Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C144114
2 Sitar Andrej starNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C143494
3 Libich Oliver starSk Komplet Modranka1279Z-C143474
4 Vastik Lukas Cvc Vcielka Puchov1377Z-C143404
5 Biskupic Adam Sk Komplet Modranka1060Z-C143225
6 Livnansky Michal starSk Doprastav Bratislava1184Z-C112865
7 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C112814
8 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C142554
9 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C142475
10 Kulich Filip starstarSk Povazske Podhradie1165Z-C112452
11 Sosovickova Martina starSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D112333
12 Piroska Samuel starstarNitrianska sachova akademia1229Z-C142093
13 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112064
14 Novomeska Karin starSk Stefanov1255Z-D112053
15 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C141982
16 Volanek Maros starSk Povazske Podhradie1233Z-C141912
17 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C141903
18 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C111894
19 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C111875
20 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C81775
21 Zelenka Matej Sks Dubnica nad Vahom1181Z-C111773
22 Marosi Michal Piaristicka ZS F Hanaka Prievidza1194Z-C111773
23 Dubanova Kristina Sk Skalica1136Z-D141563
24 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C81464
25 Shykhnenko Hryhorij ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C111464
26 Dolnik Michal starstarSk Doprastav Bratislava1256Z-C111402
27 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C141393
28 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C141372
29 Kozub Lukas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C111363
30 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C111352
31 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D111342
32 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1220Z-D141232
33 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1083Z-C141152
34 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C111142
35 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C81125
36 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D111112
37 Kubikova Nina starKsn Bratislava1293Z-D141111
38 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1159Z-C141092
39 Dzivak Jan starLokomotiva Trnava1389Z-C111021
40 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
41 Oruzinsky Juraj starZsk Vrbove - sach1247Z-C141001
42 Romanova Ela starSk Skalica1415Z-D141001
43 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D8995
44 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
45 Hrankova Adela Szs Gorkeho Skalica1000Z-D14982
46 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C14972
47 Buraj Patrik Interchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14962
48 Cerny Filip Cvc Malacky1000Z-C11952
49 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11914
50 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C8872
51 Cibicek Peter Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11842
52 Kaufmanova Karin Sk Osuske1183Z-D11833
53 Karapetsas Athanasios Sk Trencin1367Z-C14791
54 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D11772
55 Bajza Pavol Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14771
56 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11763
57 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11763
58 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11752
59 Juricek Michal SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11753
60 Adamec Maros Sachovy Klub Dubravan1301Z-C14751
61 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14752
62 Cerny Patrik Cvc Malacky1000Z-C11742
63 Durana Jonas starTatran Bratislava1255Z-C11731
64 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D11723
65 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D11711
66 Buso Peter Kulturne Centrum Kubra Trencin1000Z-C14681
67 Parizek Ondrej Skalica1127Z-C14661
68 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14642
69 Bohunsky Richard CVC Povazska Bystrica1000Z-C14631
70 Letasi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C11621
71 Guzy Andrej ZS Dolne Kockovce1000Z-C11602
72 Vasko Matej Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11601
73 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D14601
74 Jancik James Sk Skalica1000Z-C14603
75 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C11591
76 Osadsky Damian Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C14592
77 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
78 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C14583
79 Dubravka Juraj Sk Povazske Podhradie1086Z-C11571
80 Jursova Elena Lokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D14561
81 Puss Silvester Tsm Slovan Bratislava1000Z-C11533
82 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11533
83 Zatko Slavomir Sk Povazske Podhradie1000Z-C14531
84 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1185Z-C14522
85 Hlupik Marek Cvc Senica1000Z-C8512
86 Habanek Martin Cirkevne CVC Belusa1000Z-C11511
87 Samas Dominik Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14491
88 Angus Andrej Zsk Vrbove - sach1000Z-C14491
89 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8483
90 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1343Z-C14482
91 Travnicek Teo TSM Slovan Bratislava1000Z-C14481
92 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1282Z-C11462
93 Rehakova Natalia Sk Stefanov1000Z-D14452
94 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D14451
95 Vrabel Michal Juraj Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11441
96 Karaba Rudolf Topolciansky sachovy Klub1000Z-C11443
97 Popelka Adrian Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14431
98 Vesely Filip SZS Kysucka Senec1000Z-C14431
99 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14431
100 Cech Matej Sk Povazske Podhradie1000Z-C11421
101 Ucnik Matej SZS Gorkeho Skalica1000Z-C14423
102 Faktor Lukas ZS Dolne Kockovce1000Z-C8412
103 Ofukany Richard ZS Dolne Kockovce1000Z-C11411
104 Vanco Viktor Bratislavska sachova akademia1000Z-C11411
105 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8403
106 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1352Z-C14401
107 Hamas Martin Tatran Bratislava1166Z-C14401
108 Kostka Pavol Sk Slovan Bratislava1000Z-C14391
109 Marko Patrik CVC Prievidza1000Z-C14391
110 Kucharik Simon ZS Plevnik1000Z-C14391
111 Richter Michal Szs Cenada Bratislava1000Z-C14391
112 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
113 Kapicakova Petra Ksn Bratislava1000Z-D11381
114 Vadila Lukas Gymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C14381
115 Taziar David CVC Prievidza1000Z-C8371
116 Hlavacik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C14371
117 Martinka Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C14371
118 Seles Samuel Topolciansky Sachovy Klub1206Z-C14371
119 Diachenko Mykhailo ZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C11362
120 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C11361
121 Janoska Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C11361
122 Katrik Leonard Povazska Bystrica1000Z-C11362
123 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
124 Jurkovic Lukas Sk Povazske Podhradie1000Z-C11351
125 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C14351
126 Lanza Matej Sk Nafta Gbely1000Z-C14351
127 Bachleda Oskar Szs Cenada Bratislava1000Z-C11341
128 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11341
129 Simansky Samuel ZS s MS Trakovice1000Z-C14341
130 Sloboda Rudolf Topolciansky Sachovy Klub1107Z-C14341
131 Stiavnicky Ivan Lokomotiva Trnava1000Z-C11331
132 Tichy Gregor Szs Cenada Bratislava1000Z-C11331
133 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8314
134 Globa Andriy BISB Bratislava1000Z-C11311
135 Zakutansky Vladimir Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11311
136 Mojzis Tobias CVC Bojnice1000Z-C11311
137 Palka Samuel Nitrianska Sachova Akademia1274Z-C14311
138 Jasik Matej ZS Plevnik1000Z-C14311
139 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11301
140 Rehak Matus Sk Stefanov1000Z-C11292
141 Tonhajzer Matus Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11291
142 Burdejova Simona ZS Dolne Kockovce1000Z-D11292
143 Kresan Matus ZS Dolne Kockovce1000Z-C11281
144 Janac Jakub SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11283
145 Matis Matus ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11281
146 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11271
147 Cech Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C8261
148 Pisarcik Adam Bratislava1000Z-C11261
149 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
150 Hodul Ondrej CVC Myjava1000Z-C11252
151 Matusikova Tereza Topolciansky Sachovy Klub1000Z-D14251
152 Cerven Matus Sk Doprastav Bratislava1096Z-C14251
153 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8241
154 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C14241
155 Skrinar Richard Kruzok Slovan Bratislava1000Z-C11231
156 Tucek Tobias ZS Dolne Kockovce1000Z-C11231
157 Balgavy Daniel Zs Velke Levare1000Z-C11231
158 Osvald Tomas ZS s MS Trakovice1000Z-C14231
159 Havir Adam Cvc Myjava1000Z-C11221
160 Osadan David ZS Ostredkova Bratislava1000Z-C11221
161 Furdik Matus Tatran Bratislava1000Z-C11221
162 Fialka Richard CVC Junior Bojnice1000Z-C11211
163 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11211
164 Barta Dominik Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C14211
165 Ducky Adam Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C14211
166 Ofukana Michaela ZS Dolne Kockovce1000Z-D8201
167 Wang Sofia CVC Junior Bojnice1000Z-D8201
168 Bobak Samuel Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C8191
169 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11191
170 Orgon Michal ZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8181
171 Bednar Filip ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11181
172 Faktor Filip ZS Dolne Kockovce1000Z-C11182
173 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11182
174 Stec Ivo Tsm Slovan Bratislava1000Z-C8172
175 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11171
176 Hyza Michal Sk Nafta Gbely1000Z-C14171
177 Kostelansky Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C8161
178 Furdik Simon Tatran Bratislava1000Z-C8151
179 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
180 Slavikova Michaela Cirkevne CVC Belusa1000Z-D11151
181 Cipov Karolina CVC Junior Bojnice1000Z-D8141
182 Valko Viliam Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11141
183 Cepka Matej ZS s MS Trakovice1000Z-C14141
184 Franekova Adela ZS Plevnik1000Z-D14141
185 Jetmar Jan Skalica1000Z-C11131
186 Badura Martin SZS Kysucka Senec1000Z-C11131
187 Rosina Ladislav ZS Dolne Kockovce1000Z-C8121
188 Ruzickova Lenka Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11121
189 Zajacka Roman CVC Prievidza1000Z-C11111
190 Vignudelli Kristian Sk Stefanov1000Z-C11111
191 Majernikova Terezia Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D8102
192 Dzurjanik Matus ZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-C11101
193 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11101
194 Bobak Alexander Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C11101
195 Rehus Filip Cvc Senica1000Z-C14101
196 Hlavaty Gregor Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C881
197 Majtan Maxim CVC Junior Bojnice1000Z-C881
198 Posluch Robert Povazska Bystrica1000Z-C1181
199 Wang Michael CVC Junior Bojnice1000Z-C871
200 Vignudelli Alex Sk Stefanov1000Z-C871
201 Pridalova Lea Szs Cenada Bratislava1000Z-D871
202 Horvath Emanuel Nitrianska sachova akademia1000Z-C1171
203 Fedor Maros ZS Dolne Kockovce1000Z-C1171
204 Dobosova Viktoria Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-D861
205 Smelcer Damian Malacky1000Z-C861
206 Kajanek Oskar Bratislavska sachova akademia1000Z-C1161
207 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C851
208 Fialkova Zoja CVC Junior Bojnice1000Z-D851
209 Oravec Nikolas Malacky1000Z-C1151
210 Barabasova Adela ZS Velky Lapas1000Z-D1151
211 Ebnerova Klaudia Sk Stefanov1000Z-D1151
212 Tichy Frederik Szs Cenada Bratislava1000Z-C1451
213 Psotna Romana TSM Slovan Bratislava1000Z-D842
214 Majtan Timotej CVC Junior Bojnice1000Z-C841
215 Tarko Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C841
216 Frolova Bianka ZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-D841
217 Dobrovic Radovan ZS Turnianska Bratislava1000Z-C841
218 Zurek Jakub Sachovy Klub Holic1000Z-C1141
219 Egl Denis Cvc Malacky1000Z-C1141
220 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1141
221 Kovacikova Simona Szs Cenada Bratislava1000Z-D831
222 Lulei Simon ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C831
223 Vricanova Lucia Velke Levare1000Z-D831
224 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C831
225 Faskova Barbora Szs Gorkeho Skalica1000Z-D1431
226 Hlupikova Lenka CVC Senica1000Z-D822
227 Hlava Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C821
228 Pericka Roman CVC Brezova pod Bradlom1000Z-C821
229 Oubrecht Alex CVC Povazska Bystrica1000Z-C821
230 Markova Laura CVC Prievidza1000Z-D1121
231 Kupcov Natasa CVC Vcielka Puchov1000Z-D811
232 Fialka Alex Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C811
233 Mojzisova Timea CVC Bojnice1000Z-D811
234 Novak Jakub ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -