Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Lukas starstarCvc Vcielka Puchov1377Z-C146437
2 Sitar Andrej starstarstarNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C146197
3 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C146127
4 Sosovickova Martina starstarSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D115687
5 Libich Oliver starstarstarSk Komplet Modranka1279Z-C145636
6 Dolnik Michal starstarstarstarSk Doprastav Bratislava1256Z-C115327
7 Piroska Samuel starstarstarstarstarNitrianska sachova akademia1229Z-C145257
8 Livnansky Michal starstarstarstarSk Doprastav Bratislava1184Z-C114897
9 Jurik Dominik starSk Trencin1139Z-C144847
10 Biskupic Adam starSk Komplet Modranka1060Z-C144717
11 Zelenka Matej starSks Dubnica nad Vahom1181Z-C114557
12 Kulich Filip starstarstarstarSk Povazske Podhradie1165Z-C114524
13 Oruzinsky Juraj starstarstarstarZsk Vrbove - sach1247Z-C144464
14 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C143997
15 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C143936
16 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113907
17 Volanek Maros starstarstarSk Povazske Podhradie1233Z-C143694
18 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C83647
19 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113627
20 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C113457
21 Novomeska Karin starstarSk Stefanov1255Z-D113254
22 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113226
23 Dzivak Jan starstarLokomotiva Trnava1389Z-C113114
24 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1206Z-C143097
25 Marosi Michal CVC Junior Bojnice1194Z-C113065
26 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C142926
27 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C82907
28 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D112876
29 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112797
30 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D112674
31 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D112645
32 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112637
33 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C112564
34 Shykhnenko Hryhorij ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C112556
35 Kubikova Nina starstarKsn Bratislava1293Z-D142553
36 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C142543
37 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C82437
38 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C142425
39 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1220Z-D142424
40 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D82397
41 Dubanova Kristina Sk Skalica1136Z-D142344
42 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C142093
43 Vasko Matej Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C111964
44 Cerny Filip Cvc Malacky1000Z-C111895
45 Kozub Lukas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C111875
46 Sloboda Rudolf Zs Tribecska Topolcany1107Z-C141867
47 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C111835
48 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D111775
49 Cibicek Peter Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C111734
50 Karapetsas Athanasios Sk Trencin1367Z-C141702
51 Cerny Patrik Cvc Malacky1000Z-C111665
52 Sahidi Sear Ksn Bratislava1231Z-C111583
53 Jursova Elena Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D141563
54 Adamec Maros starSachovy Klub Dubravan1301Z-C141542
55 Jursa Juraj Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1319Z-C111493
56 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111494
57 Simansky Samuel ZS s MS Trakovice1000Z-C141494
58 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D111477
59 Sahidi Shabir Ksn Bratislava1148Z-C141463
60 Kaufmanova Karin Sk Osuske1183Z-D111444
61 Bobak Alexander Zs Tribecska Topolcany1000Z-C111426
62 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C81413
63 Ducky Adam Zs Tribecska Topolcany1000Z-C141415
64 Stiavnicky Ivan Lokomotiva Trnava1000Z-C111394
65 Krupa Andrej Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1190Z-C141382
66 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D141363
67 Mederlyova Maria starSk Levice1348Z-D141322
68 Durana Jonas starTatran Bratislava1255Z-C111302
69 Bajza Pavol Cirkevne CVC Belusa1000Z-C141222
70 Juricek Michal SZS Gorkeho Skalica1000Z-C111154
71 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1083Z-C141152
72 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C141143
73 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D111135
74 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1159Z-C141092
75 Angus Andrej Zsk Vrbove - sach1000Z-C141093
76 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C111086
77 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C141054
78 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111036
79 Kostka Pavol Sk Slovan Bratislava1000Z-C141032
80 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D141022
81 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
82 Tarina Peter ZS Tribecska Topolcany1042Z-C111004
83 Kosecky Sebastian ZS Tribecska Topolcany1116Z-C111003
84 Romanova Ela starSk Skalica1415Z-D141001
85 Bujnova Karolina starZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D141002
86 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
87 Guzy Andrej ZS Dolne Kockovce1000Z-C11983
88 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1343Z-C14984
89 Hrankova Adela Szs Gorkeho Skalica1000Z-D14982
90 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11973
91 Buraj Patrik Interchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14962
92 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11924
93 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11924
94 Habanek Martin Cirkevne CVC Belusa1000Z-C11912
95 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1185Z-C14914
96 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14903
97 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C14883
98 Buso Peter Kulturne Centrum Kubra Trencin1000Z-C14882
99 Osvald Tomas ZS s MS Trakovice1000Z-C14884
100 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14873
101 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14853
102 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1282Z-C11843
103 Popelka Adrian Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14832
104 Seges Daniel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C14833
105 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11814
106 Puss Silvester Tsm Slovan Bratislava1000Z-C11805
107 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C14793
108 Certik Jaroslav Tatran Bratislava1012Z-C11783
109 Samas Dominik Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14782
110 Ofukany Richard ZS Dolne Kockovce1000Z-C11772
111 Kapicakova Petra Ksn Bratislava1000Z-D11762
112 Jancovicova Tamara Zsk Vrbove - Sach1156Z-D14761
113 Rehak Matus Sk Stefanov1000Z-C11753
114 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8745
115 Bobak Samuel Zs Tribecska Topolcany1000Z-C8746
116 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8732
117 Vrabel Michal Juraj Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11732
118 Mederlyova Beata Sk Levice1172Z-D11732
119 Hlupik Marek Cvc Senica1000Z-C8723
120 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8715
121 Vida Gergo Sk Dunajska Streda1045Z-C11711
122 Palka Samuel Nitrianska Sachova Akademia1274Z-C14713
123 Rehakova Natalia Sk Stefanov1000Z-D14703
124 Osadsky Damian Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C14703
125 Fialka Richard CVC Junior Bojnice1000Z-C11693
126 Barta Dominik Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C14693
127 Faktor Lukas ZS Dolne Kockovce1000Z-C8673
128 Janoska Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C11672
129 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11664
130 Parizek Ondrej Skalica1127Z-C14661
131 Cerven Matus Sk Doprastav Bratislava1096Z-C14662
132 Magdik Peter Sks Dubnica nad Vahom1075Z-C14661
133 Toth Marton Sk Dunajska Streda1000Z-C11651
134 Matusikova Tereza Zs Tribecska Topolcany1000Z-D14633
135 Bohunsky Richard CVC Povazska Bystrica1000Z-C14631
136 Letasi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C11621
137 Horny Michal Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C8613
138 Zurek Jakub Sachovy Klub Holic1000Z-C11613
139 Petko Kristof Cvc Malacky1000Z-C14612
140 Jancik James Sk Skalica1000Z-C14603
141 Vida Reka Sk Dunajska Streda1000Z-D14601
142 Rosinova Nela Cvc Vcielka Puchov1000Z-D11592
143 Pongo Aron Sk Doprastav Bratislava1000Z-C14591
144 Diachenko Mykhailo ZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C11584
145 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C11582
146 Mikulas Ondrej ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11573
147 Dubravka Juraj Sk Povazske Podhradie1086Z-C11571
148 Krajcovic Lukas ZS s MS Trakovice1000Z-C14564
149 Vanco Viktor Bratislavska sachova akademia1000Z-C11552
150 Chudo Simon Scvc Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C11531
151 Zatko Slavomir Sk Povazske Podhradie1000Z-C14531
152 Vadila Lukas Gymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C14502
153 Vojtko Patrik Jan Sk Komplet Modranka1148Z-C14501
154 Taziar David CVC Prievidza1000Z-C8482
155 Travnicek Teo TSM Slovan Bratislava1000Z-C14481
156 Stec Ivo Tsm Slovan Bratislava1000Z-C8473
157 Cepka Matej ZS s MS Trakovice1000Z-C14474
158 Janac Jakub SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11464
159 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11452
160 Kukla Adam Sk Hlohovec1000Z-C11451
161 Solar Samuel Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11441
162 Kisac Marcel Zs Jacovce1000Z-C14442
163 Mederly Peter Sk Levice1000Z-C8432
164 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8435
165 Vesely Filip SZS Kysucka Senec1000Z-C14431
166 Cech Matej Sk Povazske Podhradie1000Z-C11421
167 Ucnik Matej SZS Gorkeho Skalica1000Z-C14423
168 Ofukana Michaela ZS Dolne Kockovce1000Z-D8412
169 Proks Jakub Jan ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11411
170 Strisko Matej Szs Cenada Bratislava1000Z-C11401
171 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1352Z-C14401
172 Hamas Martin Tatran Bratislava1166Z-C14401
173 Furdik Simon Tatran Bratislava1000Z-C8392
174 Marko Patrik CVC Prievidza1000Z-C14391
175 Kucharik Simon ZS Plevnik1000Z-C14391
176 Richter Michal Szs Cenada Bratislava1000Z-C14391
177 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
178 Burdejova Simona ZS Dolne Kockovce1000Z-D11383
179 Hlavacik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C14371
180 Skripecky Marek Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14371
181 Martinka Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C14371
182 Katrik Leonard Povazska Bystrica1000Z-C11362
183 Kaceriak Simon Sk Strelec Devinska Nova Ves1081Z-C11351
184 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
185 Jurkovic Lukas Sk Povazske Podhradie1000Z-C11351
186 Stuska Patrik Tatran Bratislava1000Z-C11352
187 Slavikova Michaela Cirkevne CVC Belusa1000Z-D11352
188 Lanza Matej Sk Nafta Gbely1000Z-C14351
189 Ruzickova Lenka Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11343
190 Faktor Filip ZS Dolne Kockovce1000Z-C11343
191 Fedor Maros ZS Dolne Kockovce1000Z-C11342
192 Bachleda Oskar Szs Cenada Bratislava1000Z-C11341
193 Orgon Michal ZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8332
194 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11332
195 Tichy Gregor Szs Cenada Bratislava1000Z-C11331
196 Lichvar Simon Cvc Vcielka Puchov1000Z-C14331
197 Fojtik Adam ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11321
198 Globa Andriy BISB Bratislava1000Z-C11311
199 Zakutansky Vladimir Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11311
200 Kyselica Daniel Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1161Z-C11311
201 Mojzis Tobias CVC Junior Bojnice1000Z-C11311
202 Jasik Matej ZS Plevnik1000Z-C14311
203 Vitek Viliam Tatran Tilgnerka1000Z-C8301
204 Pisojova Klara SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D11301
205 Boros David Msk Corvin Velky Meder1101Z-C11291
206 Tonhajzer Matus Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11291
207 Ivan Denis Sachovy klub Holic1000Z-C14291
208 Guba Pavol Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C14291
209 Klimek Martin Sk Senec1481Z-C14291
210 Kipikasa Samuel Roman Cvc Junior Bojnice1000Z-C14291
211 Kresan Matus ZS Dolne Kockovce1000Z-C11281
212 Matis Matus ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11281
213 Hamid Hanka Leila Sk Doprastav Bratislava1000Z-D14282
214 Nemec Stanislav SK Hlohovec1000Z-C14282
215 Hudec Benjamin Cvc Prievidza1000Z-C11271
216 Mecir Andrej Sk Pecenady1000Z-C14271
217 Magdolen Filip ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14272
218 Vesely Matus ZS Riazanska Bratislava1000Z-C14271
219 Cech Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C8261
220 Wang Sofia CVC Junior Bojnice1000Z-D8262
221 Skrib Tomas Cvc Junior Bojnice1000Z-C11261
222 Pisarcik Adam Bratislava1000Z-C11261
223 Janovic Patrik Sachovy Klub Holic1000Z-C14261
224 Rosina Ladislav ZS Dolne Kockovce1000Z-C8252
225 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
226 Hasala Richard Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11251
227 Kollar Matej Cvc Junior Bojnice1000Z-C11251
228 Hodul Ondrej CVC Myjava1000Z-C11252
229 Mihalik Matej SK Handlova1000Z-C11241
230 Dobrik Anton ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11241
231 Zemanek Erik Senec1000Z-C14241
232 Borsik Karol Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14241
233 Skrinar Richard Kruzok Slovan Bratislava1000Z-C11231
234 Tucek Tobias ZS Dolne Kockovce1000Z-C11231
235 Balgavy Daniel Zs Velke Levare1000Z-C11231
236 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C11232
237 Zilinec Peter Dunajska Luzna1000Z-C14231
238 Krajco Adam CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C14231
239 Pecler Michal Zs Dolne Kockovce1000Z-C8221
240 Havir Adam Cvc Myjava1000Z-C11221
241 Osadan David ZS Ostredkova Bratislava1000Z-C11221
242 Furdik Matus Tatran Bratislava1000Z-C11221
243 Horna Monika Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-D11223
244 Hlavaty Gregor Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C8213
245 Hrdlicka Timotej Bratislava - Petrzalka1000Z-C11212
246 Kupcov Nela Cvc Vcielka Puchov1000Z-D11211
247 Cilli Vladimir Bratislavska sachova akademia1000Z-C11211
248 Chabron Jan Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C11211
249 Orolin Lukas ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14212
250 Blasko Matus Sk Pecenady1000Z-C14201
251 Kralik Timotej ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14201
252 Priputen Simon ZS Vancurova Trnava1000Z-C14201
253 Volovar Darius Frantisek ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11191
254 Silhavy Peter ZS s MS Trakovice1000Z-C14191
255 Mrnik Marian ZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C8181
256 Bednar Filip ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11181
257 Kipikasa Jakub Cvc Junior Bojnice1000Z-C11181
258 Holly Martin Sachovy Klub Holic1000Z-C14181
259 Fucik Daniel ZS Riazanska Bratislava1000Z-C14181
260 Talacova Adela Zs Dolne Kockovce1000Z-D8171
261 Homola Arthur Banky1000Z-C11171
262 Hyza Michal Sk Nafta Gbely1000Z-C14171
263 Kostelansky Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C8161
264 Majernikova Terezia Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D8164
265 Cipov Karolina CVC Junior Bojnice1000Z-D8162
266 Horvath Emanuel Nitrianska sachova akademia1000Z-C11163
267 Pivarnik Jakub Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14161
268 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
269 Zajacka Roman CVC Prievidza1000Z-C11152
270 Rigo Ladislav ZS Riazanska Bratislava1000Z-C14151
271 Fialkova Zoja CVC Junior Bojnice1000Z-D8143
272 Tarko Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C8142
273 Wang Michael CVC Junior Bojnice1000Z-C8142
274 Studenka Jakub Bratislavska sachova akademia1000Z-C11141
275 Sindler Radovan Cvc Junior Bojnice1000Z-C11141
276 Valko Viliam Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11141
277 Sefcikova Liana Sachovy Klub Holic1000Z-D14142
278 Vatra Patrik SK Budmerice1000Z-C14141
279 Uhrik Adam Zs Horne Obdokovce1000Z-C14141
280 Franekova Adela ZS Plevnik1000Z-D14141
281 Jetmar Jan Skalica1000Z-C11131
282 Badura Martin SZS Kysucka Senec1000Z-C11131
283 Poluchova Katarina Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-D14132
284 Hlavacikova Ruzena Handlova1000Z-D14131
285 Benedik Adam Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14131
286 Ballo Martin ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11122
287 Stankova Liliana ZS Tribecska Topolcany1000Z-D14121
288 Ostrovnoy Matviy Cvc Junior Bojnice1000Z-C14121
289 Kroslakova Michaela Velke Uherce1000Z-D8111
290 Bittner Samuel Bratislava1000Z-C8111
291 Vaclavik Samuel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11111
292 Vignudelli Kristian Sk Stefanov1000Z-C11111
293 Secany Miroslav SCVC Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C14111
294 Pivoluska Samuel Trnava1000Z-C14111
295 Psotna Romana TSM Slovan Bratislava1000Z-D8103
296 Liptak Michal CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C8101
297 Galovic Matus Zs Dolne Kockovce1000Z-C8101
298 Dzurjanik Matus ZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-C11101
299 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11101
300 Komora Simon Sk Doprastav Bratislava1112Z-C11101
301 Mihal David ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11101
302 Stefik Oliver Sk Hlohovec1000Z-C11101
303 Rehus Filip Cvc Senica1000Z-C14101
304 Harajka Filip Sk Pecenady1000Z-C891
305 Briatka Matus Bojnice1000Z-C1191
306 Irbis Ayk ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C882
307 Majtan Maxim CVC Junior Bojnice1000Z-C881
308 Velicky Patrik Sk Komplet Modranka1000Z-C881
309 Posluch Robert Povazska Bystrica1000Z-C1181
310 Pommer Ekaterina Bratislavska sachova akademia1000Z-D1181
311 Ondik Adam Zs J Holleho Topolcany1000Z-C1181
312 Fiantokova Natalia ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1181
313 Zdenek Matus Handlova1000Z-C1181
314 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C872
315 Dluhos Daniel Tatran Tilgnerka1000Z-C871
316 Vignudelli Alex Sk Stefanov1000Z-C871
317 Pridalova Lea Szs Cenada Bratislava1000Z-D871
318 Chodur Tomas ZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C871
319 Dobrik Tomas ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C1171
320 Magdolen Martin ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1171
321 Angelov Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C861
322 Dobosova Viktoria Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-D861
323 Smelcer Damian Malacky1000Z-C861
324 Kajanek Oskar Bratislavska sachova akademia1000Z-C1161
325 Vozar Lukas Zs Dolne Kockovce1000Z-C851
326 Trajlinek Martin Bratislavska sachova akademia1000Z-C1151
327 Bodis Sebastian Samuel Sk Doprastav Bratislava1000Z-C1151
328 Oravec Nikolas Malacky1000Z-C1151
329 Klopcek Matej Cvc Junior Bojnice1000Z-C1151
330 Barabasova Adela ZS Velky Lapas1000Z-D1151
331 Ebnerova Klaudia Sk Stefanov1000Z-D1151
332 Tichy Frederik Szs Cenada Bratislava1000Z-C1451
333 Hlupikova Lenka CVC Senica1000Z-D843
334 Majtan Timotej CVC Junior Bojnice1000Z-C841
335 Frolova Bianka ZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-D841
336 Pisojova Martina SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D841
337 Valtyni Peter Tatran Tilgnerka1000Z-C841
338 Dobrovic Radovan ZS Turnianska Bratislava1000Z-C841
339 Egl Denis Cvc Malacky1000Z-C1141
340 Zderka Jozef Handlova1000Z-C1141
341 Gajdos Jakub ZS J Holleho Topolcany1000Z-C1142
342 Harajkova Emma Sk Pecenady1000Z-D1141
343 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1141
344 Udic Juraj Bratislava1000Z-C1441
345 Kovacikova Simona Szs Cenada Bratislava1000Z-D831
346 Lulei Simon ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C831
347 Vricanova Lucia Velke Levare1000Z-D831
348 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C831
349 Tomasik Juraj Trnava1000Z-C1131
350 Markova Laura CVC Prievidza1000Z-D1132
351 Ulik Matej Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C1131
352 Farkas Samuel SK Budmerice1000Z-C1131
353 Hrdina Tobias Vinicne1000Z-C1131
354 Faskova Barbora Szs Gorkeho Skalica1000Z-D1431
355 Vojtko Filip Simeon Sk Komplet Modranka1000Z-C821
356 Alexander Adrian Bratislavska sachova akademia1000Z-C821
357 Hlava Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C821
358 Pericka Roman CVC Brezova pod Bradlom1000Z-C821
359 Polak Martin Trnava1000Z-C821
360 Oubrecht Alex CVC Povazska Bystrica1000Z-C821
361 Stebnicky Alexander Cvc Junior Bojnice1000Z-C1121
362 Hajduk Carmen ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D1121
363 Pavelekova Erika ZS Zeleznicna Bratislava1000Z-D1121
364 Kupcov Natasa CVC Vcielka Puchov1000Z-D811
365 Budaj Alexander Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C811
366 Benadikova Gabriela CVC JUNIOR Bojnice1000Z-D811
367 Duracka Michael Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C811
368 Fialka Alex Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C811
369 Mojzisova Timea CVC Junior Bojnice1000Z-D811
370 Ocenas Oliver CVC Junior Bojnice1000Z-C811
371 Ulik Michal Sk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C811
372 Pokorna Nicolette Mercedes Tatran Tilgnerka1000Z-D1111
373 Sula Denis ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
374 Novak Jakub ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -