Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Marosi Michal starstarstarstarstarSk Prievidza1310Z-C144255
2 Kovacik Oliver starstarstarstarSk Doprastav Bratislava1344Z-C114105
3 Janovicek Lukas starstarstarstarSk Doprastav Bratislava1279Z-C113955
4 Bartelt Tobias starstarKsn Bratislava1000Z-C143886
5 Laurincova Timea Topolciansky Sachovy Klub1043Z-D113647
6 Buday Alexander starstarNitriansky Sachovy Klub Nitra1083Z-C113435
7 Rozboril Alex starstarSk Nafta Gbely1211Z-C113084
8 Macakova Bianka starstarstarSk Doprastav Bratislava1160Z-D112764
9 Karaba Rudolf starstarstarstarstarTopolciansky sachovy klub1337Z-C2636
10 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C142475
11 Mendel Marko starBojnicka Sachova Akademia1108Z-C82144
12 Diachenko Mykhailo starNitriansky Sachovy Klub Nitra1336Z-C142034
13 Hrdlicka Timotej Bratislava1000Z-C142016
14 Rybansky Felix Topolcianska Sachova Akademia1028Z-C111986
15 Nikolaiev Kuzma starstarSk Doprastav Bratislava1000Z-C111913
16 Valik Viktor Sk Doprastav Bratislava1000Z-C81865
17 Vavra Martin Sk Doprastav Bratislava1377Z-C141863
18 Havetta Slavomir starstarSk Vrable1000Z-C141842
19 Ostrozlik Filip Nitriansky Sachovy Klub Nitra1359Z-C111805
20 Glod Peter Sk Doprastav Bratislava1013Z-C81794
21 Cerny Patrik starZahoracky Sachovy Klub1390Z-C141733
22 Binovec Lukas Sk Komplet Modranka1000Z-C141635
23 Lukianov Mykhailo Individualny Clen1005Z-C141583
24 Belovic Samuel Sk Doprastav Bratislava1098Z-C111572
25 Bednar Lukas Tatran Bratislava1000Z-C141553
26 Zvalova Adela Nitrianska Sachova Akademia1121Z-D141513
27 Huttova Karolina Sk Komplet Modranka1153Z-D111483
28 Chmelikova Julia Sk Lokomotiva Caissa Bratislav1035Z-D141403
29 Pearson Sebastian Sk Komplet Modranka1000Z-C111394
30 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1063Z-C141393
31 Cerny Filip starstarZahoracky sachovy klub1411Z-C141383
32 Simansky Samuel starstarSk Hlohovec1471Z-C1343
33 Michalek Ondrej ZS Karloveska Bratislava1000Z-C141222
34 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1058Z-C141224
35 Sipos Aron Sk Doprastav Bratislava1180Z-C111212
36 Kroslakova Michaela Sachovy Klub Chynorany1127Z-D111202
37 Supa Miroslav neuvedene1000Z-C141143
38 Kudolani Lukas Cvc Senica1000Z-C141134
39 Slamka Matias Sk Doprastav Bratislava1134Z-C81113
40 Pauko Sebastian Ksn Bratislava1175Z-C141112
41 Sabo Michal ZSK Vrbove1000Z-C141114
42 Bily Samuel Bratislava1000Z-C141102
43 Hrdy David Bratislavska sachova akademia1000Z-C111093
44 Gese Filip Sk Hlohovec1000Z-C141094
45 Liska Leo starstarNitrianska Sachova Akademia1281Z-C1092
46 Rybansky Noe Topolcianska Sachova Akademia1000Z-C111086
47 Jancovicova Tamara starstarZsk Vrbove - Sach1242Z-D1052
48 Chmelik Juraj Sk Lokomotiva Caissa Bratislav1156Z-C111043
49 Malina Marko starstarCVC Senica1000Z-C1002
50 Vanco Simon ZSK Malacky1000Z-C14993
51 Bodis Elias Bratislava1000Z-C8932
52 Janovickova Ema Sk Doprastav Bratislava1000Z-D11935
53 Seles Samuel Topolciansky Sachovy Klub1303Z-C934
54 Bednarova Lea Tatran Bratislava1000Z-D11913
55 Vesely Filip Bratislavska sachova akademia1000Z-C14902
56 Habara Viliam Topolcianska Sachova Akademia1000Z-C14873
57 Stetina Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C8825
58 Lacko Matus ZS Teplicka Bratislava1000Z-C11803
59 Hrdlickova Bibiana Bratislava1031Z-D8783
60 Rotling Viliam Sk Handlova1095Z-C14781
61 Lesay Patrik Sk Komplet Modranka1013Z-C11763
62 Hryshko Herman starSk Strelec Devinska Nova Ves1410Z-C14761
63 Maslikova Viktoria Sk Doprastav Bratislava1000Z-D8725
64 Fialka Richard Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C14721
65 Mikulova Dominika Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-D14713
66 Drabek Matej Nitriansky Sachovy Klub Nitra1290Z-C14701
67 Perdoch Marian Sks Dubnica N/V1000Z-C14692
68 Matieska Branislav Jan Sk Handlova1000Z-C14681
69 Palkovic Samuel Peter Bratislava1000Z-C14651
70 Michalek Marian ZS Karloveska Bratislava1000Z-C11632
71 Cicmanec Dominik Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C14611
72 Liska Leo starNitrianska Sachova Akademia1281Z-C611
73 Balog Juraj Sk Komplet Modranka1041Z-C11602
74 Kudolani Jakub Cvc Senica1000Z-C11604
75 Hozlar Michal starSk Slovan Bratislava1263Z-C601
76 Bittner Samuel Ksn Bratislava1306Z-C14591
77 Magoc Matyas Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C594
78 Hudik Ema Sk Komplet Modranka1021Z-D11583
79 Kramarova Anabela Sk Komplet Modranka1000Z-D8575
80 Kralik Eduard Sk Skalica1000Z-C11572
81 Cicmanec Damian Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C11551
82 Hanzalikova Ema Sk Skalica1000Z-D11542
83 Paulovic Matyas ZSK Malacky1000Z-C14543
84 Livnanska Veronika ZS Ceska Bratislava1000Z-D11532
85 Zhenzhen Ye Sk Skalica1000Z-D11531
86 Bati Slavomir neuvedene1000Z-C14532
87 Helbichova Lucia ZS Stvorlistok Skalica1000Z-D11521
88 Delikat Jakub ZS Dubova Bratislava1000Z-C14521
89 Voskar Miloslav Bratislavska sachova akademia1000Z-C11502
90 Zavacky Dragan Bratislava1000Z-C14501
91 Florovic Filip Sk Komplet Modranka1000Z-C11492
92 Martinkovic Viliam Bratislavska sachova akademia1000Z-C11492
93 Sull Aron Msk Corvin Velky Meder1000Z-C14491
94 Sklenkova Nina Sk Handlova1000Z-D14481
95 Bartal Alex Sk Osuske1000Z-C14481
96 Smelov Bogdan Bratislava1000Z-C14481
97 Hrtan Filip Dunajska Luzna1000Z-C14481
98 Hutta Richard Sk Komplet Modranka1000Z-C8473
99 Presinsky Matej Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11471
100 Studenov Rodion Bratislavska sachova akademia1000Z-C11472
101 Slivkanic Matus Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11463
102 Wang Sofia Chenxia Bojnicka Sachova Akademia1000Z-D14461
103 Kollarik Filip ZSK Vrbove1000Z-C14462
104 Al-Hadi Karim Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C11451
105 Lebduskova Izabela ZS Benkova Nitra1000Z-D14452
106 Viktorin Simon Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C14451
107 Alinejhad Yasa Topolcianska Sachova Akademia1000Z-C11443
108 Droppa Kristian Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C442
109 Hilcik Tomas SS Pankuchova Bratislava1000Z-C11422
110 Sramko Tobias Bratislava1000Z-C11421
111 Filipak Matej Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C11421
112 Sekeresova Viktoria Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-D11412
113 Kovacikova Simona Sk Doprastav Bratislava1010Z-D11401
114 Kovacovsky Samuel Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C14401
115 Cerven Filip Bratislavska sachova akademia1000Z-C14401
116 Pastrnak Tomas Topolcianska Sachova Akademia1000Z-C14402
117 Vonderka Jaroslav Sk Komplet Modranka1229Z-C11391
118 Rac Tomas starNitrianska Sachova Akademia1000Z-C391
119 Vojtas Marek starSk Povazske Podhradie1417Z-C391
120 Kovacik Richard BSA1000Z-C11381
121 Jusko Jakub Sk Levice1136Z-C14381
122 Krivosik Matus starTatran Bratislava1504Z-C381
123 Kakos Martin Topolcianska Sachova Akademia1000Z-C8372
124 Jusko Filip Sk Levice1238Z-C11371
125 Kazik Simon SS Sv. Rodiny Bratislava1000Z-C14371
126 Lacsny Natan starNitrianska Sachova Akademia1273Z-C371
127 Stehlik Juraj Nitrianska Sachova Akademia1456Z-C11362
128 Krettel Michal Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14362
129 Krsiak Michal starneuvedene1000Z-C361
130 Nestserau Arseni Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C11351
131 Ondriska Lukas Topolcianska Sachova Akademia1140Z-C11351
132 Hermann Jozef ZS sv.Don Bosca Topolcany1000Z-C11351
133 Stec Ivo Individualny Clen1000Z-C14351
134 Novak Eduard Sk Komplet Modranka1067Z-C14351
135 Rexova Kristina Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D352
136 Motyka Richard Sk Doprastav Bratislava1000Z-C8341
137 Csolle Robert Msk Corvin Velky Meder1000Z-C14331
138 Hritz Andrej Sk Vrable1004Z-C332
139 Hermann Michal ZS sv.Don Bosca Topolcany1000Z-C11321
140 Tupek Tomas BSA1000Z-C14321
141 Hrasko Maros Levice1000Z-C14321
142 Viktorin Timotej Pavol Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C11312
143 Kroupova Veronika Sk Skalica1085Z-D14311
144 Bujna Tomas ZS Skultetyho Topolcany1000Z-C14311
145 Mato Matus Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C14312
146 Vernerova Ema Cvc Senica1000Z-D14301
147 Bujna Ondrej Sachovy Klub Chynorany1000Z-C11293
148 Styblo Frantisek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11292
149 Lam Duc Felix Chi Bao Bratislavska sachova akademia1000Z-C14291
150 Peternai Aron Sk Velky Kyr1000Z-C11281
151 Katreniak Matej Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11281
152 Andrasinova Natalia Chorvatsky Grob1000Z-D11271
153 Holic Samuel CVC Myjava1000Z-C11271
154 Alexander Adrian Sk Doprastav Bratislava1072Z-C11271
155 Greskovic Jakub Individualny Clen1245Z-C271
156 Majdan Matus Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C11251
157 Zvalo Filip Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C11252
158 Urik Richard Skalica1000Z-C14252
159 Klucka Juraj Mercury1000Z-C8242
160 Perbecka Simona Skalica1000Z-D14241
161 Mokosak Radovan Sk Levice1292Z-C241
162 Bartosova Emma Sk Komplet Modranka1000Z-D8233
163 Kosik Jakub Sk Hlohovec1000Z-C14231
164 Konecny Daniel SG Cenada1000Z-C14231
165 Hanus Maximilian Sk Komplet Modranka1037Z-C14231
166 Doka Martin CVC Bojnice1000Z-C11221
167 Lukacova Tereza Topolcianska Sachova Akademia1000Z-D11222
168 Suhaj Ondrej SS Sv. Frantiska z Assisi1000Z-C11221
169 Bednar Daniel ZS Tomasov1000Z-C14221
170 Svyba Matus ZS Benkova1000Z-C11211
171 Vezdenko Danylo Bratislavska sachova akademia1000Z-C11211
172 Alinejhad Yasin ZS Skultetyho Topolcany1000Z-C11212
173 Vargova Dorka Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D11211
174 Toth Tomas SG Cenada1000Z-C14211
175 Machalova Barbora Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-D14212
176 Gono Matus Sachovy Klub Deti A Mladeze Sm1000Z-C14211
177 Jetmar Jan Sk Skalica1000Z-C14211
178 Ondrovic Lukas BSA1000Z-C8201
179 Sekeresova Alexandra Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-D11202
180 Blahova Nina Skalica1000Z-D14201
181 Bodis Sebastian Samuel Bratislava1000Z-C14201
182 Juricek Michal SK Skalica1000Z-C201
183 Korchyna Uliana SG Cenada1000Z-D11191
184 Kovac Dominik CVC Senica1000Z-C11192
185 Chytil Filip Neuvedene1000Z-C14191
186 Cisecky Filip SK deti a mladeze Smolenice1000Z-C192
187 Durana Jakub Tatran Bratislava1000Z-C11181
188 Blaskovic Alex ZS Groslingova1000Z-C11181
189 Mazuch Alex ZS Medzilaborecka Bratislava1000Z-C14181
190 Prochyra Matus Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C181
191 Plault Lucas Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-C11172
192 Jakubcova Lilien Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-D11173
193 Simko Arthur Bratislava1000Z-C11171
194 Komaromy Daniel Dubravan1000Z-C14171
195 Tomasik Juraj Sk Komplet Modranka1000Z-C14171
196 Holic Marek CVC Myjava1000Z-C14171
197 Fojtik Adam Trnava1000Z-C171
198 Nota Vincent Sk Doprastav Bratislava1000Z-C171
199 Zavacky Alexander Bratislava1000Z-C8161
200 Kralovicova Mariana Skalica1000Z-D11162
201 Tichy Rudolf SG Cenada1000Z-C11161
202 Sitarova Hana Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-D11162
203 Gono David Sachovy Klub Deti A Mladeze Sm1000Z-C14161
204 Hamar Jakub Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14161
205 Barta Dominik Nitrianska Sachova Akademia1295Z-C161
206 Ondrovicova Dominika BSA1000Z-D11151
207 Hostovecka Zoe Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D11151
208 Melih Tomi Trnava1000Z-C14151
209 Novotna Lilen Nitra1000Z-D8141
210 Suplata Oliver Kruzok KSN Bratislava1000Z-C8143
211 Valko Samuel Skalica1000Z-C11141
212 Slovakova Daniela neuvedene1000Z-D11142
213 Ochodnicky Kristian BSA1000Z-C14141
214 Suchon Samuel Kruzok ZSK Malacky1000Z-C14141
215 Durovska Miriam Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D14141
216 Horvath Simon Nitrianska Sachova Akademia1249Z-C141
217 Chalany Ondrej Sk Hlohovec1000Z-C11131
218 Tuska Ondrej SG CENADA1000Z-C131
219 Lelovic Nikolas Sk Hlohovec1000Z-C131
220 Marecek Lukas Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C8122
221 Hideg Oliver Sachova akademia Bojnice1000Z-C8121
222 Sitar Adam Silvester Sachovy Klub Deti A Mladeze Smolenice1000Z-C11122
223 Vonderka Tomas Martin Sk Komplet Modranka1000Z-C11121
224 Mazag Simon BSA1000Z-C11121
225 Stachovic Matus Sk Kupele Piestany1099Z-C11121
226 Ambros Rafael Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11121
227 Gabris Timotej Cc Vistuk Patriots1000Z-C11111
228 Hrbata Agata Skalica1000Z-D11111
229 Grman Igor Topolciansky sachovy klub1000Z-C11111
230 Wang Michael Quizhe Bojnicka Sachova Akademia1000Z-C11111
231 Petrovic Matej Sachovy Klub Deti A Mladeze Sm1000Z-C11111
232 Durovska Jana Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D14111
233 Zuborova Michaela Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D111
234 Dinka Mario SK Skalica1000Z-C111
235 Koszeghy Mikulas SS Tilgnerova1000Z-C8101
236 Kukla Adam Sk Hlohovec1000Z-C101
237 Klucka Adam Velky Lapas1000Z-C101
238 Svorca Lubomir ZS Samorin1000Z-C892
239 Martinkovicova Natalia Bratislava1000Z-D1191
240 Fialkova Zoja CVC Bojnice1000Z-D1191
241 Rapos Martin SG Cenada1000Z-C1491
242 Holly Filip SG CENADA1000Z-C91
243 Toth Daniel Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C1182
244 Kellner Maximilian Malacky1000Z-C1181
245 Kosecky Sebastian Topolciansky Sachovy Klub1335Z-C81
246 Veres Timon Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C81
247 Kosik Lukas Sk Hlohovec1000Z-C871
248 Lebduska Oliver ZS Benkova NR1000Z-C1171
249 Horvath Patrik Kruzok ZSK Malacky1000Z-C1171
250 Janci Ivan Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C1472
251 Ambrosova Terezia Sk Doprastav Bratislava1061Z-D1471
252 Zelenay Marek Sk Hlohovec1200Z-C71
253 Lehocky Tomas Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C71
254 Tarina Peter Topolciansky Sachovy Klub1044Z-C71
255 Holly Martin Sachovy klub Holic1000Z-C71
256 Hloska Filip Kruzok ZSK Malacky1000Z-C861
257 Stubna Jan Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C1162
258 Calfa Timotej Sk Lokomotiva Caissa Bratislav1000Z-C1161
259 Repasiova Katarina Zahoracky Sachovy Klub1000Z-D1462
260 Adam Samuel Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C62
261 Halas Oto Sk Krasnany1000Z-C61
262 Kumala Dean Bratislavska sachova akademia1000Z-C1151
263 Geseova Tereza Sk Hlohovec1000Z-D1151
264 Hurban Samuel Kruzok ZSK Malacky1000Z-C1451
265 Chobot Michael Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C51
266 Sarkozi Theo Bratislava1000Z-C841
267 Jakabovic Samuel SPMNDaG Teplicka1000Z-C1141
268 Srncik Samuel Hlohovec1000Z-C41
269 Kralik Tomas Sk Skalica1000Z-C831
270 Zrubec Richard Bratislava1000Z-C831
271 Viskupova Sarah ZS Benkova1000Z-D1131
272 Stefanik Ondrej ZS Teplicka1000Z-C1131
273 Holicova Dana CVC Myjava1000Z-D1431
274 Jungova Veronika Bratislava1000Z-D1431
275 Proks Jakub Jan Trnava1000Z-C31
276 Trandzik Samuel Sk Dubravan1000Z-C31
277 Ostrozlikova Sara Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D822
278 Mazuch Boris ZS Drienova Bratislava1000Z-C822
279 Tuska Tomas SG Cenada1000Z-C1121
280 Vesely Oliver Kruzok ZSK Malacky1000Z-C1121
281 Vernerova Lea Senica1000Z-D1121
282 Jurco Peter neuvedene1000Z-C1421
283 Lesay Alisa SK Komplet Modranka1000Z-D21
284 Talapka Timotej CVC Bojnice1000Z-C811
285 Viskupova Hannah ZS Benkova1000Z-D811
286 Pavkova Nella Sofia Skalica1000Z-D1111
287 Sedlacik Matus SG Cenada1000Z-C1111
288 Stanglicova Liliana Kruzok ZSK Malacky1000Z-D1111
289 Durisova Sofia neuvedene1000Z-D1111
290 Piesecka Vivien Nitrianska Sachova Akademia1000Z-D11
291 Sabanosova Sara CVC Senica1000Z-D11
292 Grof Jakub Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -