253. Jetmar Jan 100013 [1]   Skalica
254. Badura Martin 100013 [1]   SZS Kysucka Senec
255. Hlavacikova Ruzena 100013 [1]   Handlova
256. Benedik Adam 100013 [1]   Sk Pri Ou Surovce
257. Horvath Emanuel 100012 [2]   Nitrianska sachova akademia
258. Stankova Liliana 100012 [1]   ZS Tribecska Topolcany
259. Ostrovnoy Matviy 100012 [1]   Cvc Junior Bojnice
260. Nemec Stanislav 100012 [1]   SK Hlohovec
261. Kroslakova Michaela 100011 [1]   Velke Uherce
262. Hlavaty Gregor 100011 [2]   Piaristicka spojena skola Nitra
263. Vaclavik Samuel 100011 [1]   ZS sv Don Bosca Topolcany
264. Vignudelli Kristian 100011 [1]   Sk Stefanov
265. Secany Miroslav 100011 [1]   SCVC Laura Dubnica Nad Vahom
266. Pivoluska Samuel 100011 [1]   Trnava
267. Liptak Michal 100010 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
268. Galovic Matus 100010 [1]   Zs Dolne Kockovce
269. Dzurjanik Matus 100010 [1]   ZS Skolska Povazska Bystrica
270. Parak Matus 100010 [1]   CVC Malacky
271. Komora Simon 111210 [1]   Sk Doprastav Bratislava
272. Mihal David 100010 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
273. Rehus Filip 100010 [1]   Cvc Senica
274. Ballo Martin 10009 [1]   ZS sv Don Bosca Topolcany
275. Briatka Matus 10009 [1]   Bojnice
276. Sefcikova Liana 10009 [1]   Sachovy Klub Holic
277. Majtan Maxim 10008 [1]   CVC Junior Bojnice
278. Posluch Robert 10008 [1]   Povazska Bystrica
279. Pommer Ekaterina 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
280. Guyon Remy 10008 [1]   SK Komplet Modranka
281. Fiantokova Natalia 10008 [1]   ZS sv Don Bosca Topolcany
282. Zdenek Matus 10008 [1]   Handlova
283. Poluchova Katarina 10008 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
284. Janik Adrian 10007 [2]   CVC Vcielka Puchov
285. Vignudelli Alex 10007 [1]   Sk Stefanov
286. Pridalova Lea 10007 [1]   Szs Cenada Bratislava
287. Chodur Tomas 10007 [1]   ZS s MS Lysa pod Makytou
288. Dobrik Tomas 10007 [1]   ZS s MS Angely Merici Trnava
289. Magdolen Martin 10007 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
290. Stuska Patrik 10007 [1]   Tatran Bratislava
291. Angelov Alex 10006 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
292. Irbis Ayk 10006 [1]   ZS sv Don Bosca Topolcany
293. Dobosova Viktoria 10006 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
294. Smelcer Damian 10006 [1]   Malacky
295. Kajanek Oskar 10006 [1]   Bratislavska sachova akademia
296. Vozar Lukas 10005 [1]   Zs Dolne Kockovce
297. Bodis Sebastian Samuel 10005 [1]   Sk Doprastav Bratislava
298. Oravec Nikolas 10005 [1]   Malacky
299. Horna Monika 10005 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
300. Klopcek Matej 10005 [1]   Cvc Junior Bojnice
301. Barabasova Adela 10005 [1]   ZS Velky Lapas
302. Ebnerova Klaudia 10005 [1]   Sk Stefanov
303. Tichy Frederik 10005 [1]   Szs Cenada Bratislava
304. Psotna Romana 10004 [2]   TSM Slovan Bratislava
305. Hlupikova Lenka 10004 [3]   CVC Senica
306. Majtan Timotej 10004 [1]   CVC Junior Bojnice
307. Frolova Bianka 10004 [1]   ZS Skolska Povazska Bystrica
308. Dobrovic Radovan 10004 [1]   ZS Turnianska Bratislava
309. Hrdlicka Timotej 10004 [1]   Bratislava - Petrzalka
310. Egl Denis 10004 [1]   Cvc Malacky
311. Pisojova Martina 10004 [1]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
312. Zderka Jozef 10004 [1]   Handlova
313. Karakova Ema 10004 [1]   CVC Junior Bojnice
314. Kovacikova Simona 10003 [1]   Szs Cenada Bratislava
315. Lulei Simon 10003 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
316. Vricanova Lucia 10003 [1]   Velke Levare
317. Bartal Alex 10003 [1]   CVC Senica
318. Tomasik Juraj 10003 [1]   Trnava
319. Markova Laura 10003 [2]   CVC Prievidza
320. Ulik Matej 10003 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
321. Gajdos Jakub 10003 [1]   ZS J Holleho Topolcany
322. Faskova Barbora 10003 [1]   Szs Gorkeho Skalica
323. Alexander Adrian 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
324. Hlava Filip 10002 [1]   Piaristicka spojena skola Nitra
325. Pericka Roman 10002 [1]   CVC Brezova pod Bradlom
326. Polak Martin 10002 [1]   Trnava
327. Oubrecht Alex 10002 [1]   CVC Povazska Bystrica
328. Stebnicky Alexander 10002 [1]   Cvc Junior Bojnice
329. Hajduk Carmen 10002 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
330. Kupcov Natasa 10001 [1]   CVC Vcielka Puchov
331. Benadikova Gabriela 10001 [1]   CVC JUNIOR Bojnice
332. Fialka Alex 10001 [1]   Piaristicka spojena skola Nitra
333. Mojzisova Timea 10001 [1]   CVC Junior Bojnice
334. Ocenas Oliver 10001 [1]   CVC Junior Bojnice
335. Ulik Michal 10001 [1]   Lokomotiva Caissa Bratislava
336. Sula Denis 10001 [1]   ZS sv Don Bosca Topolcany
337. Novak Jakub 10001 [1]   ZS Kuliskova Bratislava

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -