Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Marosi Michal starstarstarstarstar1310425 [5]   Sk Prievidza
2. Kovacik Oliver starstarstarstar1344410 [5]   Sk Doprastav Bratislava
3. Janovicek Lukas starstarstarstar1279395 [5]   Sk Doprastav Bratislava
4. Bartelt Tobias starstar1000388 [6]   Ksn Bratislava
5. Laurincova Timea 1043364 [7]   Topolciansky Sachovy Klub
6. Buday Alexander starstar1083343 [5]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
7. Rozboril Alex starstar1211308 [4]   Sk Nafta Gbely
8. Macakova Bianka starstarstar1160276 [4]   Sk Doprastav Bratislava
9. Karaba Rudolf starstarstarstarstar1337263 [6]   Topolciansky sachovy klub
10. Kosut Simon 1000247 [5]   Sk Komplet Modranka
11. Mendel Marko star1108214 [4]   Bojnicka Sachova Akademia
12. Diachenko Mykhailo star1336203 [4]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
13. Hrdlicka Timotej 1000201 [6]   Bratislava
14. Rybansky Felix 1028198 [6]   Topolcianska Sachova Akademia
15. Nikolaiev Kuzma starstar1000191 [3]   Sk Doprastav Bratislava
16. Valik Viktor 1000186 [5]   Sk Doprastav Bratislava
17. Vavra Martin 1377186 [3]   Sk Doprastav Bratislava
18. Havetta Slavomir starstar1000184 [2]   Sk Vrable
19. Ostrozlik Filip 1359180 [5]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
20. Glod Peter 1013179 [4]   Sk Doprastav Bratislava
21. Cerny Patrik star1390173 [3]   Zahoracky Sachovy Klub
22. Binovec Lukas 1000163 [5]   Sk Komplet Modranka
23. Lukianov Mykhailo 1005158 [3]   Individualny Clen
24. Belovic Samuel 1098157 [2]   Sk Doprastav Bratislava
25. Bednar Lukas 1000155 [3]   Tatran Bratislava
26. Zvalova Adela 1121151 [3]   Nitrianska Sachova Akademia
27. Huttova Karolina 1153148 [3]   Sk Komplet Modranka
28. Chmelikova Julia 1035140 [3]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
29. Pearson Sebastian 1000139 [4]   Sk Komplet Modranka
30. Machovic Maxim 1063139 [3]   Sk Komplet Modranka
31. Cerny Filip starstar1411138 [3]   Zahoracky sachovy klub
32. Simansky Samuel starstar1471134 [3]   Sk Hlohovec
33. Michalek Ondrej 1000122 [2]   ZS Karloveska Bratislava
34. Osadsky Samuel 1058122 [4]   Zahoracky Sachovy Klub
35. Sipos Aron 1180121 [2]   Sk Doprastav Bratislava
36. Kroslakova Michaela 1127120 [2]   Sachovy Klub Chynorany
37. Supa Miroslav 1000114 [3]   neuvedene
38. Kudolani Lukas 1000113 [4]   Cvc Senica
39. Slamka Matias 1134111 [3]   Sk Doprastav Bratislava
40. Pauko Sebastian 1175111 [2]   Ksn Bratislava
41. Sabo Michal 1000111 [4]   ZSK Vrbove
42. Bily Samuel 1000110 [2]   Bratislava
43. Hrdy David 1000109 [3]   Bratislavska sachova akademia
44. Gese Filip 1000109 [4]   Sk Hlohovec
45. Liska Leo starstar1281109 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
46. Rybansky Noe 1000108 [6]   Topolcianska Sachova Akademia
47. Jancovicova Tamara starstar1242105 [2]   Zsk Vrbove - Sach
48. Chmelik Juraj 1156104 [3]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
49. Malina Marko starstar1000100 [2]   CVC Senica
50. Vanco Simon 100099 [3]   ZSK Malacky
51. Bodis Elias 100093 [2]   Bratislava
52. Janovickova Ema 100093 [5]   Sk Doprastav Bratislava
53. Seles Samuel 130393 [4]   Topolciansky Sachovy Klub
54. Bednarova Lea 100091 [3]   Tatran Bratislava
55. Vesely Filip 100090 [2]   Bratislavska sachova akademia
56. Habara Viliam 100087 [3]   Topolcianska Sachova Akademia
57. Stetina Simon 100082 [5]   Sk Komplet Modranka
58. Lacko Matus 100080 [3]   ZS Teplicka Bratislava
59. Hrdlickova Bibiana 103178 [3]   Bratislava
60. Rotling Viliam 109578 [1]   Sk Handlova
61. Lesay Patrik 101376 [3]   Sk Komplet Modranka
62. Hryshko Herman star141076 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
63. Maslikova Viktoria 100072 [5]   Sk Doprastav Bratislava
64. Fialka Richard 100072 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
65. Mikulova Dominika 100071 [3]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
66. Drabek Matej 129070 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
67. Perdoch Marian 100069 [2]   Sks Dubnica N/V
68. Matieska Branislav Jan 100068 [1]   Sk Handlova
69. Palkovic Samuel Peter 100065 [1]   Bratislava
70. Michalek Marian 100063 [2]   ZS Karloveska Bratislava
71. Cicmanec Dominik 100061 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
72. Liska Leo star128161 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
73. Balog Juraj 104160 [2]   Sk Komplet Modranka
74. Kudolani Jakub 100060 [4]   Cvc Senica
75. Hozlar Michal star126360 [1]   Sk Slovan Bratislava
76. Bittner Samuel 130659 [1]   Ksn Bratislava
77. Magoc Matyas 100059 [4]   Topolciansky Sachovy Klub
78. Hudik Ema 102158 [3]   Sk Komplet Modranka
79. Kramarova Anabela 100057 [5]   Sk Komplet Modranka
80. Kralik Eduard 100057 [2]   Sk Skalica
81. Cicmanec Damian 100055 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
82. Hanzalikova Ema 100054 [2]   Sk Skalica
83. Paulovic Matyas 100054 [3]   ZSK Malacky
84. Livnanska Veronika 100053 [2]   ZS Ceska Bratislava
85. Zhenzhen Ye 100053 [1]   Sk Skalica
86. Bati Slavomir 100053 [2]   neuvedene
87. Helbichova Lucia 100052 [1]   ZS Stvorlistok Skalica
88. Delikat Jakub 100052 [1]   ZS Dubova Bratislava
89. Voskar Miloslav 100050 [2]   Bratislavska sachova akademia
90. Zavacky Dragan 100050 [1]   Bratislava
91. Florovic Filip 100049 [2]   Sk Komplet Modranka
92. Martinkovic Viliam 100049 [2]   Bratislavska sachova akademia
93. Sull Aron 100049 [1]   Msk Corvin Velky Meder
94. Sklenkova Nina 100048 [1]   Sk Handlova
95. Bartal Alex 100048 [1]   Sk Osuske
96. Smelov Bogdan 100048 [1]   Bratislava
97. Hrtan Filip 100048 [1]   Dunajska Luzna
98. Hutta Richard 100047 [3]   Sk Komplet Modranka
99. Presinsky Matej 100047 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
100. Studenov Rodion 100047 [2]   Bratislavska sachova akademia
101. Slivkanic Matus 100046 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
102. Wang Sofia Chenxia 100046 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
103. Kollarik Filip 100046 [2]   ZSK Vrbove
104. Al-Hadi Karim 100045 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
105. Lebduskova Izabela 100045 [2]   ZS Benkova Nitra
106. Viktorin Simon 100045 [1]   Zahoracky Sachovy Klub
107. Alinejhad Yasa 100044 [3]   Topolcianska Sachova Akademia
108. Droppa Kristian 100044 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
109. Hilcik Tomas 100042 [2]   SS Pankuchova Bratislava
110. Sramko Tobias 100042 [1]   Bratislava
111. Filipak Matej 100042 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
112. Sekeresova Viktoria 100041 [2]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
113. Kovacikova Simona 101040 [1]   Sk Doprastav Bratislava
114. Kovacovsky Samuel 100040 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
115. Cerven Filip 100040 [1]   Bratislavska sachova akademia
116. Pastrnak Tomas 100040 [2]   Topolcianska Sachova Akademia
117. Vonderka Jaroslav 122939 [1]   Sk Komplet Modranka
118. Rac Tomas star100039 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
119. Vojtas Marek star141739 [1]   Sk Povazske Podhradie
120. Kovacik Richard 100038 [1]   BSA
121. Jusko Jakub 113638 [1]   Sk Levice
122. Krivosik Matus star150438 [1]   Tatran Bratislava
123. Kakos Martin 100037 [2]   Topolcianska Sachova Akademia
124. Jusko Filip 123837 [1]   Sk Levice
125. Kazik Simon 100037 [1]   SS Sv. Rodiny Bratislava
126. Lacsny Natan star127337 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
127. Stehlik Juraj 145636 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
128. Krettel Michal 100036 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
129. Krsiak Michal star100036 [1]   neuvedene
130. Nestserau Arseni 100035 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
131. Ondriska Lukas 114035 [1]   Topolcianska Sachova Akademia
132. Hermann Jozef 100035 [1]   ZS sv.Don Bosca Topolcany
133. Stec Ivo 100035 [1]   Individualny Clen
134. Novak Eduard 106735 [1]   Sk Komplet Modranka
135. Rexova Kristina 100035 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
136. Motyka Richard 100034 [1]   Sk Doprastav Bratislava
137. Csolle Robert 100033 [1]   Msk Corvin Velky Meder
138. Hritz Andrej 100433 [2]   Sk Vrable
139. Hermann Michal 100032 [1]   ZS sv.Don Bosca Topolcany
140. Tupek Tomas 100032 [1]   BSA
141. Hrasko Maros 100032 [1]   Levice
142. Viktorin Timotej Pavol 100031 [2]   Zahoracky Sachovy Klub
143. Kroupova Veronika 108531 [1]   Sk Skalica
144. Bujna Tomas 100031 [1]   ZS Skultetyho Topolcany
145. Mato Matus 100031 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
146. Vernerova Ema 100030 [1]   Cvc Senica
147. Bujna Ondrej 100029 [3]   Sachovy Klub Chynorany
148. Styblo Frantisek 100029 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
149. Lam Duc Felix Chi Bao 100029 [1]   Bratislavska sachova akademia
150. Peternai Aron 100028 [1]   Sk Velky Kyr
151. Katreniak Matej 100028 [1]   Sk Doprastav Bratislava
152. Andrasinova Natalia 100027 [1]   Chorvatsky Grob
153. Holic Samuel 100027 [1]   CVC Myjava
154. Alexander Adrian 107227 [1]   Sk Doprastav Bratislava
155. Greskovic Jakub 124527 [1]   Individualny Clen
156. Majdan Matus 100025 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
157. Zvalo Filip 100025 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
158. Urik Richard 100025 [2]   Skalica
159. Klucka Juraj 100024 [2]   Mercury
160. Perbecka Simona 100024 [1]   Skalica
161. Mokosak Radovan 129224 [1]   Sk Levice
162. Bartosova Emma 100023 [3]   Sk Komplet Modranka
163. Kosik Jakub 100023 [1]   Sk Hlohovec
164. Konecny Daniel 100023 [1]   SG Cenada
165. Hanus Maximilian 103723 [1]   Sk Komplet Modranka
166. Doka Martin 100022 [1]   CVC Bojnice
167. Lukacova Tereza 100022 [2]   Topolcianska Sachova Akademia
168. Suhaj Ondrej 100022 [1]   SS Sv. Frantiska z Assisi
169. Bednar Daniel 100022 [1]   ZS Tomasov
170. Svyba Matus 100021 [1]   ZS Benkova
171. Vezdenko Danylo 100021 [1]   Bratislavska sachova akademia
172. Alinejhad Yasin 100021 [2]   ZS Skultetyho Topolcany
173. Vargova Dorka 100021 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
174. Toth Tomas 100021 [1]   SG Cenada
175. Machalova Barbora 100021 [2]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
176. Gono Matus 100021 [1]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Sm
177. Jetmar Jan 100021 [1]   Sk Skalica
178. Ondrovic Lukas 100020 [1]   BSA
179. Sekeresova Alexandra 100020 [2]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
180. Blahova Nina 100020 [1]   Skalica
181. Bodis Sebastian Samuel 100020 [1]   Bratislava
182. Juricek Michal 100020 [1]   SK Skalica
183. Korchyna Uliana 100019 [1]   SG Cenada
184. Kovac Dominik 100019 [2]   CVC Senica
185. Chytil Filip 100019 [1]   Neuvedene
186. Cisecky Filip 100019 [2]   SK deti a mladeze Smolenice
187. Durana Jakub 100018 [1]   Tatran Bratislava
188. Blaskovic Alex 100018 [1]   ZS Groslingova
189. Mazuch Alex 100018 [1]   ZS Medzilaborecka Bratislava
190. Prochyra Matus 100018 [1]   Zahoracky Sachovy Klub
191. Plault Lucas 100017 [2]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
192. Jakubcova Lilien 100017 [3]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
193. Simko Arthur 100017 [1]   Bratislava
194. Komaromy Daniel 100017 [1]   Dubravan
195. Tomasik Juraj 100017 [1]   Sk Komplet Modranka
196. Holic Marek 100017 [1]   CVC Myjava
197. Fojtik Adam 100017 [1]   Trnava
198. Nota Vincent 100017 [1]   Sk Doprastav Bratislava
199. Zavacky Alexander 100016 [1]   Bratislava
200. Kralovicova Mariana 100016 [2]   Skalica
201. Tichy Rudolf 100016 [1]   SG Cenada
202. Sitarova Hana 100016 [2]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
203. Gono David 100016 [1]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Sm
204. Hamar Jakub 100016 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
205. Barta Dominik 129516 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
206. Ondrovicova Dominika 100015 [1]   BSA
207. Hostovecka Zoe 100015 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
208. Melih Tomi 100015 [1]   Trnava
209. Novotna Lilen 100014 [1]   Nitra
210. Suplata Oliver 100014 [3]   Kruzok KSN Bratislava
211. Valko Samuel 100014 [1]   Skalica
212. Slovakova Daniela 100014 [2]   neuvedene
213. Ochodnicky Kristian 100014 [1]   BSA
214. Suchon Samuel 100014 [1]   Kruzok ZSK Malacky
215. Durovska Miriam 100014 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
216. Horvath Simon 124914 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
217. Chalany Ondrej 100013 [1]   Sk Hlohovec
218. Tuska Ondrej 100013 [1]   SG CENADA
219. Lelovic Nikolas 100013 [1]   Sk Hlohovec
220. Marecek Lukas 100012 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
221. Hideg Oliver 100012 [1]   Sachova akademia Bojnice
222. Sitar Adam Silvester 100012 [2]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice
223. Vonderka Tomas Martin 100012 [1]   Sk Komplet Modranka
224. Mazag Simon 100012 [1]   BSA
225. Stachovic Matus 109912 [1]   Sk Kupele Piestany
226. Ambros Rafael 100012 [1]   Sk Doprastav Bratislava
227. Gabris Timotej 100011 [1]   Cc Vistuk Patriots
228. Hrbata Agata 100011 [1]   Skalica
229. Grman Igor 100011 [1]   Topolciansky sachovy klub
230. Wang Michael Quizhe 100011 [1]   Bojnicka Sachova Akademia
231. Petrovic Matej 100011 [1]   Sachovy Klub Deti A Mladeze Sm
232. Durovska Jana 100011 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
233. Zuborova Michaela 100011 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
234. Dinka Mario 100011 [1]   SK Skalica
235. Koszeghy Mikulas 100010 [1]   SS Tilgnerova
236. Kukla Adam 100010 [1]   Sk Hlohovec
237. Klucka Adam 100010 [1]   Velky Lapas
238. Svorca Lubomir 10009 [2]   ZS Samorin
239. Martinkovicova Natalia 10009 [1]   Bratislava
240. Fialkova Zoja 10009 [1]   CVC Bojnice
241. Rapos Martin 10009 [1]   SG Cenada
242. Holly Filip 10009 [1]   SG CENADA
243. Toth Daniel 10008 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
244. Kellner Maximilian 10008 [1]   Malacky
245. Kosecky Sebastian 13358 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
246. Veres Timon 10008 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
247. Kosik Lukas 10007 [1]   Sk Hlohovec
248. Lebduska Oliver 10007 [1]   ZS Benkova NR
249. Horvath Patrik 10007 [1]   Kruzok ZSK Malacky
250. Janci Ivan 10007 [2]   Zahoracky Sachovy Klub
251. Ambrosova Terezia 10617 [1]   Sk Doprastav Bratislava
252. Zelenay Marek 12007 [1]   Sk Hlohovec
253. Lehocky Tomas 10007 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
254. Tarina Peter 10447 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
255. Holly Martin 10007 [1]   Sachovy klub Holic
256. Hloska Filip 10006 [1]   Kruzok ZSK Malacky
257. Stubna Jan 10006 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
258. Calfa Timotej 10006 [1]   Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
259. Repasiova Katarina 10006 [2]   Zahoracky Sachovy Klub
260. Adam Samuel 10006 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
261. Halas Oto 10006 [1]   Sk Krasnany
262. Kumala Dean 10005 [1]   Bratislavska sachova akademia
263. Geseova Tereza 10005 [1]   Sk Hlohovec
264. Hurban Samuel 10005 [1]   Kruzok ZSK Malacky
265. Chobot Michael 10005 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
266. Sarkozi Theo 10004 [1]   Bratislava
267. Jakabovic Samuel 10004 [1]   SPMNDaG Teplicka
268. Srncik Samuel 10004 [1]   Hlohovec
269. Kralik Tomas 10003 [1]   Sk Skalica
270. Zrubec Richard 10003 [1]   Bratislava
271. Viskupova Sarah 10003 [1]   ZS Benkova
272. Stefanik Ondrej 10003 [1]   ZS Teplicka
273. Holicova Dana 10003 [1]   CVC Myjava
274. Jungova Veronika 10003 [1]   Bratislava
275. Proks Jakub Jan 10003 [1]   Trnava
276. Trandzik Samuel 10003 [1]   Sk Dubravan
277. Ostrozlikova Sara 10002 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
278. Mazuch Boris 10002 [2]   ZS Drienova Bratislava
279. Tuska Tomas 10002 [1]   SG Cenada
280. Vesely Oliver 10002 [1]   Kruzok ZSK Malacky
281. Vernerova Lea 10002 [1]   Senica
282. Jurco Peter 10002 [1]   neuvedene
283. Lesay Alisa 10002 [1]   SK Komplet Modranka
284. Talapka Timotej 10001 [1]   CVC Bojnice
285. Viskupova Hannah 10001 [1]   ZS Benkova
286. Pavkova Nella Sofia 10001 [1]   Skalica
287. Sedlacik Matus 10001 [1]   SG Cenada
288. Stanglicova Liliana 10001 [1]   Kruzok ZSK Malacky
289. Durisova Sofia 10001 [1]   neuvedene
290. Piesecka Vivien 10001 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
291. Sabanosova Sara 10001 [1]   CVC Senica
292. Grof Jakub 10001 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -